Нека всеки да си каже проблема

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Вто Юли 14, 2015 1:29 pm

В последните дни адски много глупости за изляха по мой адрес и по адрес на някои мениджъри.

Изключително ми е обидно за всяко едно нещо казано за мен, което достигна по някакъв начин до мейн, а кой знае още колко има...

1. Чист съм пред себе си, че НИКОГА и по НИКАКЪВ начин не е бил подпомаган който и да е отбор в играта.
2. Нямам приятелски отношения с нито един играч от водещите отбори - визирам ТИГРИТЕ, Челси, УРУГВАЙ, Lionernly, Pavonie96, Ювентус, и т.н.

Просто в последно време постоянно слушам от едни и същи отбори как имало група от отбори на които им се е помагало, а такава няма и никога не е имало!

Болно ми е, че има хора (като УРУГВАЙ), които разправят на всеки за така наречената група от отбори и разпространява изключително невярна информация и настройва едни мениджъри срещу други. В момента говоря като човек и играч в играта и без никакво притеснение мога да нарека УРУГВАЙ - ИНТРИГАНТ. От такива хора съм се научил да стоя далече и да не контактувам с такива. Той много добре знае правилата на играта, но въпреки това е подпомогнал финансово Челси за което и двата отбора си отнесоха наказанията. При положение, че си толкова добронамерен и прочее защо правиш мръсно на друг мениджър?

Тук в тази тема съм готов да изслушам всичко и да ми зададете всякакви въпроси, като ще отговоря напълно честно на всеки един, за да се спре веднъж завинаги с всички глупости, тъй като наистина ми писна и съм готов да зарежа всичко!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Вто Юли 14, 2015 5:09 pm

Не виждам къде съм нарушил правилата за трансфери за да получа наказание и то до края на годината.Ти не си добре момче ,без нарушение наказание за 6-ест месеца без трансфери.Явно вярно се оказва твоето отричане в тази статия ,че ти влияят някои отбори.КОЕ МУ Е НЕРЕДОВНОТО НА ТРАНСФЕРА ,ЧЕ СЪМ ИЗПРАТИЛ ОФЕРТА ЗА ЕДИН НЕГОВ ИГРАЧ.ТОВА ли е нарушението ,понеже не е с 250 умения и развити умствени.Само такива ли се очаква трябва да се купуват според теб от мен?
Наказуемо е според теб и ако даден отбор се откаже от играта(Djoben)да си разпродава играчите.Наказания имаше ли за отборите закупили негов играч?

П.П Ако обичаш не ми слагай етикети кой какъв е.Аз теб не виждам с нещо да съм те нагрубил.Изразил съм мнение за симулациите на срещите в играта и понеже на теб не ти допада дай да го смажа отбора на този мениджър.И поне като имаш смелостта и ми изпращаш писма в играта имай такова да ми дадеш възможността да ти отговарям на тях,а не да си ми сложил забрана.И по какво съдиш ,че аз се отказвам от играта според теб в твоите писания в нея.Аз не виждам да съм се отказал ,както виждаш всеки ден влизам и тренирам отбора.
Последна промяна URUGUAY на Вто Юли 14, 2015 5:47 pm, променена общо 1 път
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Вто Юли 14, 2015 5:29 pm

Искаш въпроси,заповядай.

1.Защо в тази игра за 6-ст години не съм побеждавал отбор с малко по-добър коефициент от моят?
2.Защо в тази игра за 6-ст години мен винаги са ме побеждавали отбори с по-слаб коефициент от моя?
3.Защо в тази игра носителите на трофея купата на шампионите са все отбори даващи реални пари за играта?
4.Защо играчи с развити умения на 250 ,но с общ коефициент 100 да дават същата тежест към коефициента на отбора както играчи с развити умения на 250,но общ коефициент 150 и нагоре?
5.Защо няма логика в симулациите при получаване на червени картони?
6.Защо се получават контузии на играчи от ни щото? Ни е трениран ,нито има умора нищо което да доведе до контузия за по 8,10 дни,при положение ,че е излекуван преди ден,два.

