Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го знаем.

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го знаем.

Мнениеот URUGUAY на Вто Мар 01, 2016 2:27 pm

khristov написа:Темата си я създал ти и е насочена към нещо конкретно, а не да я обръщаш на лаф за всичко, ок?

Ти се оплакваш за всяко нещо без да гледаш реално на нещата - питам те колко Ви е разликата в коефициента в процентно отношение - 1-2% ??? Разлика ли е?! Относно неограниченото покачване на умения - дай ми пример, не съм срещал игра без значение на каква тема в която развитието да е неограничено - така кога новите ще настигнат по-старите отбори? Ти гледаш само себе си, а не гледаш реално на нещата!

Престани да спамиш тази тема, ако имаш нещо си пусни нова тема, но не и тук.

Всички постове от тук нататък, които не са по темата ще бъдат изтривани.


Това,че ти не си срещал игри на които развитието е неограничено не означава,че и другите не сме се сблъсквали с такива.Няма да им правя реклама за да ги споменавам поименно.
И защо те питам отново трябва един ново регистриран потребител трябва да ме настигне?
А кой да гледам?
Разбира се ,че мен си ще гледам и да си кажа това което не ми харесва.А това ,че на теб не ти изнася някой да ти казва кое не му допада,няма как да ти помогна да го превъзмогнеш.Има си специалисти за тази работа.
Още еди въпрос.Кое му е реалното на нещата?
Да стоя тихо и кротко и да си замълча за несправедливостта ли!
Кое му е реалното за пореден път едно и също.
ПО-ГОЛЯМ КОЕФИЦИЕНТ,ИГРАЧИ С ПОВЕЧЕ ОПИТ,БЕЗ УМОРА И НА ВСИЧКО ОТГОРЕ ФАКТОРА ДОМАКИНСТВО (КОЕТО СЕ ИЗТЪКВА,ЧЕ ВИДИШ ЛИ ИМА НЯКАКВО ПРЕДИМСТВО,КАКВОТО И ДА Е ТО) ДА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОБЕДИ ОТБОР С ПО-НИСЪК КОЕФИЦИЕНТ,РАЗПОЛАГАЩ С ИГРАЧИ С ПО-МАЛКО ОПИТ И ОТГОРЕ НА ТОВА Е ГОСТ.КЪСМЕТ СЕ НАРИЧА.ТОВА ЩЕ ТИ Е ОТГОВОРА.
Но в никоя друга игра която играя късмета не играе никаква роля.Само тук е най-важният фактор при симулирането на дадена среща.
Аз ти давам градивна критика ,ти ми теглиш една,защото те критикувам и ти показвам слабости в играта.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот khristov на Вто Мар 01, 2016 11:32 pm

След взимането на всички фактори - коефициент, опит, умора, морал и т.н. и т.н. разликата в коефицинта Ви 6 ЕДИНИЦИ НА БАЗА НАД 250 ОБЩ КОЕФИЦИЕНТ!!!

Сметни в процентно съотношение колко по-силен си от него - около 2%, може би? Искаш да кажеш, че 2% разлика е разлика - не ставай смешен за пореден път, моля те.

Малоумната ти идея за неограничено развитие изобщо няма да я коментирам за пореден път, каквото имам по нея съм казал и не смятам да ти отдавам точно на теб още внимание.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Сря Мар 02, 2016 10:10 am

khristov написа:След взимането на всички фактори - коефициент, опит, умора, морал и т.н. и т.н. разликата в коефицинта Ви 6 ЕДИНИЦИ НА БАЗА НАД 250 ОБЩ КОЕФИЦИЕНТ!!!

Сметни в процентно съотношение колко по-силен си от него - около 2%, може би? Искаш да кажеш, че 2% разлика е разлика - не ставай смешен за пореден път, моля те.

Малоумната ти идея за неограничено развитие изобщо няма да я коментирам за пореден път, каквото имам по нея съм казал и не смятам да ти отдавам точно на теб още внимание.


