Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го знаем.

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот deko1991 на Вто Мар 22, 2016 5:38 pm

Зависи от гледната точка. За теб случайния фактор като развит отбор е много лош и ти е гадно, както и на мен в някои мачове. От друга страна точно такива резултати срещу по-силни от мен ми държат интереса към играта. Важното е да си направил каквото зависи от теб и настройката ти да е, че във всеки момент може да има такъв резултат.
КУПА НА ШАМПИОНИТЕ - 1 път
КУПА НА ГОАЛИСИМО - 1 път
СУПЕРКУПА НА ГОАЛИСИМО - 2 пъти
ШАМПИОН НА ЛИГАТА - 15 пъти
ШАМПИОН НА ЮНОШЕСКАТА ЛИГА - 17 пъти
ТРЕБЪЛ - 1 път
----------------------------------------------------

Аватар
deko1991
Юноша
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:15 pm
Местоположение: Ruse
Отбор: FC Blue Dragons

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот milan4o на Вто Мар 22, 2016 6:19 pm

Да искам обяснение и за цитираната среща както и за много други.Ти самият ми кажи как от 11 титуляри десет от тях са напълно развити като умения по правилата на играта,а единадесетият му остават да се доразвият половината му умствени умения да не можеш да спечелиш домакинска среща.Като с коефициент на отбора 250 да не можеш да победиш отбор с 230 и подчертавам като домакин.Защото в предходната среща съм го победил с 4-1 и то като гост.След като всичко съм проверил за двете срещи - играчи участвали в тях ,схеми на игра, умора,опит и т.н. и логика не намирам за така получилите се резултати.Не ми дреме за това ще загубя ли дадена среща(както му писах на админа)стига да има обяснение за това.[/quote]

СЛУЧАЙНОСТТА Е ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ДЪРЖИ ИНТЕРЕСА КЪМ ИГРАТА.
Както беше писал колегата в предишното мнение'' Зависи от гледната точка. За теб случайния фактор като развит отбор е много лош и ти е гадно, както и на мен в някои мачове. От друга страна точно такива резултати срещу по-силни от мен ми държат интереса към играта. Важното е да си направил каквото зависи от теб и настройката ти да е, че във всеки момент може да има такъв резултат.''
Какво развитие очакваш на симулатора винаги да побеждаваш, а другите все да падат.
Има много отбори, които са били изненадвани с неприятни резултати за техния отбор в играта.
Това трябва да го приемаме като нещо нормално.
Когато нашия отбор е потърпевш- не го приемаме, а когато е в наша полза-може(нали не сме ощетени)
Приемането на твоите желания ще ощети отбори от средната сила като моят.
Tеб ще те удовлетвори, но други ощети.

milan4o
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Окт 06, 2015 7:31 am
Отбор: CORINTHIANS

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Вто Мар 22, 2016 8:01 pm

Какви гледни точки за развит отбор бълнувате.Гледната точка е една.Има правила и ограничения на развитието на играчите(което е достигнато от тренировки на 100 %,следователно играчите и като цяло отбора е развит до максимума.)Като след 4-ри дена няма какво да развивам в 11-те титуляра.Кажи ми ти как да направя отбора по-добър след 4-ри дена след като играта не позволява това.
Да на теб ще ти е интересно когато победиш по-силен съперник от твоя и това е нещо нормално.Но проблемът е че,аз когато съм бил със по-слаб отбор никога за тези 6 години в тази игра не съм побеждавал по-силен съперник.Както казва админа късмет.Но когато съм вложил време и търпение за да развия отбор късметът не би трябвало да е най-важният фактор който да определя кой ще е победителя.

СЛУЧАЙНОСТТА Е ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ДЪРЖИ ИНТЕРЕСА КЪМ ИГРАТА.