За момента тези се сещам.Въпреки ,че зная отговорите ти на всеки един от тях,но я ги кажи гласно може пък да ме изненадаш.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Вто Юли 14, 2015 6:46 pm

Искаш да ми кажеш, че трансфер за VIP кредити на 34 годишен играч който купуваш и след това уволняваш е редовен? Или пък трансферите за кредити отново на старци, които след това отново си уволнил? Това редовни трансфери ли са според теб?

Блокирал съм ти ЛС понеже пълниш главата на всички мениджъри с глупости, а относно нашата кореспонденция аз нямам против да се води тук.

Относно въпросите ти:
1. Побеждавал си, всеки мач си е сам за себе си. Аз също имам много разочарования от наглед отбори по-слаби от мен, но нямам проблем с това.
2. Тук отговора е подобен на въпрос 1.
3. Това не е така, има отбори, които не дават реални пари за играта или ако дават, то от регистрацията си са изпратили не повече от 4-5 SMS-a. Ти няма как да знаеш кои отбори наливат средства и по колко.
4. Това сме го обсъждали с теб многократно и много добре знаеш отговора.
5. Логика има - червените картони зависят от цялостната агресивност на отбора ти - агресивността на целия отбор + агресивността за конкретния мач.
6. В реалния футбол няма си случайни контузии - в мач, в тренировка? От много време няма просто ей така контузии - или са след мач или след тренировка.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Вто Юли 14, 2015 6:55 pm

Ти май си роден за политик,никакви отговори не получих.
Да нищо нередно не виждам в трансферите.Когато съм ги закупил играчите съм имал нужда от тях.В последствие след време съм преценил ,че не ми трябват.Ти май имаш проблем с това или?
Аз не зная кой колко е налял в играта и не ме интересува ,парите са си негови.Но като влезнеш в информация кои отбори са спечелили трофея купа на шампионите се набива на очи все отбори който винаги са ВИП потребители.Все пак играя играта от 6-ст години редовно и имам поглед.

1. Побеждавал си, всеки мач си е сам за себе си. Аз също имам много разочарования от наглед отбори по-слаби от мен, но нямам проблем с това.
Няма как да ти докажа,че не съм понеже ти не пазиш статистиките за срещите между отборите(по незнайно каква причина). Сигурно защото така е най-лесно да се измъкваш,ако се стигне до някои и друг спор за нещо,за да няма черно на бяло доказателства.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Вто Юли 14, 2015 7:25 pm

Не ме бърка твоето наказание за трансфери,ако си останал с такова впечатление.Аз отбор мога да си създам от 0 до 240 коефициент за разлика от някои други.Моят отбор е съставен само от собствени юноши с изключение на един ,двама играча.Което е доказателство ,че мога и сам да си развия отбора,но не достатъчно за да се победят лидерите в играта.Мен не ме причислявай към тази група както си ме поснал по нагоре в темата.
Имам едно предложение.Гледам ,че постоянно някои отбори ми следят отбора в играта.От любопитство ли от страх ли нямам ни най малко представа защо,но предложението ми е следното.Вземи им ги раздай служебно моите играчи та да нямат грижи през следващите 10-ина сезона.Явно много ги желаят щом все в профилът ми висят всекидневно.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Вто Юли 14, 2015 7:54 pm

И колко си ги ползвал тези играчи след като са уволнени веднага? Да се правиш на ударен няма смисъл, картинката е ясна и няма смисъл да се правим на глупаци...

Относно моите отговори - как искаш да ти отговоря на подобни въпроси?

Относно SMS-те:
Lionernly - около 10 SMS-a за последните 3 години.
Pavonie96 - 8 SMS-a за последните 3 години.
Newton Heath - 4 SMS-a за последните 3 години.

Масово спонсорство и като се има предвид, че накрая чисто играта взима около 65 стотинки от SMS направо съм забогатял не мислиш ли?
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот WalocelM на Вто Юли 14, 2015 8:53 pm

Неуспяхте да продадете Luis Suarez поради следните причини:
Отбора има забрана да осъществява трансфери!
Добре деееее,ся че немое си премерите п.....те офффф няма какво да се ядосвам и коментирам то е ясно..... Можеби Урогвай има право..
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш.