Кой те кара да ми отделяш внимание.Къде ги виждаш тези 2%. Като неговият коефициент е 233,а моят е 249.Ако, аз бях с 233 коефициент никога не мога да докарам до равенство на отбор с 250 коефициент.Гледай си смотаната игра не не ми казвай ,че идеите са ми малоумни.Защото доста от тях си въвел в играта.Когато човек бръкне в раната винаги става неудобен.Няма да промениш нищо в симулатора на срещите и в развитието на играчите,защото при близки коефициенти на отборите може да се намесваш в резултата и победителя да е този който трябва,а не този който разполага с по-добрият отбор.Нещо много ти е грешна математиката да ми казваш ,че 230 е приблизително еднакво с 250.Ти 20-те единици които ги разделят май ги нямаш за разлика.Може да заблуждаваш някои друг,но мен не можеш да ме заблудиш.Като включим всички компоненти съставящи коефициента,че разликата става 6.Ако си забравил ще те подсетя,че много добре зная за какво става на въпрос и как се стига до другият скрит(невидим )коефициент.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот khristov на Сря Мар 02, 2016 3:09 pm

Бавен ли си?

Айде прочети какво съм написал и тогава се прави на много умен. След пресмятане на всички останали фактори в мача, които ги НЯМА в общия коефициент - опит, умора, морал, постове на играчи, домакински фактор, фактор дали си бил онлайн преди мача и т.н. и т.н. разликата Ви е 6 пункта!

Относно манипулирането... изключително си жалък - накрая излезна, че помагам на всеки който не успяваш да победиш... СМЕШЕН СИ! То не беше Lionernly, Pavonie96, сега помагам на djoben :D :D :D Жалка картинка.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Сря Мар 02, 2016 6:33 pm

khristov написа:Бавен ли си?

Айде прочети какво съм написал и тогава се прави на много умен. След пресмятане на всички останали фактори в мача, които ги НЯМА в общия коефициент - опит, умора, морал, постове на играчи, домакински фактор, фактор дали си бил онлайн преди мача и т.н. и т.н. разликата Ви е 6 пункта!

Относно манипулирането... изключително си жалък - накрая излезна, че помагам на всеки който не успяваш да победиш... СМЕШЕН СИ! То не беше Lionernly, Pavonie96, сега помагам на djoben :D :D :D Жалка картинка.


Не ме обиждай и не ми слагай етикети,ако обичаш.Ти освен да обиждаш друго не можеш да напишеш.Невъзпитано хлапе.Сам не спазваш правилата на форумът,като обиждаш потребители.То ако не съм ,аз тоя форум е умял.Къде съм споменал,че помагаш на djoben,напротив на Тунджа-Ямбол помагаш понеже си е платил и трябва все пак да получи нещо в замяна.Нищо не съм споменал и за Lionernly, Pavonie96 ,но щом пък сам си признаваш,че им помагаш. В се пак от плащащите ти се издържа сайта.Трябва и да получат някоя и друга виртуална купа.То истината винаги боли,като гледам много си се раздразнил от това.Може да ми забраниш отново да не мога да пиша една година.То слабите така правят,нямат силата да комуникират при проблем.Какво ли наказание ще ми наложиш този път заради това ,че си изказвам мнението.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот khristov на Сря Мар 02, 2016 7:15 pm

Аз повече с хора с психически проблеми не желая да пиша.

Вече и на Тунджа Ямбол помагам, хахахаха, смешен тип си ти :D :D :D

Как да не те обиждам като ми лазиш по нервите от сума ти време с твоите простотии, които не спираш да повтаряш. Тези неща, които си си ги нучил като папагал са толкова отегчителни, че нямам думи, а и показват какъв ти е интелекта общо взето :).

Паля се и се дразня на такива като теб, защото знаят само да хулят без покритие, без да знаят как стоят нещата и най-вече без да ПРОУМЕЯТ, че всъщност не са прави. Ти ме обиждаш мен постоянно, като не спираш да обясняваш как се помага на отбор Х, отбор Y и т.н. и как всичко е против теб. Аз правя тази игра и я поддържам напълно безвъзмездно, защото пич за месец февруари чистите приходи са под 10 лв. и не ми обяснявай, как аз трябвало да припечеля, при положение, че годишните разходи са около 700 лв. само за поддръжка на сървъра, backup сървър, домейн, SSL сертификат и т.н., ОК?! И затова от тук нататък спри да ме изнервяш с простотиите си, в които няма нищо вярно - нито за уредени срещи, нито за предварително ясни шампиони и т.н., тъй като от създаването на играта до момента по никакъв начин НЕ СЪМ помогнал на даден играч и не съм уредил нито една среща в тази игра! Твоите думи ме обиждат дълбоко, а ти не спираш да ги повтаряш вече може би повече от година!