Каква случайност може да задържи интерес.Заради такива случайности имаш ли си на представа колко хора не играят играта? Един ОТБОР който не разполага с никакъв играч с развити умствени умения коефициента му е 220-225.А отбор разполагащ с 11-се развити играчи с умствени умения коефициента му е 252-253.Според админа 20-25 разлика в коефициентите не било никаква разлика.Но сам можеш да провериш колко време е нужно да тренираш на един играч умствените му умения.Като разбереш колко е добави още 10 играча и ми кажи как ти изглежда отговора ,че такава разлика не било никаква разлика.
Защото отбор с 220-230 коеф. се събира за 5-мин. и ми остава само да чакам късмета да ми кацне на рамото да прееба отбор с по-голям коефициент и да му съсипя сезона за 2 секунди симулация.А той е хвърлил да речем 4,5,6 месеца тренировки на играчите си.
СЛУЧАЙНОСТ - простотия
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот milan4o на Сря Мар 23, 2016 8:40 am

Да ти отговарям не мисля, че е необходимо. Каквито и доводи да ти дам ти си си наумил едно и това е.
Проблемът ти е че не можеш да се развиваш. Ти ли си единственият, които е развил отбор и НЯМА накъде повече да се развиваш. Има правила и трябва да се сблюдават, а не когато на някого не му харесват да иска да ги променя. Принципът на привличане на играчи с изтичащи договори на мен не ми харесва.
С предимство сте играчите с купи, рейтинги т.н при привличането на играчи с развити технически умствени умения- защо не протестирате тогава ами се съгласявате.

milan4o
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Окт 06, 2015 7:31 am
Отбор: CORINTHIANS

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Сря Мар 23, 2016 9:03 am

Не мислил да ми отговаря.И може ли да е иначе след като нямаш доводи за да ми дадеш отговор.Къде съм споменал ,че съм единственият които е развил отбор.Не ми преписвай думи които не съм писал.И друго ще ти напиша.Имам право да си изкажа мнението по въпроси които счета за необходимо.Форумът е за това създаден за да се обсъждат теми.Това,че ти си като стадо овце и като тръгне една и всички подире и и нямаш собствено мнение мен не ме касае. Това ,че са с предимство отборите с купи при привличане на свободни агенти,въобще не е вярно.И на мен не ми харесва тази опция,както и много други неща в играта.Казал съм си мнението и от тук на там админа си решава.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот milan4o на Сря Мар 23, 2016 9:10 am

имам интереси и те се в конфронтация с твоите. Твоя егоизъм не смятам да го коментирам

milan4o
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Окт 06, 2015 7:31 am
Отбор: CORINTHIANS

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Сря Мар 23, 2016 9:30 am

Не ми слагай епитети какъв съм или какъв не съм. И първо ти се включи в темата и коментираш неща които не те засягат,аз не съм те канил.Второ забелязвам ,че това което четеш не го осмисляш и не вдяваш за какво иде реч.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот milan4o на Сря Мар 23, 2016 9:42 am

Виждам , че съм те обидил не го взимай лично. Ти също си позволяваш да казваш кой какъв бил. Мнение от такъв човек не ме интересува. Когато е настъпен хапе. не си играл не се сърди човече. Не можеш да губиш и това е

milan4o
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Окт 06, 2015 7:31 am
Отбор: CORINTHIANS

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Сря Мар 23, 2016 10:16 am

Ти първи ми слагаш етикети.Какво очакваш да ти постеля червеният килим ли?Ти си останал с това впечатление,че не мога да губя.И на админа съм го писал, и на теб ще ти го напиша не ми дреме за загубите стига да се знае защо се е стигнало до тях.Не играя само този футболен симулатор за да нямам съпоставка с симулации на срещи и получените резултати от тях.Как в другите след изиграването на дадена среща като разгледаш схемата на игра,играчите,умората,агресията и всички други настройки за срещата можеш да разбереш защо се е стигнало до този резултат.Ти си млад отбор и си нямаш представа какви далавери ставаха в играта преди,но след някое и друго нововъведение понамаляха.Сам си написал,че има правила и трябва да се съблюдават,но тези правила когато не работят могат да се променят след дискусии.Като изключим симулациите на срещите още много други фактори в играта нямат обяснение защо се случват.Това са картоните как се получават като вземем настройките за агресия на клуба и самата агресия на даден играч.Контузиите,как се получават след като даден играч тренира но не се развива или пък няма никаква умора но се контузва.Това,че в реалността видиш ли Иванчо се е подхлъзнал в банята и е скъсал сухожилие и следователно ще отсъства 3 седмици тук няма как да се пресъздаде.Това е игра всичко трябва да е изчислено както 2- 2 правят 4,така и тук като събереш всички фактори които оказват влияние за каквото и да е в играта да може да се обясни крайният резултат защо се е получил така.Думите случайност,късмет или пък видиш ли така се е получило мен не ме задоволяват като отговор.Не може да поставяш на мястото в схемата на игра CF вместо САМ или СВ вместо CDM и коефициента на отбора да не спада драстично при положение,че такива постове съществуват в играта.Друга тема е,че те са неизгодни да ги развиваш и не са равнопоставени по отношение на тренировките спрямо другите позиции.Мога да ти пиша цял ден за подобни според мен случаи в играта,но има ли смисъл като това където го пиша е като глас в пустиня.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот Pavonie96 на Чет Мар 24, 2016 12:33 am

