Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го знаем.

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот Pavonie96 на Чет Мар 10, 2016 2:13 am

Да, идеята е интересна, но трябва да бъде добре обмислена, за се избегнат някои бъдещо проблеми.

Админът призна, че това с намаляването на уменията е почти същото като премахването на лимита - ,,Няма да коментирам повече глупостта с безкрайното развитие, склонен съм да се свалят умения като даден играч не се тренира, което е същото." Следователно, след като е почти същото, е много вероятно да доведе до същите проблеми за новорегистрираните потребители. Беше споменато, че някои по-стари отбори вече са се отказали от играта. Същевременно обаче не по-малък проблем е, че на тяхно място не идват отбори, които да се задържат за повече в играта. Поне по мои впечатления, вече твърде рядко се намират новорегистрирани потребители, които да се задържат в играта за повече от година. Не съм сигурен защо е така, може би, нямат достатъчно търпение и искат прекалено бързо да постигнат големи резултати. Все пак в момента играта позволява на новите отбори да настигнат по-старите при повече търпение и добро управление. Ако обаче това с намаляването на уменията се реализира в този си вид, тази задача няма да е толкова лесна. При положение, че сега новите отбори като цяло не се задържат поради липса на търпение, представете, ако се реализира, какво ще е ...

Другото, което ми направи впечатление е идеята на администратора в началото на всеки сезон всички уменията да спадат с по 10. По друг начин казано - всеки сезон всяка линия ще ти спада с 10 (общи 30 за трите). Това ми се струва много, имайки предвид, че все пак освен да се вдигат падналите умения, трябва и да се развиват играчи за в бъдеще. Не казвам, че всички умения трябва да са на максимално, но само си представете какво може да стане - след 6 сезона, ако не си покачвал падналите умения на играчите, дори те да са 250 ще станат 190 колкото на юношите (тук не броя уменията, които падат след 30-годишна възраст). Разбира се, повечето отбори ще се стремят и да вдигат падналите умения, и да развиват млади играчи. Един вариант е през половината сезон да се тренират падналите умения, а през другата част да се развиват играчи за в бъдеще. При този вариант след въпросните 6 сезона поне две от линиите на отбор ще са ок. 220 и една евентуално около 240/250, ако тъкмо са развити млади играчи на макс. Дотук долу-горе добре, но това е положението при отборите, които разчитат на постоянни тренировки и планиране. Да кажем, че някой реши да си напазарува играчи за вип кредити и купи играчи с ок. максимални умения на различни постове от различни отбори. То той ще има ок. 50 разлика на всички линии, което почти сигурно ще му гарантира победа срещу отбор от тези, които споменах, а това ми се вижда прекалено голяма предимство за отбори, разчитащи на вип покупки. Естествено, със сигурност има начин как да се реши това. Може уменията отново да спадат с 10, но да има някакви облекчения за тяхното връщане - например подготвителни лагери. След като искате играта да се доближава повече до реалността, може да се направи опция за подготвителни лагери преди началото на сезона, всеки от които да струва различно в кредити (доста скъпи: между. 1-5 милиона да речем)и вип кредити (между 300-700) и в зависимост от това да се възвръщат част от уменията. Така и отборите ще има къде да използват кредитите си, и играта може да спечели от лагерите с вип кредити.

Като оставим настрана това, не съм против опцията, стига да се обмисли как да не пречи на новорегистираните и същевременно как да не дава толкова голямо предимство на отборите, купуващи с вип кредити.
Последна промяна Pavonie96 на Чет Мар 10, 2016 2:58 am, променена общо 3 пъти

Pavonie96
Юноша
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 4:23 pm

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот Pavonie96 на Чет Мар 10, 2016 2:39 am

Относно масажиста и общуването с играчите си мисля, че ще е крачка назад, ако се премахнат. Поне при мен, масажиста ти сваля най-често 2 умора, което е в помощ, но не е достатъчно, за да не се правят никакви ротации за някои не толкова важни срещи. Общуването с играчите, няма смисъл да се премахва, но може да се промени - например да се сложи някакво ограничение за използването на ,,Ти си звездата на отбора", за да не се налага да лъжеш всичките си играчи, че са звезди на отбора :D. Може да се направи същото и със ,,Отборът се гради около теб".

