Слушате ли чалга???

Жик так...чалга...метал...рап...тук му е мястото :)

Мнениеот Creatincho на Нед Май 09, 2010 1:42 pm

Така правят в по - нормалните държави като Германия ли имаш предвид откъдето излиза тва подобие на музика ? сори брато че ти разбивам мечтите ама не си в Германия а си в България и това че не зачиташ Българската музика а слушаш педалщината говори само по себе си......
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Amaranth на Нед Май 09, 2010 2:24 pm

:lol: Чалгата ли е българска музика?!?!?
Кое точно е педалщина??? :)
Изображение
Изображение

Аватар
Amaranth
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Май 09, 2010 11:43 am
Местоположение: По бреговете на езерото...

Мнениеот Creatincho на Нед Май 09, 2010 5:13 pm

Amaranth написа::lol: Чалгата ли е българска музика?!?!?
Кое точно е педалщина??? :)

На какъв език се пее чалгата ?
Педалщина е тъпата музика която е измислена в педалската държава надявам се сещаш за коя страна става въпрос да не повтарям пак...
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Amaranth на Нед Май 09, 2010 8:25 pm

Поп музика се пее на български.
Рок музика се пее на български.
Джаз музика се пее на български.
Български ли са?
Чалгата нали знаеш чия народна музика е? Спирам, че някой ще ме обвини в расизъм.
Пак питам за педалщината (аз се сещам за мъжкарите Азис и Константин, които биха били страшни красавици, ако си избръснат наболите брадички)
Изображение
Изображение

Аватар
Amaranth
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Май 09, 2010 11:43 am
Местоположение: По бреговете на езерото...

Мнениеот Creatincho на Нед Май 09, 2010 10:02 pm

Кой говори за поп, джаз, рок ?
И все пак на дневен ред са как да ти кажа "мъжкарите" в Германия обаче ама ти май пак бъркаш 2те страни защото доколкото знам ние живеем в България есествено ако ти не си някъде из педераска Германия и ти харесва да си живееш там....
А да и последен въпрос понеже съм охранител и в такива дискотеки да те попитам колко чалга дискотеки има в твоя град и в колко дискотеки се слуша "метал" ?
И 3-ти въпрос не се ли чувстваш малко неудобно когато живееш в собствената си страна НО въпреки това си слушаш некви изрудски песни които идват от съвсем друга страна която няма нищо общо с нашата...
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Amaranth на Нед Май 09, 2010 10:30 pm

Явно си далеч от метъл музиката - музика, която е осмислила живота на две поколения и ги е карала да се борят срещу режими, диктатури и прочие. Жалко, младите хора в България препочитат да слушат народната музика на един народ, който 500 години е клал тук. Жалко наистина. Жалко и ако някой нарича германците педерасти и ако мисли, че само там се прави метъл музика (не, кажи ми честно, това от къде го измисли :lol: )

Живея в София, тук е пълно с бардаци, но е пълно и с метъл барове. :wink: Знам че разликата между София и останалата част от България е като между Косово и Швеция, но се пак се надявам, че един ден хората ще прогледнат някои елементарни неща.
Изображение
Изображение

Аватар
Amaranth
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Май 09, 2010 11:43 am
Местоположение: По бреговете на езерото...

Мнениеот Creatincho на Пон Май 10, 2010 10:08 pm

Аз не казвам че само там се прави метъл музика от там е тръгнала цялата тая дебилия... разликата между София и другата градове около София е че в другите градове НЯМА събрани толкова много селяни на едно място ако си истински софиянец ще ме разбереш за какво говоря ако не си кореняк софиянец едва ли ще схванеш за кво говора както и да и искаш да кажеш че тази музика е осмислила живота на някой хора да се борят срещу диктатори ???!?!?!? така тази музика е произлязла в НАЙ диктаторската държава ще спомена само едно ИМЕ ХИТЛЕР друго няма какво да коментирам на тема диктатори... Не знам ти на колко години съм че да ми казваш че съм чак толко млад но това е друга тема все пак аз осъзнавам в коя държава се намирам и това че чалгата е народна музика на....нещо като народ не е съвсем така чалгата в момента е българската музика ако ти разбивам мечтите съжалявам много...все пак можеш да си пуснеш музиката зародила се в Германия където никога не е имало диктаторство нали така :D :D :D
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Amaranth на Вто Май 11, 2010 11:42 am

Чалгата Е турска музика и винаги ще си остане такава :wink: Казвам го просто като факт
Кореняк софиянец съм и прекрасно разбирам какво говориш
Рок музиката далеч не е тръгнала от Германия
По времето на Хитлер още не е имало рок музика
Изображение
Изображение

Аватар
Amaranth
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Май 09, 2010 11:43 am
Местоположение: По бреговете на езерото...