URUGUAY написа:Но проблемът е че,аз когато съм бил със по-слаб отбор никога за тези 6 години в тази игра не съм побеждавал по-силен съперник.


Сезон 49 - с отбор 242 коеф. спечели Купа на Шампионите. На 1/2 финала отстрани шампиона от 48 сезон (над 250 коеф., сходен опит), за финала си спомням, че имаше наказан играч и беше 240 коеф. и въпреки това изненада шампиона от сезон 47, който си беше над 250 коеф и имаше по-добър опит. В мача за суперкупата пък победи шампиона от сезон 46 (отново 250 коеф., сходен опит). И в трите сблъсъка, ако гледаме коеф., клонеше към или беше аутсайдер. Интересно е, че това всичкото стана, след като в началото на сезона се оплакваше във форума как все така си нямал късмет да отстраниш по-силен отбор.

Сезон 50 - Вече си беше вдигнал коефициента, но пак не беше с най-високия от всички (вкл. опит). В крайна сметка, отново спечели, като мина през няколко равностойни отбора +- 10на цялостен коефициент и определено не беше без никакъв късмет, защото продължи и след червени картони на съперници, и след червен картон от твоя страна.
Ако вземем всичките срещи, които си играл за тези над 6 години, просто няма как да няма и други единични случаи.

Не мисля, че имаш основание да претендираш, че си ощетен, без късмет и т.н при положение, че в последните 10 сезона си спечелил две Купи на Шампионите, две Суперкупи и Купа на Goalissimo, а в лигата след преструктурирането си печелил 5 от 9 сезона. Ако се сравни броя на спечелените ти трофеи с този на останалите, се оказва, че си в топ 3 по трофеи последните 10 сезона. Поне за мен, това в никакъв случай не е ощетяване, липса на късмет и т.н.

Иначе е хубаво да си с развит отбор на максимално и с умствени, ама номерът е и да се поддържа това ниво, а за тази цел, знаете, почти постоянно трябва да се развиват играчи на същото ниво - URUGUAY отбеляза колко време отнема това. И така нямаш толкова много време, в което да щракаш с пръсти, без да тренираш нищо. Дори и понякога да хартисва малко, ако се осъществи замисляното намаление на уменията, вече и него няма да го има, така че, като развиеш на макс. >>> веднага ще почваш с развитието на бъдещия състав.

По картоните и контузиите какво може да се обясни. Има си някои фактори, като агресивност, на която играеш, агресивност (като умствено умение) на играчите, ниво на трен. база - за контузиите и оттам нататък всичко си е на random.