Pavonie96
Юноша
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 4:23 pm

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот zamar4eto на Съб Мар 12, 2016 4:10 pm

Pavonie96 написа:Другото, което ми направи впечатление е идеята на администратора в началото на всеки сезон всички уменията да спадат с по 10. По друг начин казано - всеки сезон всяка линия ще ти спада с 10 (общи 30 за трите).


моите уважения,но явно не си вникнал дълбоко в предложението!темата на обсъждане е ако не си тренирал уменията на играчите в продължение на цял сезон(около месец и половина)тогава да спадат с 10 пункта!
простата сметка показва:вратар-6 умения,защитник-9 умения,халф-8 умения,нападател- 10 умения;общо 33 умения!Това са 8 дена по 4 умения да тренираш!Толкова ли не може да намериш 8 дена за месец и половина за да не ти спаднат уменията!
Забелязал съм че има мениджъри които градят отбора си само от покупки и привличане под наем,а не тренират изобщо нито юноши нито мъже!Целта е да започнат всички да се интересуват от отборите си и да се занимават поне малко с тренировки,а не да чакат на 10-15 отбора да изхранват цялата игра с добри футболисти!Това споменах и в началото на дискусията,че привличат 18-20г с мах линия и после 15 сезона нищо,къде ми е ползата на мен да тренирам по 10-12 играчи от 10 годишни и като станат на 17-18г съм ги направил с 250 линия,от тях използвам половината,другите ги продавам на такива отбори дето за тази 1 година тренировки от моя страна,те не си мърдат пръста!Не мога да ги уволня-отиват в свободните агенти!Немогат да стоят в отбора ми до пенсия,защото пък има лимит 30 играча!
нищо лично към отбора на Тунджа-Ямбол,но неможе за 6 години в играта да си на -180 милиона само от трансфери,и да нямаш нито един създаден собствен юноша!аз като имам в наличност 360 милиона дай пък да спра да тренирам в следващите 10 години и само да си купувам играчи и като дойде дефицит на вратари да взема да се оплаквам защо никой не тренира вратари за да ми ги продадат за кредити?!?няма логика?!?
ето за това се дразня че има отбори които се възползват от тази опция с ограничените линий и не им пука от къде ще дойдат играчите които ще вземат за по 2 милиона на мах,а аз че съм ги тренирал 2 години всеки ден да си го мушна отзад така ли!Искам отбора ми да е силен защото го тренирам и да печеля защото съм вложил търпение и усилия,а не да ме бие сулю и пулю понеже немога да се развия повече от техните покупки!
неограничените умения не са пълни глупости!Те са да накарат всички да влизат редовно за да си тренират уменията,няма как да избягам с много коефициент,защото нали все някога трябва да се пенсионират тези играчи и на тяхно място да идват други,но явно не можете да го разберете и ще тъпчем на едно място до като не се откажат всички реални мениджъри и не останат само такива дето използват НАШИЯ ТРУД и вече няма да има от кого!
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот Pavonie96 на Съб Мар 12, 2016 11:11 pm

zamar4eto, като цяло, съм съгласен с теб за повечето неща, които спомена, и затова искам да се направи така, че да е в полза точно на отборите, които развиваме играчи, а не обратното.
Ако това, което си написал за падането на уменията, е така, всичко е ОК. Никой не мисля, че ще го сбъркат тренировки за поддържане на умения по 8,9, та дори и 10 дни на сезон.
Поне аз обаче не разбрах по този начин идеята на админа. Може и аз да съм в грешка.
khristov написа:- Идеята в началото на всеки сезон уменията да спадат е добра - може да се направи да спадат с 10 единици всички умения, които са над 70, така няма да падат умения до 0.