WalocelM
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 5:31 am
Местоположение: София
Отбор: Ювентус

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Вто Юли 14, 2015 8:59 pm

За кое има право?

Кажи си и ти каква ти е болката?

Относно трансфера... и за него зная каква е ситуацията, така че по-добре, че не е осъществен, че и ти щеше да хванеш наказание заради глупостите, които върши УРУГВАЙ.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот WalocelM на Вто Юли 14, 2015 9:04 pm

не няма да коментирам...то се знае,яд ме е само че ми п....ба покупката от която имах нужда и ето и доказателство за какво го копува....

http://prikachi.com/images.php?images/428/8235428v.jpg
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш.

WalocelM
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 5:31 am
Местоположение: София
Отбор: Ювентус

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот Verbatim на Вто Юли 14, 2015 9:10 pm

Големи хора сме, а занимавате всички с глупости! Първо на първо това е футболен мениджър, а не „не се сърди човече“. Всеки като не му изнася резултат или нещо друго и започва да се оплаква, отказва и сърди. Все се намира някой, който ще се откаже защото не е спечелил някой мач или ще се оплаче форума. Спрях да се изненадвам как някои си променят поведението в следствие на резултат. Започва да става дума за някакви конспирации и големи световни заговори, явно гледате прекалено много филми. В момента има около 16 отбора с много близки показатели по коефициент, не може всичките да спечелят купа на шампионите.
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Вто Юли 14, 2015 9:15 pm

На база последните му трансфери и това щеше да бъде нередовен трансфер. УРУГВАЙ се отказва от играта и купува играчи, които след това уволнява, само виж трансферите му с Челси. Може би отново не съм прав? Ако тези трансфери бяха на някой от отборите от т. нар. кръг щяхте да ме оревете с лични съобщения как можело такова нещо и т.н., а сега? НИЩО!

Отново съм крив и виновен... естествено!

Честно казано адски много ми се иска да тегля една майна на всичко и всички в тая игра и да не се занимавам повече с нея, но не мога, тъй като това ми е първия голям проект, проекта върху който съм се учил и сърце не ми дава да го направя... Goalissimo е може би най-честната игра от всички останали БГ мениджъри (зная как е направена и как се поддържа, тъй като от самото й създаване аз съм единствения администратор и единствения човек който има права за промени и т.н.), никога ама абсолютно никога не е имало подпомагане на отбори с кредити, играчи или помагане в даден мач. Всичко е в болните мозъци на някои мениджъри и ми е адски болно да слушам подобни глупости по мой адрес и по адрес на Goalissimo. В живота съм изключително честен човек и не бих си позволил да правя каквито и да е измами където и да е!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот WalocelM на Вто Юли 14, 2015 9:16 pm

като цяло каквото е имало сме го обсъдили и няма да го коментирам повече да не става панаир..В крайна смедка това е една игра.Който иска да играе да играе,който не никой него е задължил.Кофти е че наистина има някой неща за доправане,но ако ревнем да се направи по друг начин сигорно пак няма да има угодия. Аз като цяло се възхищавам на играта,кофти е че са само 3-4 одбори са фаворити за купите...За това Подкрепям мнението на Павоние да се вдигне % на психолога за да може за 1 сезон поне 2 играча да имаш а не както е ся. Така ще могат повече отбори да са Фаворити но и тогава сигорно пак ще е мрънкане... Незнам..... Ние Българите нямаме угодия.....лятото ни е жега,зимата студена а пролетта дъждовна така и тук.
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш.

WalocelM
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 5:31 am
Местоположение: София
Отбор: Ювентус

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот WalocelM на Вто Юли 14, 2015 9:20 pm

аз неказвам че си виноен или нещо подобно....в краина сметка средствата са си негови и има право да си ги прави каквото си иска.....той се е трудил и дал за тях че да си ги похарчи за кеф....
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш.

WalocelM
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 5:31 am
Местоположение: София
Отбор: Ювентус

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Вто Юли 14, 2015 9:25 pm

Има правила с които ти си се съгласил при регистрация, ако не си се запознал с тях не е мой проблем.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Следваща

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на