Нека всеки да си каже проблема

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот WalocelM на Вто Юли 14, 2015 9:28 pm

от всичко изчетено до сега съм трогнат от писането и критиките от умни хорица но какво да ви кажа....Учудвам се и в този сайт какви интриги може да има,при мисълта че това е само една игра.Стига хора,стегнете се и спрете да пишете глупости.Ся заради един МАЧ стана е...ти разправията.Добре че и другите одбори не се оплакват че чак тогава не ми се мисли.
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш.

WalocelM
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 5:31 am
Местоположение: София
Отбор: Ювентус

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот WalocelM на Вто Юли 14, 2015 9:29 pm

хаха правила колкото искаш но в интерес на истината и аз не съм особено запознат с тях :D
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш.

WalocelM
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 5:31 am
Местоположение: София
Отбор: Ювентус

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот viking25 на Вто Юли 14, 2015 11:48 pm

Мислех да не пиша тук, като мнение каквото имах го дадох в лична кореспонденция с админа. Но тъй като в България когато си премълчиш обикновено се счита, че се признаваш за виновен, ще изкажа тук своето мнение за разразилата се полемика, в която попада и моя отбор. Въпросния последен трансфер между мен и Уругвай няма да го коментирам. Но тъй като тук в някои коментари прочетох трансфери в множествено число, ще дам обяснение без да съм длъжен да го правя за продадени от мен играчи в края на предишния сезон, които явно админа визира. Една скоба ще отворя преди това, че деления на групи, на приятелски кръгове, врагове и т.н. аз не приемам, не съм имал конфликт с нито един от участниците в играта за краткия си престой до момента, и не мисля че проблемът в играта ако има такъв трябва да се пренася на личностна основа. Та да се върна на трансферите. В края на миналия сезон, когато в директен мач за титлата загубих от Лионерли пуснах 2-3 играчи за продан, които бяха в предпенсионна възраст, всеки който проявява интерес може да влезе в профила ми и да види, става дума за играчи с максимални умения. Играчите обаче бяха пуснати на трансферния пазар за КРЕДИТИ, а не за вип-кредити, но ако се погледне малко по надолу в историята на трансферите ми, може да се види как са били закупени въпросните играчи - за ВИП КРЕДИТИ, т.е. броил съм реални пари за тях, а получавам виртуални, и то не вип, а обикновени кредити, нещо като кон за кокошка. За играчите, които са от по дълго време в играта наличието на обикновени кредити не е проблем, тъй като генерират приходи от сгради, стадион и т.н. При мен обаче всеки кредит е ценен. Случвало се е дори на полусезона при стария формат на провеждане на първенството да пускат звездите си под наем, за да мога да си осигуря кредити, с които да развивам отбора си - сгради, стадион и т.н. Много е субективно тълкуването на даден трансфер - защо и как, аз имам стотици трансфери, дал съм като реални пари за тях стотици левове, мога с ръка на сърцето да кажа че никой от тези трансфери не е бил с умисъл някой от останалите участници в играта да бъде ощетен, т.е да се наруши феърплея.Всеки, който купува даден футболист си прави сметката как и за какво го купува, как ще го ползва и т.н. И това че някой е приятел с някой друг от играчите не означава че всеки трансфер между тях трябва да бъде поставян под съмнение. Още повече, както по горе казах, след като се хвърлят и реални пари и то не малко, значи аз като играч съм настроен положително към играта и си давам парите за нея, то е за да ми носи някакви приятни емоции, не е задължително всеки път да се побеждава, но поне упреците за нещо нередно и не както трябва, в които и моят отбор е намесен, не приемам, както написах най в началото, с изключение на последния трансфер.

viking25
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 10:57 pm
Отбор: Челси

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Сря Юли 15, 2015 2:15 am

Както ти писах и на лично съобщение - с другите трансфери освен последния е станала грешка и за тях наказанието ти е отменено. Извинявам се за недоглеждането от моя страна и си признавам грешката.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Сря Юли 15, 2015 8:38 am

Verbatim написа:Големи хора сме, а занимавате всички с глупости! Първо на първо това е футболен мениджър, а не „не се сърди човече“. Всеки като не му изнася резултат или нещо друго и започва да се оплаква, отказва и сърди. Все се намира някой, който ще се откаже защото не е спечелил някой мач или ще се оплаче форума. Спрях да се изненадвам как някои си променят поведението в следствие на резултат. Започва да става дума за някакви конспирации и големи световни заговори, явно гледате прекалено много филми. В момента има около 16 отбора с много близки показатели по коефициент, не може всичките да спечелят купа на шампионите.


