Черна Гора - България

Кой ще победи?

Анкетата свършва на Нед Сеп 07, 2008 1:17 pm

Черна Гора
2
13%
Равен ще е мача
4
25%
България
10
63%
 
Общо гласове : 16

Черна Гора - България

Мнениеот juveteam на Пет Сеп 05, 2008 1:17 pm

Тук можете да дадете важите мнения,прогнози анализи и всичко за предстоящия мач на нашите....

Моята прогноза е че мача ще е доста труден и ще се надяваме поне на минимален успех било то и с 0:1...Не мсиля,че липсата на Божинов ще окаже някакво въздействие на мача,но Мартин Петров е основна фигура в отбора и н се знае кой ще дава головите пасове....За защитата бих казал,че е доста зле и дано да няма много-много грешки в защитен план...Единствения шанс е Бербатов да покаже своята класа и да ги бие сам...
УСПЕХ БЪЛГАРИ!
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот Неизвестен на Пет Сеп 05, 2008 2:30 pm

1:2 за България. Ако централни защитници са Тунчев и Илиев няма да има толкова грешки. Надявам се Миланов да не е титуляр, защото той няма кой знае какъв опит. Бербатов след трансфера в Ман Юнайтед ще покаже как се играе. Мачът ще е много трудеен, но България ще победи.
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Изображение

Неизвестен
Юноша
 
Мнения: 188
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 3:49 pm
Местоположение: В долината на смърта

Мнениеот juveteam на Пет Сеп 05, 2008 2:38 pm

Неизвестен написа:1:2 за България. Ако централни защитници са Тунчев и Илиев няма да има толкова грешки. Надявам се Миланов да не е титуляр, защото той няма кой знае какъв опит. Бербатов след трансфера в Ман Юнайтед ще покаже как се играе. Мачът ще е много трудеен, но България ще победи.

Еми да се надявам брат,че защитниците на Черногорците са казали,че няма да дадат възможност на Бербатов да пипне топката,а след като и Марто го няма нз ко ще правиме... :?
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот Creatincho на Пет Сеп 05, 2008 4:42 pm

аз залагам на хикса в тоя мач
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Popski на Пет Сеп 05, 2008 7:15 pm

Ще ги бием спокойно.

Popski
Юноша
 
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 12:30 am
Местоположение: Троян

Мнениеот kalka на Пет Сеп 05, 2008 8:16 pm

победа за нас ама за резултата мога само да гадая
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Мнениеот juveteam на Пет Сеп 05, 2008 8:33 pm

Но се пак да знаете,че мача няма да е хич лесен и нищо не се знае....Отбора на Църна Гора не е никак слаб и сичко може да очакваме от него...Аз лично много се надявма да гибиме с 0:2 с 2ва гола на Бербатов.. ;)
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот Deluxed на Пет Сеп 05, 2008 8:53 pm

според мен ще ги бием.. аз залагам на резултат 1:3 :wink:
TH_Papa_Roach 4/5/1

Аватар
Deluxed
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 428
Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 7:03 pm

Мнениеот khristov на Пет Сеп 05, 2008 9:43 pm

Абе чак 1:3 няма да е... Мисля, че ще е 0 на 1 или много мъчително 1 на 2...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот carragher на Пет Сеп 05, 2008 11:22 pm

Черногорците ще играят първи официален мач като новосъздадена държава и ще търсят добро представяне пред собствена публика. Определено съм на мнение, че са доста непредсказуем отбор и разполагат с нелоши футболисти като Мирко Вучинич(Рома) , Стеван Йоветич(Фиорентина) и Симон Вукчевич(Спортинг). Наш'те май няма смисъл да ги споменавам , всеки ги знае. Каквото и да си говорим ни чака тежко гостуване, в което равният резултат(1:1) ми се струва най-реален. Все пак стискам палци за българите! (bgflag) :)

Аватар
carragher
Юноша
 
Мнения: 41
Регистриран на: Пон Апр 07, 2008 4:45 pm
Местоположение: София

Мнениеот killamasta на Съб Сеп 06, 2008 7:19 am

Аз заложих на вавният резултат,но очаквам резултат като 1-1 2-1 1-2 всичко е ъзможно в този мач.. в момента разполагаме с изключително слаб национален отбор..
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот juveteam на Съб Сеп 06, 2008 9:59 pm

Абе да се каже,че това 2:2 е добро като се има в предвид,че можеше и да загубиме тоя мач....Черна гора не игра нищо,но и ние не показахме нищо особено...Трябва да направиме нещо с Италия за да се класираме може би...
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

http://prikachi.com/files/336829K.jpg

Мнениеот juveteam на Съб Сеп 06, 2008 10:06 pm

Измъкнахме точката срещу Черна гора

Изображение

България не успя да стартира победно световните квалификации за Мондиал 2010, като извъртя 2:2 при гостуването си на Черна гора.