Pavonie96
Юноша
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 4:23 pm

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Чет Мар 24, 2016 9:51 am

Когато съм спечелил купата на шампионите съм бил с най-големият коефициент в играта и това ти няма как да го знаеш.От къде го измисли този 242 коеф. след като от 4-ри сезона преди да спечеля купата на шампионите съм с 248-250 коеф в зависимост от настройките в играта.Колкото до купа гоалисимо какво да ти кажа,останалите съперници по това време в купата бяха с 30-40 коеф. под моя.Много добре си запознат с купа гоалисимо какви отбори с какви коефициенти участват там и не ми се прави на много умен.То оставаше и в такъв случаи да не се спечели.Не пиши неща които не си запознат и да заблуждаваш останалите мениджъри в играта.И отделно съм разполагал с играчите с най-голям опит в играта по това време което ти няма как да знаеш също с колко опит сами били играчите.Ако искаш да разбереш защо пиша това ,че не си запознат с коефициента и опита на играчите ми по това време админа ,ако има желание може да ти разясни.И не зная ти защо пишеш тук след като ти си един от най-привилегированите от към победи с доста по-слаб коефициент спрямо съперниците срещу които си се изправял.Но това е друга тема на разговор в която не ми се влиза отново,но ако си такъв ербап да продължиш да се заяждаш за неща в които нямаш и понятие за какво иде реч.Ще си направя труда да ти отговарям.

Pavonie96 написа: Интересно е, че това всичкото стана, след като в началото на сезона се оплакваше във форума как все така си нямал късмет да отстраниш по-силен отбор.


Ами може би понеже вдигнах врява как купата се е печелила само от отбори които почти винаги са с ВИП статус.Което на теб не ти хареса и дори получих забрана за изпращане на съобщения за 6-месеца.Но да не се връщаме на стари теми ,че мога да ти извадя кирливите ризи.

Pavonie96 написа: определено не беше без никакъв късмет, защото продължи и след червени картони на съперници, и след червен картон от твоя страна.
.

Много си пък запознат,ти да не ме следиш под лупа и да си водиш записки как ми се развиват срещите.А след като си толкова запознат защо не споменаваш случаите когато съм бил с 20 коеф.по-добър от съперника и той получава 3-ри червени картона в срещата помежду ни и ме побеждава.То е добре да пишеш против някого ,но пиши всичко ,а не избирателно.
Последна промяна URUGUAY на Чет Мар 24, 2016 10:24 am, променена общо 1 път
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот milan4o на Чет Мар 24, 2016 10:15 am

СЛЕД ПОСЛЕДНОТО ПИСАНИЕ НА УРУГВАЙ СЕ УБЕДИХ, ЧЕ ТОЙ Е ПО-ПО-НАЙ-най-добрия, най-знаещия, всичко най-най. България такива с лопата да ги ринеш, затова сме на това дередже.Научи разликата между дискусия и налагане на мнение, защото това е което правиш-налагаш мнение.
Добре, че аднинът не ти върви по акъла иначе няма да остане един потребител.
Във всяко твое писание забелязвам заяждане-независимо от пишещия.
Пишещите са виновни, защото ти обръщат внимание на глупостите.

milan4o
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Окт 06, 2015 7:31 am
Отбор: CORINTHIANS

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Чет Мар 24, 2016 10:26 am

milan4o написа:СЛЕД ПОСЛЕДНОТО ПИСАНИЕ НА УРУГВАЙ СЕ УБЕДИХ, ЧЕ ТОЙ Е ПО-ПО-НАЙ-най-добрия, най-знаещия, всичко най-най. България такива с лопата да ги ринеш, затова сме на това дередже.Научи разликата между дискусия и налагане на мнение, защото това е което правиш-налагаш мнение.
Добре, че аднинът не ти върви по акъла иначе няма да остане един потребител.
Във всяко твое писание забелязвам заяждане-независимо от пишещия.
Пишещите са виновни, защото ти обръщат внимание на глупостите.


Какво мнение налагам,никакво мнение не налагам,а си изказвам мнението по въпроси които ме интересуват лично мен към администратора на играта.Това ,че някои не му харесва това което съм написал хич не ме интересува,но ако тръгне да се заяжда няма да му мълча.На това дередже сме заради такива като теб които нямат собствено мнение или ги е страх да го изкажат.За втори път ще ти напиша,че ти не вдяваш това което четеш.И отново пишеш неща които не съм упоменал в моите отговори.Както писах и на Павоние допитай се до админа.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот zamar4eto на Чет Мар 24, 2016 12:52 pm

URUGUAY написа:Когато съм спечелил купата на шампионите съм бил с най-големият коефициент в играта и това ти няма как да го знаеш.От къде го измисли този 242 коеф. след като от 4-ри сезона преди да спечеля купата на шампионите съм с 248-250 коеф в зависимост от настройките в играта.Колкото до купа гоалисимо какво да ти кажа,останалите съперници по това време в купата бяха с 30-40 коеф. под моя.


