Застраховател

Тук пишете за всичко останало за което няма отделен форум

Застраховател

Мнениеот peterivanov14 на Пет Окт 08, 2021 1:12 pm

Привет банда! Скоро ми предстои покупка на автомобил нов внос и търся мнението за добър застраховател, защото сегашния ми е тотал щета и не искам да се набутвам отново да съм при него или подобен на него. При един инцидент, където щетите трябваше да бъдат оценени не ми бяха признати и от тогава не искам да го виждам. :x

peterivanov14
Юноша
 
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Окт 08, 2021 1:06 pm

Re: Застраховател

Мнениеот dimiterpetrov85 на Пон Окт 11, 2021 10:39 am

Здравей колега! Пожелавам ти новия автомобил да ти е читав, че като чуя нов внос и настръхвам, но нали знаеш кола и жена на късмет. Масово застрахователите в бг са само законни измамници, които да си взимат кеша с всяка вноска и така. За щастие има и изключения като например I&G Brokers, които са коректни към своите клиенти. Споделям личен опит от последните години. Успех и задължително провери внимателно автомобила, който купуваш от до, че от догодина ще падат глави за неизправни автомобили.

dimiterpetrov85
Юноша
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Окт 11, 2021 10:34 am

Re: Застраховател

Мнениеот peterivanov14 на Нед Окт 24, 2021 6:33 pm

Благодаря, колега, обърнах се към I&G Brokers и ми направиха страхотна оферта и изглеждат много сериозни спрямо останалите застрахователи, които пробвах преди това. Засега виждам, че ще я бъде.

peterivanov14
Юноша
 
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Окт 08, 2021 1:06 pm


Назад към ЛафЧе

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на