Айде със здраве.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Сря Мар 02, 2016 7:27 pm

khristov написа:Аз повече с хора с психически проблеми не желая да пиша.

Със здраве :)

Вече и Тунджа Ямбол помагам, хахахаха, смешен тип си ти :D :D :D

Как да не те обиждам като ми лазиш по нервите то сумати време с твоите простотии, които не спират. Тези неща, които си си ги нучил като папагал са толкова отегчителни, че нямам думи, а и показват какъв ти е интелекта общо взето :)

Айде със здраве.


За човек които се има за невинен много си се разпенил.Гузен ми се виждаш с поредните обиди.Ти не може да комуникираш нормално.Ти не си никой и не ме вълнува мнението ти за мен.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот khristov на Сря Мар 02, 2016 7:28 pm

Погледни отново мнението ми ;)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот zamar4eto на Чет Мар 03, 2016 12:03 pm

khristov написа:След взимането на всички фактори - коефициент, опит, умора, морал и т.н. и т.н. разликата в коефицинта Ви 6 ЕДИНИЦИ НА БАЗА НАД 250 ОБЩ КОЕФИЦИЕНТ!!!


от толкова време не мога да разбера,защо ние не може да го виждаме този скрит коефициент,какво му е толкова тайното?!?повече от 10 години играя и на други места-ми няма ги тези потайности,всичко е конкретно,спретнато и изчислено-виждаш че има разлика между двата отбора и се знае кой ще победи!

Второто нещо което пак не разбирам,КОИ са ТИЯ новите потребители дето да ни настигат,като вече за 8 години в играта сериозните се знаем кои сме 8 групи по 8 отбора около 64 и вместо да се увеличаваме-се отказаха КОМФОРТ,CHEVROLET,SAILORS,Мечките,FC DINAMO BOHOT,Златия,ПФК ЦСКА София,BG VICEROY и куп още добри мениджери печелили даже трофей!
а тези които се борим за титлата в шампионата сме по 2-3 от група (с изключение на AC BENEFIT,при разпределянето го остави без конкуренти,но това е друга тема)

МОЯТ ВЪПРОС е защо не ни оставиш да се развиваме и да се борим адекватно за успеха в групите и турнирите,а някакви дето не знаят за какво се борят да ни определят кой да е шампион с изненадващи срещи!
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот khristov на Чет Мар 03, 2016 5:09 pm

Този коефициент няма как да се покаже, тъй като той се определя при самата среща - самите фактори са за срещата - домакинство, дали е бил онлайн в последните 10 минути даден мениджър, наказани играчи за мача, контузени и т.н. Как да покажа това нещо постоянно като си е за конкретния мач? Приемете го, че не е коефициент, а фактори, които влиаят на изхода от даден мач, които са отделни от общия коефициент.

Няма да коментирам повече глупостта с безкрайното развитие, склонен съм да се свалят умения като даден играч не се тренира, което е същото.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот zamar4eto на Пет Мар 04, 2016 2:05 pm

khristov написа:Няма да коментирам повече глупостта с безкрайното развитие, склонен съм да се свалят умения като даден играч не се тренира, което е същото.

Добре,щом ще спадат моето предложение е-нека независимо кое умение не бъде тренирано в рамките на 1 сезон,в началото на следващия да пада с речем 20 пункта надолу!така и така започва нов сезон,ако се осъществи засичането от сега,за следващия ще могат да влязат промените и да спадат уменията!
според мен има малко логика спрямо реалния живот,след лятната почивка между сезоните,не всички играчи са в кондиция в началото и първите кръгове!Ще дойде в повече на тези които не са тренирали през сезона и в същото време имат играчи 30+,защото доста ще им спаднат,но нали това е целта!
притеснява ме факта да вземем поста вратар,на който уменията които влияят на линията му са само 6,останалите 12 умения след по-малко от 4 сезона ще достигнат 0,дали има някакво значение за цялостното представяне на отбора в мачовете,ако един такъв играч не може да даде къс пас на защитник или пък няма никаква бързина?!?Това се питам аз

и за да не отварям нова тема да попитам какво стана с идеята за групова фаза в турнирите,не мисля че е толкова сложното 1 предварителен кръг и после 8 групи по 4 отбора,след това се продължава от 1/8 финал!другия вариант 2 предварителни кръга,4 групи по 4 отбора,и се продължава на 1/4 финал!