брей,имало хора с огромно САМОЧУВСТВИЕ ЗА ВЕЛИЧИЕ,Самоопределящи се като най-добри в дадени периоди!Как така го измисли това че си бил с най-висок коефициент не знам,като едва събирате по 10 играча с мах умствени!ние двамата с TИГРИТЕ къде сме в тази картинка,да не сме спали по това време,поглеждал ли си въобще отборите на останалите си конкуренти!за последните 10тина сезона не помня да сме падали под 258 коеф заедно с артикулите и сме имали в наличие по 15 класни играча с умствени!(TИГРИТЕ в момента с 18 такива и пак отпадна в турнира)!И като погледнеш какво сме спечелили черно на бяло TИГРИТЕ 1 КШ,а аз 1 път КГ!Докато твоите трофей за същия период са 2 КШ и 1 КГ със 10 коефициент по-скромен отбор!СИГУРНО Е ЛИПСА НА СПОРТЕН ШАНС!
Да не споменавам далечния 37 сезон когато отново с по-скромен отбор от моя ме победи на финала за Купа на Гоалисимо!ОТНОВО ЛИПСА НА КЪСМЕТ И СПОРТЕН ШАНС!
Момко давай го по-скромно!Има и други отбори с повече опит и класа от твоя,държащи топ форма от самото начало!Нека дискутираме и обсъждаме промени за доброто на играта
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Администраторът да си каже мнението,въпреки,че му го зна

Мнениеот URUGUAY на Пет Мар 25, 2016 12:24 am

С артикули си бил 258.Аз без артикули съм 252.Ако сложа можеш да смяташ нали? Не виждам защо намесваш трето лице в дискусия която е предназначена между мен и теб.Може би събираш поддръжници.Колкото до погледа на другите така наречени от теб конкуренти,да поглеждал съм ги и за твое сведение ти проспа доста време от играта в един период в които не беше влизал в профила си и то се съвпада с така цитираният от теб 37 сезон.То оставаше неактивен по това време отбор да вземе да спечели купата на гоалисимо.Щеше да бъде ебаси резилаИ както сам можеш да се досетиш явно паметта ти не е добра.Да по това време съм имал най-добрият отбор по коефициент - той беше 282 до като на Тигрите стигаше 278 след това следваха няколко отбора с по 275,274,и.н.Това са коефициентите на отборите който са не видими в играта.Може в играта да е с една две единици по-малък коефициента на един отбор спрямо друг ,но когато се добавят всички фактори преди срещата коефициентите са съвсем други.Ина теб ще ти напиша същото след като не си запознат с всички факти за даден спор не се надувай много.
С админа всичко сме уточнили,но след като сте ербапи ,няма да ви остана длъжен и да ви чета глупостите които пишете.
Мен какво ме засяга ,че еди кои си има 15-20 играча с развити умствени умения.Те могат да играят само 11 ,ако си забелязал.
Ей голяма злоба и завист в тази игра ,не можеш си намери мястото ,че отборът ми е спечелил две купи на шампионите,а като гледам не си само ти.Ти си най-великият знаем те теб.Още преди да е замислена играта си бил номер едно.Хайде да не отваряне прашасалите книги с далаверите при трансфери на играчи в старата версия на играта и как така великите ви отбори имаха висок коефициент.Друго какво да ти кажа,дискутирай върху това как да подобриш играта,защото мен не ме интересува това.Пенсионирам тези играчи с които разполагам в момента и приключвам с тази игра.До колкото имам спомен тази тема в нея не беше писано доста време ,но някои хора явно се почесват там където не ги сърби.

П.П. Гледам все едни и същи отбори ми наблюдават профила в играта.Какво толкова интересно има?Да не съм постнал голи курви та така сте се зазяпали или пък много ви текат лигите по моите играчи.Да ви ги дам ли?Да помисля за секунда,ами няма да ви ги дам доброволно,но може пък за назидание да ви ги дадат служебно.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

ПредишнаСледваща

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: OlegMakarov и 2 госта


С подкрепата на