Националите ни тотално доминираха през първото полувреме и заслужено поведоха чрез Стилиян Петров в 11-та мин. С голове на Вучинич (62-та мин.) и Йоветич (82-та мин. от дузпа) черногорците обърнаха резултата след почивката и се виждаха победители, но с гол от фаул в продължението на мача, Благой Георгиев ни донесе точката.

Двубоят в Подгорица започна много здраво. Още в 3-та мин. Димитър Бербатов се освободи от защитата на Черна гора, но пасът му към Велизар Димитров бе разгадан от съперниковата отбрана. Отговорът на домакините бе удар на Вучинич.

В 11-та мин. националите ни сътвориха вълшебна контраатака и вкараха страхотен гол. Бербатов пусна пас към Живко Миланов, който продължи по дясното крило към Велизар Димитров. Вили се освободи от отбраната на Черна гора и намери Стилиян Петров, който останал сам срещу вратаря Полексич опъна мрежата за 0:1.

Момчетата на Пламен Марков продължиха да мачкат, но с пропуски се отличиха Бербатов, Попов и Генчев. В 25-та мин. Бербатов направи непростим пропуск. Капитанът ни бе изведен от Ивелин Попов сам срещу вратаря на Черна гора, но стреля в тялото му.

Постепенно футболистите на Черна гора живнаха и сътвориха опастности пред Иванков. В 39-та мин. Йоветич бе изведен на чиста позиция, но притичалия Живко Миланов самоотвержено се хвърли в краката му и изчисти в корнер. Последва изпълнение на Вучинич, който прати топката в напречната греда зад Иванков.

Минута преди края на полувремето Бербатов се освободи от защитата на Черна гора, последва пас към Чавдар Янков, но халфът не успя да засече топката във вратата на домакините.

Второто полувреме започна вяло, като двата отбора разиграваха основно в средата на терена. В 59-та мин. националите ни направиха нов непростим пропуск. Велизар Димитров се възползва от грешка на защитник на Черна гора, но озовал се сам срещу вратаря Полексич стреля в тялото му.

Три минути по -късно Черна гора изравни. Вучинич изпълни перфектно пряк свободен удар и от около 25 метра прати топката в горния ляв ъгъл на Иванков за 1:1. Съпреникът ни натисна, но чистите положения бяха за националите ни.

В 75-та мин. Благой Георгиев се освободи от Павичевич, навлезе в наказателното поле на Черна гора и пусна към Здравко Лазаров, нападателят мигновенно стреля, но вратарят Полексич спаси. В 81-та мин. рухнахме. Вучинич навлезе в пеналта, освободи се от Станислав Ангелов и защитникът го повали - дузпа. Йоветич бе точен за 2:1.

До края националите ни натиснаха и заслужено изравниха. В продължението на мача Благой Георгиев изпълни перфектно пряк свободен удар и вкара за 2:2.

Така България взе първа точка от първата си световна квалификация, но момчетата на Пламен Марков могат само да съжаляват за многобройните си пропуски и изпуснатата победа.
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот Popski на Съб Сеп 06, 2008 10:16 pm

абе загубехме 2 не сме спечелили точка.

Не е най голямата изненада все пак тва ме крепи мен

Popski
Юноша
 
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 12:30 am
Местоположение: Троян

Мнениеот juveteam на Съб Сеп 06, 2008 11:26 pm

Popski написа:абе загубехме 2 не сме спечелили точка.

Не е най голямата изненада все пак тва ме крепи мен


Много си прав брат,че загубихме 2,а не спечелихме 1 ... :)

Но и Италия си биха в 92мин и вече става по-трудно за нас.....Но да се надявам като се оправи Марто да няма др конт и да се класираме...Има още доста мачове до края.. :)
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Следваща

Назад към Футбол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


С подкрепата на


cron