В турнира ще участват 16 отбора в 4 групи по 4 отбора,определянето на групите става чрез жребий. Участват първите записани 16 отбора до 70% коефициент. Продължават първите 2 отбора и в групите се играе по един мач:
1 група
отбор A
отбор B
отбор C
отбор D
отбор A - отбор B
отбор C - отбор D
отбор С - отбор A
отбор D - отбор В
отбор A - отбор D
отбор B - отбор C
1 група 2 група 3 група 4 група
отбор 1 отбор 1 отбор 1 отбор 1
отбор 2 отбор 2 отбор 2 отбор 2
отбор 3 отбор 3 отбор 3 отбор 3
отбор 4 отбор 4 отбор 4 отбор 4
След гуповата фаза ще се играе по следния начин : по 2 мача на разменено гостуване:
1. гр.1 отб.1 - гр.2 отб.2
2. гр.2 отб.1 - гр.1 отб.2
3. гр.3 отб.1 - гр.4 отб.2
4. гр.4 отб.1 - гр.3 отб.2
Следваща фаза:
победител от 1. - победител от 3
победител от 2. - победител от 4
Победителите от тези 2 срещи играят финал, домакина ще се определи чрез жребий.
Награден фонд:
1. ВИП код + код за активиране на сайт на отбора
2. ВИП код и код за кредит
3. Код за активиране на сайт
Организатор: totolino, CSKA
Участници:
1 CSKA
2 Werder Bremen
3 Фк Янтра 2000
4 Olympik
5 AS ROMA
6 Vitosha United
7 Gam3 0v3r
8 Mastika
9 Милан-Москва
10 Chelsea fc
11 Arsenal
12 Celtic
13 FC Sportif
14 cska
15 ULTRABLUE
16 pirani
Жребият е хвърлен!!
1 група 2 група 3 група 4 група
1 Mastika 1 Celtic 1 Vitosha United 1 FC Sportif
2 Arsenal 2 pirani 2 Chelsea fc 2 Милан-Мос
3 Olympik 3 CSKA 3 AS ROMA 3 Werder Br
4 Gam3 0v3r 4 ULTRABLUE 4 cska 4 Фк Янтра
1 група
Mastika-Olympik 1:1
Arsenal- Gam3 0v3r 3:0
Olympik -Arsenal 2:1
Gam3 0v3r -Mastika 0:3
Gam3 0v3r -Olympik 0:3
Mastika-Arsenal 2:2
Класиране:
1 Olympik -7 т
2 Mastika -5 т
3 Arsenal - 4 т
4 Gam3 0v3r -0 т
2 група
Celtic-ULTRABLUE 3:0
pirani-CSKA 0:2
CSKA-Celtic 4:0
ULTRABLUE-pirani 1:1
pirani-Celtic 0:1
ULTRABLUE-CSKA 0:3
Класиране:
1 CSKA-9 т
2 Celtic- 6 т
3 pirani- 1 т
4 ULTRABLUE- 1 т
3 група
Vitosha United-Chelsea fc 0:1
4 група
Фк Янтра 2000-Werder Bremen 2:1
Милан-Москва -FC Sportif 1:1
Werder Bremen- Милан-Москва 0:2
FC Sportif 1 - 1 Werder Bremen
Крайно класиране :
1 Olympik
2 ЦСКА (София)
3 Mastika