макар най-ми допада да се изключат отборите от долните лиги,да взимат участие само първите 4 отбора(никъде в Европа не участват отбори от втория ешелон на държавите в ШЛ и Лига Европа),да се направят първоначални 8 групи от по 4 отбора,напред първите 2 отбора в още едни 4 групи по 4 отбора и от там първите 2 отбора към 1/4 финал!Така 2-мата финалисти ще са преминали 17 изключително оспорвани мача през ден,което обхваща почти целия сезон!
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Пет Мар 04, 2016 3:07 pm

За да спадат уменията на даден играч независимо по какъв начин ще се избере това да е.Първо трябва да има равнопоставеност в тези тренировъчни умения.В момента за да създадеш един вратар трябва да му тренираш 6 от уменията,един халф трябва да му тренираш 8 от уменията,а да не говорим за нападател са зели 10 от уменията.Както се вижда липса равновесие в тренировките за различните позиции.Предлагал съм го и преди да се оставят само уменията нужни за дадена позиция да се тренират,като за да се получи равенство може за вратаря да се добавят още някое умение или от нападателите да се премахне някое.След като за всяка една позиция се изравнят уменията които трябва да се тренират да речем по 8 или 10,може да се мисли варианта как да спадат уменията.
Дали ще спадат в началото на нов сезон ли ще спадат постоянно вече е тема на дискусии кое ще е по подходящият вариант.
Може да се помисли и за промяна начина на тренировки.Всеки играч да се тренира поотделно.В един друг симулатор който играя също от доста години до момента не съм имал играч достигнал максимален коефициент.Все някое от уменията ще е спаднало ще има да се до тренира,или ще има събрана доста умора,или ще има спаднал морал заради липса на игрово време.
Тук морала на играчите е винаги висок.Тази опция с разговарянето на играчите може да се премахне ,като единственият начин за поддържане на висок морал на играчите е те да участват в срещи.Така ще има и повече рутации на играчите в един отбор.
По тази логика и масажиста може да се премахне.Които иска да има свежи играчи за определена среща която е преценил ,че му е по важна ще се съобразява с кои играчи да излезе на терена в предходната.И при тази ситуация с натрупване на умора също се дава предпоставка за рутации на играчите.
Също така и при умората може да се промени нещо.Не може да е една и съща умората след мач при един 18-22 годишен играч и при 30-34 годишен.Нормално би било 30-34 годишните да получават повече умора след изиграване на среща.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот milan4o на Нед Мар 06, 2016 7:51 am

може и да съм се заблудил, но мисля, че от началото на новия сезон има спад в процента на увеличение при тренировка ( общи, индивидуални )

milan4o
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Окт 06, 2015 7:31 am
Отбор: CORINTHIANS

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот khristov на Нед Мар 06, 2016 11:53 pm

Няма никаква промяна при тренировките.

Относно другите мнения:
- Идеята в началото на всеки сезон уменията да спадат е добра - може да се направи да спадат с 10 единици всички умения, които са над 70, така няма да падат умения до 0.
- Допада ми и идеята спрямо годините играчите да получават различна умора в срещите.

За момента групите в турнирите не са на дневен ред, тъй като честно казано напоследък нямам много време за реализирането на подобни мащабни опции.

Опцията с масажиста не смятам, че е нужно да се премахва, относно разговарянето с играчите също поради ред причини, като една от тях е по-голямата ангажираност към играта, а не влизане за по 2 минути на ден.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Пон Мар 07, 2016 9:54 am

То разговорът с играчите не отнема повече от 30-60 сек. ,та не виждам какво влияние има за ангажираността към играта.Ако търсиш по-голяма ангажираност към играта има много други опции които могат да се въведат за да се получи такъв ефект.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Следваща

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на