ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот devilman на Пон Май 07, 2012 6:34 am

Отбора ми се намира в Лига 4/8/1
Малко го занемарих последната седмица, но е един от най-добрите два пъти поредни 3-ти в лигата, и се доближавах до първите места .
Коефициент 116
Защита 125
Полузащита 151
Атака 130
И доло горе развита ДЮШ по 80-100 ПУ
Причината да го подарявам е, писна ми от играта все едно и също аз и без това преди бях само двуклик( по скоро да тренирам всички)
А отбора е доста стар и не ми се оставя ей така на произвола.


Който го иска не е желателно да ми пише тук или на ЛС защото няма да го чета, оставям ви скайп
-->d3v1l-man
Давам ацц и парола на първия който влезе, имам едно желание от време на време да го виждам в какво състояние е, но не е задължително ще го преживея :)


Поздрави на всички и Успех с новия сезон !
п.п. не съм сключвал договори Вие ще си ги изберете !
п.п. 2 дано да съм улучил правилната тема, ако не съм, моля админите да бъдат снисходителни и да не трят темата, само да я преместят. Мерси много !

devilman
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Ное 05, 2009 10:43 am

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот khristov на Пон Май 07, 2012 7:00 am

По принцип съм против подаряването на акаунти и бих ти препоръчал, ако си решил, че не искаш да играеш просто да го зарежеш, но ако го дадеш на твой приятел, който иска да играе играта ок... Тук като пускаш тема е ясно, че ако ти пише някой, то той вече ще има отбор. Затова съм по-склонен да го блокирам.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот devilman на Вто Май 08, 2012 2:49 pm

ако някой има слаб или затънал в дългове отбор нищи не пречи да го зареже и да използва вече този без да използва своя, за да не се прецака и да го баннат за мултиакаунтинг. приятелите ми са на по над 20 години и на никой не му се занимава ... иначе нямаше да пускам тема... :oops:

devilman
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Ное 05, 2009 10:43 am

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот khristov на Вто Май 08, 2012 6:22 pm

Като е зле финансово той си е виновен. Да започне отначало, а не всичко готово. Ако се отказваш от играта ми пиши, за да блокирам отбора.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот donpacko на Вто Май 08, 2012 9:29 pm

Не си зарязвай напълно отбора.Винаги е много по лесно да започнеш когато имаш нещо изградено.Влизай ей така поне колкото да пускаш някой строеж и да си видиш дали имаш спонсор.

donpacko
Юноша
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 10:17 am

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот devilman на Сря Май 09, 2012 7:07 pm

donpacko, всичко е построено, отбора е готов само да има кой да влиза и да е редовен, мене ми е супер скучно да вляза и да тренирам и да изляза, нищо не ме задържа в играта. Направих и ДЮШ доста добра, почти готови защитници цяла армада, това са около 5 милиона в бъдещето, просто играта е скучна,извинявам се на админите, но това е точната дума, айде пуснаха турнирите добър ход, но закъснял с около 10 сезона, личното ми мнение е че трябва нещо генерално да се промени, все пак аз съм никой за да казвам какво, изразявам мнението си на играч видял доста голяма част от историята на играта.
Ще послушам съвета ти да не го трия, но това с тренировките ми е супер скучно, измъчвам себе си докато тренирам всичко.

devilman
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Ное 05, 2009 10:43 am

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот khristov на Чет Май 10, 2012 3:51 pm

Турнирите ги има от много много време! Ако не ме лъже паметта още от 2-ри сезон, а сега е 26!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот devilman на Нед Май 13, 2012 10:18 am

Kris написа:Турнирите ги има от много много време! Ако не ме лъже паметта още от 2-ри сезон, а сега е 26!

Да да сиг ги има от динозаврите, имам отбор от поне 15 сезона и чак преди 2 сезон влязох в турнирите , винаги съм завършвал 2-3-4-5, и никога не съм играл преди това в турнирите ... Нека не си измисляме, странни факти от несъществуващо минало ...

devilman
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Ное 05, 2009 10:43 am

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот khristov на Пон Май 14, 2012 12:34 pm

Изложи се! Искаш да кажеш, че турнирите са били неактивни до преди 2 сезона ли?! Ти сериозно ли?!

И недей да се правиш на много отворен, защото явно изобщо не следиш играта ама изобщо. Турнири има от 2-ри сезон както казах по-горе. Сам можеш да го видиш, ако отвориш страницата с турнири и видиш история за всеки един турнир. Другия път не се прави на многознайко ;)

П.С. Друг е въпроса, че твоя отбор е слаб и не се е класирал в турнирите :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот devilman на Вто Май 15, 2012 2:19 pm

Kris написа:Изложи се! Искаш да кажеш, че турнирите са били неактивни до преди 2 сезона ли?! Ти сериозно ли?!

И недей да се правиш на много отворен, защото явно изобщо не следиш играта ама изобщо. Турнири има от 2-ри сезон както казах по-горе. Сам можеш да го видиш, ако отвориш страницата с турнири и видиш история за всеки един турнир. Другия път не се прави на многознайко ;)

П.С. Друг е въпроса, че твоя отбор е слаб и не се е класирал в турнирите :)

И така да е, не съм разбрал дори че има турнирни мачове, прави сметка колко е интересно тук...
И не ти прилича на ранг-а да тръгваш с рогата напреде да се перчиш. Все пак трябва да си някакъв пример на другите, а не агресирал тип който се чуди кой му е виновен. :wink:

devilman
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Ное 05, 2009 10:43 am

Re: ЕКСКЛУЗИВНО! Подарявам си акунта

Мнениеот khristov на Вто Май 15, 2012 9:50 pm

Също така не е правилно да спориш за нещо, което явно си нямаш и на идея как е. По това може да се разбере колко сериозен играч си. При започването на всеки един сезон се споменава за тези турнири - явно никой не гледа начална страница, за форума изобщо няма да говоря... Според мен нямаш право да казваш, че играта е тъпа...скучна и прочие при положение, че явно незнаеш дори какви опции има в нея...

Нямам намерение да се занимавам повече с глупости, ако решиш да се отказваш ми пиши да ти блокирам отбора.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1


Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


С подкрепата на