Ще може ли Арсенал да бие Барселона????

Ще може ли Арсенал да отстрани Барселона????

Анкетата свършва на Съб Мар 05, 2011 9:37 pm

да
6
60%
не
4
40%
 
Общо гласове : 10

Ще може ли Арсенал да бие Барселона????

Мнениеот Arsenal на Пет Фев 18, 2011 9:37 pm

Първо какво мислите за мача за играта която показаха 2-та отбора?

Според мен мача в сряда беше един от най-добрите който съм гледал напоследъклПрез първото полувреме мисле че можеше баррса да водят и по-убедително,но през второто полувреме просто се искефик имално много.Грешка беше,че Вия го искараха,ама артиляристе блестяха особенно Джак Уилшър,това момче е роден побетител ще има страшно добро бъдеще.Мога да отлича още и Шчесни най-добрия млад вратар в света ,Перси който впрочем е може би в най-добрия период в кориерата си и Сонг койте беше като булдозер просто много ме радва.

Ще може ли Арсенал да отстрани Барселона????

На камп ноу барса ще са много надъхани,но си мисля че мача там е Х и че арсенал ще отстранят най-добрия отбор в света!!

Arsenal
Резерва във "В" група
 
Мнения: 203
Регистриран на: Пет Юли 11, 2008 11:02 am

Мнениеот juveteam на Съб Фев 19, 2011 4:21 pm

Мисля, че на "Ноу Камп" отбора на Арсенал няма да има големи шансове и Барса ще вземе мача по категоричен начин

Дори и вчера мога да твърдя, че Барса бяха по-добрите, но в ШЛ да си домакин е прекалено голшмо предимство
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот Arsenal на Съб Фев 19, 2011 6:03 pm

Ти пък съвсем ме отчая :) .Стига де шанс винаги има ти сички ги отписваха и на емирейтс ама взеха че биха,а и Пике няма да играе,май че и Пуьол,тва са двата основни стълба в защита за барса.Без тях арсенал ще могат да се възползат от контра-атаки!!!

П.С И аз имам предчувстие че ще се пада ама дано не е вярно!!! :D

Arsenal
Резерва във "В" група
 
Мнения: 203
Регистриран на: Пет Юли 11, 2008 11:02 am

Мнениеот Old_HARRY на Нед Фев 20, 2011 8:34 am

Шансовете са 50:50 ,защото Барса задължително трябва да вземе този мач с по-добър резултат,което е доста негативно психологически за отбора. До сега във всички купи( с изключени на мача им с Атл. Билбао ) те излизаха с положителен резултат от първия мач, което ги олесняваше и във втория но сега ситуацията е съвсем друга. Не че не могат да бият Арсенал с 4:1 но да ли ще им тръгне играта, а и мача е само един? :?:

Old_HARRY
Юноша
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 10:22 pm


Назад към Футбол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


С подкрепата на