Мнениеот Creatincho на Вто Май 11, 2010 4:05 pm

Мдаааа така на думи нали знаеш че и Гърция е най - великата страна в целият свят но всъщност тва не е така!
Ти отново започваш да ми говориш(пишеш) за рок музиката но мен ме интересува само метъла сещаш ли се не като цяло глупавата музика а една част от нея! И ето защото явно си по - голям на години от мене ще ти задам друг въпрос помниш ли едно време "Живково време" как е било ЗАБРАНЕНО да се слуша точно такъв вид музика ???
П.П. И уверявам те че хората които слушат Българската музика са много повече (слава Богу) от тези които слушат ебалната музика...
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Amaranth на Сря Май 12, 2010 9:11 pm

Метълът Е рок музика.
Дори да приемем, че не е рок музика, пак не е тръгнал от Германия.
Замисли се защо е била тази забрана през социализма?
За съжаление в последните 10 години наистина слушащите турска музика станаха повече. И няма как да е различно - никакво образование, никакво възпитание, никакви ценности. И всичко това не е случайно - Перла, Листопад, биг брадър, чалга, амфети по дискотеките... списъкът от нарочно заливащите ни бози е безкраен, замисли се защо е така. Ние можем да си спрорим вечно и никой няма да обеди другия в своята правота. Ти обаче предполагам си достатъчно голям, за да видиш разликата.
(един кратък въпрос - защо по дяволите всички манга.... пардон, роми, слушат чалга? Как пък сред тях няма хора, които да слушат класическа музика примерно? Защо в най - изпадналите кръчми по селата и крайните квартали, места където е ясно, че се събират само утайки, винаги кънти чалга?)
Изображение
Изображение

Аватар
Amaranth
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Май 09, 2010 11:43 am
Местоположение: По бреговете на езерото...

Мнениеот Creatincho на Вто Май 18, 2010 5:35 pm

Ами отговора на въпроса ти е много прост кънти чалга защотот това Е българската музика и хората само нея си знаят и си я слушат не са им промити мозъците с някакъв друг вид музика защото все пак хората се съобразяват живеят в една страна и слушат музиката на тази страна това е логичното. А това че Българите нямат ценности и нямат възпитание някакси не мога да се съглася ти самият си Българин а говориш срещу България е това е пълна ДЕГРАДАЦИЯ за мен. То ние не подкрепяме страната си, а очакваме от другите да ни подкрепят няма как да стане тоя финт и се пак отново ще те попитам дали не живееш някъде извън България ?
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Amaranth на Чет Май 20, 2010 5:33 am

Живея в България и никога не ми е минавало през акъла да я напускам.
Не отговаряш на въпросите ми.
Колкото и да спорим, едно е ясно: турската музика тръгна от ромските махали по селата и някой ден ще се върне пак там...
Изображение
Изображение

Аватар
Amaranth
Юноша
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Май 09, 2010 11:43 am
Местоположение: По бреговете на езерото...

Мнениеот dragon на Вто Авг 24, 2010 12:06 pm

Бааа на 3 бири как няма да слушам чалга :D Всичко се слуша след тях :D

dragon
Юноша
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:04 pm

Re: Слушате ли чалга???

Мнениеот uilan на Вто Май 24, 2011 2:29 pm

Много ясно че слушам чалга. Ако ми предложите по весела музика, пубери такива, и нея ще слушам. :lol:

uilan
Юноша
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 6:27 pm
Местоположение: Плевен, България
Отбор: ПФК Белите Орли

Re: Слушате ли чалга???

Мнениеот juveteam на Чет Юни 02, 2011 7:50 pm

Слушам ;)
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

ПредишнаСледваща

Назад към Музика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на