Северна Ирландия - България 0:1

Северна Ирландия - България 0:1

Мнениеот хореографът на Чет Фев 07, 2008 12:27 am

Отличен дебют за Марков и България

Пламен Марков направи отличен повторен дебют начело на България, след като водените от него национали спечелиха с 1:0 контролата в Белфаст срещу Северна Ирландия. Единственото попадение в мача отбеляза бранителят на домакините Евънс, който заби топката ефектно в собствената си врата. Това се случи в 38-та минута след отличен индивидуален пробив на Мартин Петров, който се опита да подаде на Бербатов, но Еванс реши да свърши работата на "звездата" на Тотнъм и разстреля Тейлър.

Освен автогола на Северна Ирландия българите създадоха още няколко отлични възможности за гол и нямаше да е незаслужено ако възпитаниците на Марков бяха спечелили с по-категоричен резултат. Първо, Здравко Лазаров на три пъти се опита да стреля от изгодни положения, но лошият терен му бе най-сериозния противник, а през втората част Ивелин Попов се засуети след като се озова очи в очи с Тейлър и ударът му бе блокиран.
Най-чистото положение обаче пропиля Станислав Ангелов десет минути преди края. Пелето бе изведен зад отбраната на Северна Ирландия от Мартин Петров, преодоля техния страж, но след това си поведе прекалено дълго топката и ударът му от почти нулев ъгъл се отби в защитник на домакините.

Иначе мачът не бе на кой знае колко високо ниво, но радващото в случая е, че България надигра един съперник, който в завършилите през ноември 2007 година квалификации победи състава на Испания и създаде доста главоболия на Швеция и Дания.



Лично моето мнение,е че можехме да покажем още много на северноирландците,но все пак съм доволен от резултата и наи-вече от играта на нашите! Дано този успех им дане малко повече самочувствие и дано Пламен Марков извлече наи-доброто от момчетата за клалификациите за "Мондиал '10"! Вярвам,че тои ще успее да направи това, и ще стискам палци на нашите!!!
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот ВВС Равнец на Чет Фев 07, 2008 1:32 am

да мача беше СТРАХОТЕН но може би можехме и още голове да вкараме но 0 : 1 пак е преличен резултат 8)
Изображение

______________________
ВВС Равнец

Аватар
ВВС Равнец
Юноша
 
Мнения: 170
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:09 pm
Местоположение: Чирпан

Мнениеот jamellcho на Чет Фев 07, 2008 6:17 am

xaxaxax ас се хванах на бас че българия ще бият.Много радост

Аватар
jamellcho
Юноша
 
Мнения: 121
Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 5:03 pm

Мнениеот khristov на Чет Фев 07, 2008 7:41 am

Слаб мач, ако така продължават да играят ще видим световно през крив макарон...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот killamasta на Чет Фев 07, 2008 10:53 am

Ами трябва нападателната мощ да се засили а халфовете да дават доста пасове към Бербатов, Марто Петров Здравко Лазаров и младоците ни.Относно мача : Не беше така като трябва да бъде
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот VanDal на Чет Фев 07, 2008 1:55 pm

ColD_ZerO написа:Слаб мач, ако така продължават да играят ще видим световно през крив макарон...

Има време за всичко :wink: Все още има добри играчи,които са контузени.. Стилян Петров,Валери Божинов,Велизар Димитров и още други ;)

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот ASRoma на Чет Фев 07, 2008 2:55 pm

Валери Божинов изобщо не го брой за добър . Това лайно се взе на сериозно и си мисли, че е кой знай каква работа, пък всъщност от както напусна Лече спря да играе и почна да се прави на голямата звезда.. Баси тъпия манекен. Толкоз да ме дразни. :x
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот Неизвестен на Чет Фев 07, 2008 4:19 pm

Много слаб мач.Не заслужихме победата
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Изображение

Неизвестен
Юноша
 
Мнения: 188
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 3:49 pm
Местоположение: В долината на смърта

Мнениеот UnD3AD на Чет Фев 07, 2008 5:16 pm

Просто нямам думи,изключително слаб мач от страна и на двата отбора,не гледах целия мач,но съм сигурен,че не съм изпуснал нищо важно..
bLu3_EagLe FC
Регион-2
Лига-2
Група-3
Изображение

Аватар
UnD3AD
Юноша
 
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:55 pm
Местоположение: ЕлИн ПеЛиН

Мнениеот Grand™ на Чет Фев 07, 2008 9:41 pm

ASRoma написа:Валери Божинов изобщо не го брой за добър . Това лайно се взе на сериозно и си мисли, че е кой знай каква работа, пък всъщност от както напусна Лече спря да играе и почна да се прави на голямата звезда.. Баси тъпия манекен. Толкоз да ме дразни. :x


абе нещо не си прав ,тои не спря да играе а е контузен от началото на сезона. Сегаа подновии тренировки

Аватар
Grand™
Резерва във "В" група
 
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 11:21 pm

Мнениеот Loopy на Чет Фев 07, 2008 9:53 pm

Еми мача ни не беше от най-добрите.Даже на мен не ми хареса как играха,ама нищо все пак честита ни 1 победа през 2008 фодина :roll:
Изображение

Аватар
Loopy
Юноша
 
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 11:38 am

Мнениеот destebo на Нед Фев 10, 2008 5:50 pm

слаб безидеен мач, просто късмет

destebo
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 10:05 pm



Назад към Футбол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на