От това аз разбирам, че всички 18 подумения от рефлекс до издръжливост ще намаляват с 10 на всички футболисти в началото на всеки сезон освен ако не са под 70 (Никъде не се споменава да има значение дали са тренирани).Това означава, че ОБЩИТЕ умения на всички играчи, без значение от поста им ще намаляват с 10 на сезон. Дори и вратарите, които имат само 6 подумения за трениране, ако всяко от тях падне с по 10 единици, то и общите им умения ще паднат с 10. И като сметнеш 4Х10 общо за четирите поста, това прави -40 общи умения в началото на всеки сезон, а знаеш, че 40 общи умения се тренират за около сезон и половина.

Оттам нататък, вече съм изразил опасенията си, че това ще е само в полза на отборите, разчитащи на вип покупки, тъй като те реално ще работят единствено да си възстановят уменията, а в същото време останалите освен да възстановяваме умения, ще трябва и да отделяме време за развиване на играчи + това, че и винаги някой може да си накупи цял отбор играчи с ок. макс. умения за ВИП кредити, докато останалите реално няма да са така, а това е много по-голямо предимство за отборите, които купуват с ВИП кредити отколкото сега. Другото, което споменах, за новите отбори, че така ще им много трудно също има логика. Представяш ли си, тъкмо да си се регистрирал, да ти е станала интересна играта, да си направил отбор с футболисти ок. 100 умения на пост и изведнъж в началото на всеки сезон -10 общи умения за всеки пост....

Иначе примерът, който ти си посочил, с 8 дни тренировки за възвръщане на уменията е валиден само ако ПОДУМЕНИЯТА спадат с 1 вместо с 10 в началото на всеки сезон. Тогава наистина са общо 33 подумения, които трябва да се вдигнат и става за 8 дни Х 4 тренировки.

Pavonie96
Юноша
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 4:23 pm

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Нед Мар 13, 2016 10:16 am

На мен друго ми е интересно след като сте се спрели на варианта уменията да спадат в началото на сезона.Пример: ако развивам халфове ,но разполагам с такива които са с 250 умения на поста.По сегашната методика те тренират,става ми интересно как ще се пази информацията,че те са тренирали през сезона и няма да им спаднат уменията в началото на новият.Друго което ме вълнува в този вариант на,които сте се спрели е колко тренировки ще са нужни за всеки пост през сезона та в началото играчите да не им спадат уменията? Много по тъмен и тайнствен ми се вижда този вариант.
Предлагам друг.През 2,3 дни на Иванчо му спада някое от уменията.В примера да речем ,че първо му спада бързината от 250 на 249,след още 2-ва дена му спада издържливостта от 250 на 249,след още два дена му спада удара от 250 на 249 и т.н.Ако не се тренират уменията те ще спадат на всеки 2-ва дена с по 1-но,но с условие да спадат само тези умения нужни му за поста.Защото ,ако спадат другите няма да има никакъв смисъл.Като спадът на уменията да включват и юношите които са привлечени в първият състав,така доста по трудно ще има играчи развити на макс.Защото на всеки 2-ва дена ще му спада с 1-но някое от уменията му.Със спадането на уменията възниква въпросът сегашната методика на тренировки дали ще е подходяща.

П.П. Аз лично предпочитам да няма ограничението в развитието на играчите,те така и така след като станат на 30 години уменията започват да им спадат.И вместо с сегашният вариант на спад на уменията им може да се увеличи процентно.Много по изчистен и прозрачен вариант ми се вижда.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот Pavonie96 на Нед Мар 13, 2016 12:40 pm

Аз доколкото разбрах изобщо няма да се има предвид кои постове си тренирал преди, просто всички подумения ще си спадат в началото на сезона (освен ако не са под 70) и в тази връзка коментирах точно по идеята на администратора. Възможно е и аз да не съм разбрал, както трябва.

А ако искате да спадат по на често, един начин е с процент от подуменията на пропусната тренировка - да речем, пропуснеш тренировка на някой пост - едно от подуменията (от тези само за съответния пост) спада на всички с 0,05 %.
Например: Имаш халфове, защитници и вратари с всички умения за поста на 250. Тренираш нападатели един ден: 4X1 тренировка. Подуменията на всички останали постове спадат с 0,05% на 1 тренировка = - 0,125 на пропусната тренировка / - 0,5 за 4 тренировки. Така се получава същото - за два дни без тренировки - 1 подумение. Като, разбира се, това е, ако подумението на играча ти е към 250. Ако е към 125, ще спада с 1 два пъти по-бавно, което е добре за по-слабите и новите отбори. Ще трябва обаче да се направи подуменията по-постове да спадат едно след друго, а не произволно, за да няма оплаквания, че някой играч му спадало само най-развитото подумение (с най-голям %).

