Английска му работа

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Английска му работа

Мнениеот uilan на Чет Окт 22, 2015 12:22 am

Миналата година малко преди Коледа изненадващо ми "дръпнаха щепсела" на този и още дузина български сайтове. Ходихме 10-тина пъти в рамките на 3 месеца да "преговаряме" с интернет доставчика ни, но се правеха на ударени че не знаят за проблема. Забравих да кажа, че живея в Англия. Тук, ако не знаете, имат интернет който в България сме имали началото на този век и едва ли ще имат нещо по-добро за в бъдеще. Ако си фен на торент клиентите, тук не ти е мястото. :lol:
Достъпа ми дойде изненадващо отново наскоро и започнах пак. Като влезнах се уплаших :shock: Нито един играч при мъжете, а юношите не мога да ги пипна, защото са под минималната бройка. Трябваше да финансирам малко отбора (добре че за тук са нищо пари :D ). че да закърпя положението. Това е моето приключение с тези смотаняци тук :lol: Имам само един въпрос: Има ли смисъл да ги тренирам сегашните играчи при мъжете или да си чакам юношите които тепърва ще развивам в академията? Знам, че са млади и мога да постигна нещо с тях, но пък мога да си спестя тези пари за тренировки и да ги вложа в бъдеще за 10 годишните които ще дойдат от академията.

uilan
Юноша
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 6:27 pm
Местоположение: Плевен, България
Отбор: ПФК Белите Орли

Re: Английска му работа

Мнениеот khristov на Чет Окт 22, 2015 9:06 pm

Здравей,

Първо добре дошъл отново!

Относно развитието - има много начини по които да се развиваш и лично аз като администратор съм наблюдавал развитието на различни отбори - много от тях се развиваха по различен начин - едни влагаха в ДЮШ, други купуваха играчи на кило и ги развиваха и днес всички са много добри отбори. В този ред на мисли не бих могъл да те посъветвам точно как да се развиваш, тъй като при създаването на играта не е предвиден точно определен начин - можеш да се развиваш така, както сметнеш за добре - няма предварително зададен "правилен" начин.

Каквото имаш като въпроси не се колебай да ги задаваш, тъй като има много въведени промени, които преди ги нямаше.

Приятна игра и ти пожелавам скоро да изградиш един много силен отбор.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Английска му работа

Мнениеот uilan на Чет Окт 22, 2015 9:17 pm

Забелязах че за времето което ме е нямало, доста новости има. За момента чета доста тук във форума, онзи ден седях до 2 часа българско време и после едвам станах за работа :lol:

Не знам защо преди бях останал с впечатлението (когато се замисляше идеята за преструкторирането на лигите) че ще бъде една обща първа и надолу ще се увеличават, като пирамидна структура. Явно не бях дочел пак някъде и нямах търпение да вляза и да видя как е станало, защото идея много ми хареса. :D Но и така е супер, не искам да омаловажавам работата ти.

uilan
Юноша
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 6:27 pm
Местоположение: Плевен, България
Отбор: ПФК Белите Орли


Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


С подкрепата на