Шах игра

Шах игра

Мнениеот peachypeach на Чет Окт 23, 2008 8:22 pm

Открих една масова шах игра, в която участва цяла България като гласува кой ход да се играе. Това ми се стори интересно, понеже подобно нещо не бях виждал. :) После дядо ми вика, че веднъж читателите на вестник „Народен спорт” играли по подобен начин срещу световния шампион Михаил Тал :shock:
Do you play games? Или сте фенове на футбола и Футболните прогнози на специалиста Ипотпал.

peachypeach
Юноша
 
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 12:41 pm

Re: Шах игра

Мнениеот Nargo на Вто Мар 03, 2020 2:50 pm

Този е доста стар, но все още се радвам да видя реколта за шах! :) Започнах да играя през 2003 г., наистина беше повлиян от собственика на Instaforex Илдар Шарипов, който играеше професионално. Дори намерих неговите записи: https://www.365chess.com/players/Ildar_Sharipov

Nargo
Юноша
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Мар 03, 2020 2:41 pm

Re: Шах игра

Мнениеот jessicamoorejm90 на Вто Сеп 06, 2022 12:07 pm

Hi, I am Jessica. It is quite apparent from the plethora of nursing assignment helper searches on the internet. This article aims to provide solutions that can make you the best learner of the trade. If you are incapable of taking on the decision-making part of your nursing course, then search on the internet for " nursing assignment writing services and get an all-around knowledge of nursing. Sometimes, students can't learn every little detail of varying communication degrees in the nursing field. As a result, they searched on the internet with "help me with writing a report on basic nursing communication. However, leadership in nursing is not taught in all university courses equally. Sometimes students take external university assignment help> for leadership in nursing. But you must become a leader in any nursing position you serve in the hospital or other professional spaces.

jessicamoorejm90
Юноша
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2022 1:39 pm
Местоположение: USA


Назад към Други спортове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


С подкрепата на


cron