А идеята за спад в началото на сезона също би била приемлива, ако се изчистят някои неща и други бъдат изяснени.

Pavonie96
Юноша
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 4:23 pm

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот zamar4eto на Нед Мар 13, 2016 1:31 pm

да дам изяснение малко по моето предложение!примерно цял сезон не си тренирал вратаря,със започването на новия сезон уменията му спадат с 10 пункта,единствено тези които са под 70 или 100 те си остават(било удар,умения с глава дето не влияят на линията му,за да не достигнат 0 след време),така като спаднат мениджъра вече ще трябва да се заеме с тренировки!Щом си му тренирал през сезона тези 6 умения поне 1 път,през следващия ще знаеш че ще си му останат непроменени!
Както споменах всичките умения се тренират точно за 8 дена,даже 1 сезон да не си тренирал-6 тренировки да направиш на тези умения(по 8 дена-48 дена колкото е сезона) пак ти се възвръщат с 9-10 за сезона,но ще знаеш че през следващия няма да спаднат и отново всичко от начало!
това да спадат през 2-3 дена не е добро според мен,че цялата тренировка както споменах е 8 дена на всички значими умения,и спадането ще е повече от колкото смогването на тренировки!Ако спадат трябва да е поне през 10 дена по 1 единица,но по този начин няма да можеш да развиваш младите таланти които са със все още ниски линии,защото цялото внимание отива там където спадат и дали ще намериш 5-6 дена за целия сезон за развитие на 16-20 годишните!
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот khristov на Пет Мар 18, 2016 10:10 am

Като за начало все още виждам, че се обсъжда глупостта с премахване на лимита на уменията... това нещо няма смисъл да се коментира, тъй като чета само глупости. Дори и да се пенсионират тези играчи младите също са тренирани без ограничения и те стават все по-добри. В този случай един нов отбор по никакъв начин и НИКОГА не може да те настигне, тъй като получава и по-малко единици при тренировка. Както казах няколко пъти спрете да говорите за това нещо, тъй като само се пълни форума с безсмислени текстове.

Предложението на URUGUAY на всеки 2 дни да спада дадено умения с 1-2 единици ми харесва, но спадането може да бъде на повече дни, тъй като е прекалено често, например така да се изчислят дните, че спадове да има максимум 7-8 пъти на сезон, което се пада спад на всеки 5 дни горе долу. Съгласен съм, че в началото на сезона не е удачно да спадат уменията с 10 единици, тъй като си е доста голямо връщане назад.

Общо взето вариантите според мен са следните:
- Спад в началото на сезона на всяко умения за дадената линия с 3-4 единици
- Спад на всеки 5-6 дни на произволно умения нужно за съответната линия.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот zdraveca на Пон Мар 21, 2016 11:58 pm

По принцип, не ме радва идеята за спадане на уменията, защото ако не играеш по точно определен начин и сега е трудно да си развиеш играчите на макс. Но исках да изразя мнение, по метода с пооетапното спадане на коефицентите, според мен веднага ще се намери някой да каже, ама защо точно днес, защо точно това умение, имах важно дерби и т.н обвинения. За това ако е казано за всияки еднакво, примерно, в начало на сезон или в неделя в полунощ и т.н ще е по така неподлежащо на сърдене.

zdraveca
Юноша
 
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 7:25 am
Отбор: 5907 6/А/1

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот milan4o на Вто Мар 22, 2016 9:59 am

темата "админът да си каже мнението" бе следствие на един мач между Уругвай и Джобен. Уругвай загуби двубоя, а впоследствие и битката за титлата в групата си. Последва искане за обяснение- видиш ли моя отбор е много по-силен от неговия.
Предложението за намаляване на уменията е претекст на желанието на повечето стари отбори в играта за неограничено развитие на играчите. ДА, действително развиваш отбор от дюша, изкарваш 11 играча от там, за три-четири сезона достигаш линията 250, след това сменява позициите на играчите за да направиш отбор.И до там. Умствените умения почти не влияят на силата на отбора, но и да оказват значение то е в незначителна степен.
НЕОГРАНИЧЕНОТО РАЗВИТИЕ НЕ Е ДОБРА ИДЕЯ- СИЛНИТЕ ЩЕ СТАВАТ ОЩЕ ПО-СИЛНИ. БРОЯ НА МЕНИДЖЪРИТЕ, АКО ТОВА СЕ ВЪВЕДЕ, ПРЕДПОЛАГАМ ЩЕ НАМАЛЕЕ.
Относно предложенията за намаляване на уменията следствие на нетрениране, трябва да става в началото на сезона и да бъде еднакво за всички, произволния принцип го смятам за неприемлив. Не е все едно да ти спада бързината и импровизацията. При закупуването на артикули- ВРАТАР- вратарски умения, ловене избиване; Защитник- отнемане, пресичане, умения с глава; Полузащитник-дрибъл, техника, бързина; Нападател- контрол, дрибъл, техника. Имам в предвид не всяко умение влияе еднакво на линията на играча, независимо дали това умение е необходимо за линията на играча

milan4o
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Окт 06, 2015 7:31 am
Отбор: CORINTHIANS

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот deko1991 на Вто Мар 22, 2016 12:52 pm

Дори с това въведение статуквото ще си остане същото. Вземете помислете как да се задържат привлечените мениджъри и най-вече да им е интересно.
КУПА НА ШАМПИОНИТЕ - 1 път
КУПА НА ГОАЛИСИМО - 1 път
СУПЕРКУПА НА ГОАЛИСИМО - 2 пъти
ШАМПИОН НА ЛИГАТА - 15 пъти
ШАМПИОН НА ЮНОШЕСКАТА ЛИГА - 17 пъти
ТРЕБЪЛ - 1 път
----------------------------------------------------

Аватар
deko1991
Юноша
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:15 pm
Местоположение: Ruse
Отбор: FC Blue Dragons

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Вто Мар 22, 2016 3:54 pm

milan4o написа:темата "админът да си каже мнението" бе следствие на един мач между Уругвай и Джобен. Уругвай загуби двубоя, а впоследствие и битката за титлата в групата си. Последва искане за обяснение- видиш ли моя отбор е много по-силен от неговия.
Предложението за намаляване на уменията е претекст на желанието на повечето стари отбори в играта за неограничено развитие на играчите. ДА, действително развиваш отбор от дюша, изкарваш 11 играча от там, за три-четири сезона достигаш линията 250, след това сменява позициите на играчите за да направиш отбор.И до там. Умствените умения почти не влияят на силата на отбора, но и да оказват значение то е в незначителна степен.
НЕОГРАНИЧЕНОТО РАЗВИТИЕ НЕ Е ДОБРА ИДЕЯ- СИЛНИТЕ ЩЕ СТАВАТ ОЩЕ ПО-СИЛНИ. БРОЯ НА МЕНИДЖЪРИТЕ, АКО ТОВА СЕ ВЪВЕДЕ, ПРЕДПОЛАГАМ ЩЕ НАМАЛЕЕ.
Относно предложенията за намаляване на уменията следствие на нетрениране, трябва да става в началото на сезона и да бъде еднакво за всички, произволния принцип го смятам за неприемлив. Не е все едно да ти спада бързината и импровизацията. При закупуването на артикули- ВРАТАР- вратарски умения, ловене избиване; Защитник- отнемане, пресичане, умения с глава; Полузащитник-дрибъл, техника, бързина; Нападател- контрол, дрибъл, техника. Имам в предвид не всяко умение влияе еднакво на линията на играча, независимо дали това умение е необходимо за линията на играча


Да искам обяснение и за цитираната среща както и за много други.Ти самият ми кажи как от 11 титуляри десет от тях са напълно развити като умения по правилата на играта,а единадесетият му остават да се доразвият половината му умствени умения да не можеш да спечелиш домакинска среща.Като с коефициент на отбора 250 да не можеш да победиш отбор с 230 и подчертавам като домакин.Защото в предходната среща съм го победил с 4-1 и то като гост.След като всичко съм проверил за двете срещи - играчи участвали в тях ,схеми на игра, умора,опит и т.н. и логика не намирам за така получилите се резултати.Не ми дреме за това ще загубя ли дадена среща(както му писах на админа)стига да има обяснение за това.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Вто Мар 22, 2016 4:07 pm

deko1991 написа:Дори с това въведение статуквото ще си остане същото. Вземете помислете как да се задържат привлечените мениджъри и най-вече да им е интересно.


Аз съм до тук с тази игра,това е последният състав които развивам.До като не видя някакво развитие в симулациите на срещите не ме вълнува вече.
Остават ми 3,4 дена да доразвия и последното умствено умение и на 11-ят титуляр и приключих с развитието на състава поне от към титулярите.Какво ми остава,да чакам играчите да събират опит.
Хайде кажи ми какво да ме задържи за да ми е интересно след като и с максимално развити умения на играчите спрямо правилата на играта не можеш да спечелиш домакински срещи(след като дори се дава някакво предимство на домакина)
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот deko1991 на Вто Мар 22, 2016 5:38 pm

Зависи от гледната точка. За теб случайния фактор като развит отбор е много лош и ти е гадно, както и на мен в някои мачове. От друга страна точно такива резултати срещу по-силни от мен ми държат интереса към играта. Важното е да си направил каквото зависи от теб и настройката ти да е, че във всеки момент може да има такъв резултат.
КУПА НА ШАМПИОНИТЕ - 1 път
КУПА НА ГОАЛИСИМО - 1 път
СУПЕРКУПА НА ГОАЛИСИМО - 2 пъти
ШАМПИОН НА ЛИГАТА - 15 пъти
ШАМПИОН НА ЮНОШЕСКАТА ЛИГА - 17 пъти
ТРЕБЪЛ - 1 път
----------------------------------------------------

Аватар
deko1991
Юноша
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:15 pm
Местоположение: Ruse
Отбор: FC Blue Dragons

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот milan4o на Вто Мар 22, 2016 6:19 pm

Да искам обяснение и за цитираната среща както и за много други.Ти самият ми кажи как от 11 титуляри десет от тях са напълно развити като умения по правилата на играта,а единадесетият му остават да се доразвият половината му умствени умения да не можеш да спечелиш домакинска среща.Като с коефициент на отбора 250 да не можеш да победиш отбор с 230 и подчертавам като домакин.Защото в предходната среща съм го победил с 4-1 и то като гост.След като всичко съм проверил за двете срещи - играчи участвали в тях ,схеми на игра, умора,опит и т.н. и логика не намирам за така получилите се резултати.Не ми дреме за това ще загубя ли дадена среща(както му писах на админа)стига да има обяснение за това.[/quote]

СЛУЧАЙНОСТТА Е ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ДЪРЖИ ИНТЕРЕСА КЪМ ИГРАТА.
Както беше писал колегата в предишното мнение'' Зависи от гледната точка. За теб случайния фактор като развит отбор е много лош и ти е гадно, както и на мен в някои мачове. От друга страна точно такива резултати срещу по-силни от мен ми държат интереса към играта. Важното е да си направил каквото зависи от теб и настройката ти да е, че във всеки момент може да има такъв резултат.''
Какво развитие очакваш на симулатора винаги да побеждаваш, а другите все да падат.
Има много отбори, които са били изненадвани с неприятни резултати за техния отбор в играта.
Това трябва да го приемаме като нещо нормално.
Когато нашия отбор е потърпевш- не го приемаме, а когато е в наша полза-може(нали не сме ощетени)
Приемането на твоите желания ще ощети отбори от средната сила като моят.
Tеб ще те удовлетвори, но други ощети.

milan4o
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Окт 06, 2015 7:31 am
Отбор: CORINTHIANS

ПредишнаСледваща

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Baidu [Spider] и 4 госта


С подкрепата на