Да може и да има 16-се отбора ,но само едни и същи печелят купата на шампионите(тук е разковничеството,защо така се получава нали са равностойни). Не ти ли прави впечатление? Аз поне на черното,бяло не мога да кажа.Има статистика кой,кога е спечелил даден турнир.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Сря Юли 15, 2015 8:41 am

Я виж каква оспорвана дискусия става напоследък из форумът,както си беше умрял се съживи.Имало е живец останал в него :lol: :lol: :lol: .
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот Verbatim на Сря Юли 15, 2015 2:58 pm

Нека да гледаме статистиката щом си рекъл...от 37 сезон до 47 сезон си на второ място по спечелени купи от турнирите! 3 Купи на Гоалисимо и 2 суперкупи. Победил си двама от победителите в купа на шампионите и си спечелил суперкупата. Значи и аз мога да кажа че един и същи отбор печели купа на гоалисимо и суперкупа. :D

Има периоди в които и аз съм бил с най-висок коефициент и не съм печелил купа на шампионите и не са били няколко сезона. Както всички и аз съм си изкарвал червени картони във важни мачове в турнирите и лигата или съм имал мачове, които са ми се стрували че резулата не е логичен. Както казах не може всички да спечелят. Преди време знаеш, че 5 коефициент разлика означаваха сигурен победител и как имаше 3-4 отбора с над 190коефициент и обикновено най-силният печелеше купата. Много добре знаеш че започна да има много повече различни победители в турнирите след промените и кои отбори бяха най-много ощетени.

Също искам да спомена, че лично мен ме е вълнувало да има развитие в играта и разнообразие, а не самите мачове и турнири в играта. Затова и през повечето време съм организирал турнири и предлагал опции в играта. За последните 6 години само три отбори са се опитвали да организират турнир, всички други са давали SMSи само за собствените си отбори.

Мога и аз с ръка на сърцето да заявя, че гарантирам, че нямам никакви взаимоотношения с админа извън играта и единственото нещо което сме обсъждали с него е опции, промени по играта и нарушения с правилника на играта. Никога не съм го молил или искал определен резултат в мач или спечелен турнир. Сигурен съм, че всеки печелил някой от турнирите може да потвърди същото.

Последното което искам да добавя в тоя коментар е че почти никой от мениджърите не си дава сметка колко време и нерви се изискват, за да се създаде и подържа подобна игра от един човек. Сигурен съм че и парите за поддръжка на играта надхвърлят приходите и повечето хора, които си уважават труда биха отдавна спрели да си хвърлят нервите за нещо подобно. Все пак е трудно да се откажеш от нещо което има сантиментална стойност и се превърнало в нещо като хоби, но търпението на човек си има определен праг. Убеден съм че ние – БЪЛГАРИТЕ сме способни да разсипем всичко изпречило се на пъти ни!
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот viking25 на Сря Юли 15, 2015 5:57 pm

Средствата, които всеки играч отделя на пръв поглед са наистина за собствените отбори, но реално и админа го е казвал, с тези средства той си помага, за да поддържа играта, така че, косвено отиват и за развитието на цялата игра.

viking25
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 10:57 pm
Отбор: Челси

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Сря Юли 15, 2015 6:06 pm

Verbatim написа:Нека да гледаме статистиката щом си рекъл...от 37 сезон до 47 сезон си на второ място по спечелени купи от турнирите! 3 Купи на Гоалисимо и 2 суперкупи. Победил си двама от победителите в купа на шампионите и си спечелил суперкупата. Значи и аз мога да кажа че един и същи отбор печели купа на гоалисимо и суперкупа. :D

Има периоди в които и аз съм бил с най-висок коефициент и не съм печелил купа на шампионите и не са били няколко сезона. Както всички и аз съм си изкарвал червени картони във важни мачове в турнирите и лигата или съм имал мачове, които са ми се стрували че резулата не е логичен. Както казах не може всички да спечелят. Преди време знаеш, че 5 коефициент разлика означаваха сигурен победител и как имаше 3-4 отбора с над 190коефициент и обикновено най-силният печелеше купата. Много добре знаеш че започна да има много повече различни победители в турнирите след промените и кои отбори бяха най-много ощетени.

Също искам да спомена, че лично мен ме е вълнувало да има развитие в играта и разнообразие, а не самите мачове и турнири в играта. Затова и през повечето време съм организирал турнири и предлагал опции в играта. За последните 6 години само три отбори са се опитвали да организират турнир, всички други са давали SMSи само за собствените си отбори.

Мога и аз с ръка на сърцето да заявя, че гарантирам, че нямам никакви взаимоотношения с админа извън играта и единственото нещо което сме обсъждали с него е опции, промени по играта и нарушения с правилника на играта. Никога не съм го молил или искал определен резултат в мач или спечелен турнир. Сигурен съм, че всеки печелил някой от турнирите може да потвърди същото.

Последното което искам да добавя в тоя коментар е че почти никой от мениджърите не си дава сметка колко време и нерви се изискват, за да се създаде и подържа подобна игра от един човек. Сигурен съм че и парите за поддръжка на играта надхвърлят приходите и повечето хора, които си уважават труда биха отдавна спрели да си хвърлят нервите за нещо подобно. Все пак е трудно да се откажеш от нещо което има сантиментална стойност и се превърнало в нещо като хоби, но търпението на човек си има определен праг. Убеден съм че ние – БЪЛГАРИТЕ сме способни да разсипем всичко изпречило се на пъти ни!


Ти май не четеш какво съм писал по темата за купа гоалисимо.Няма да се повтарям.Останал съм с впечатление,че си грамотно момче и може да четеш.Прав си не може всички да печелят,то си се вижда кой има право да печели.Какво искаш да ми кажеш с това,че само трима са организирали не официални турнири до момента в играта?Трябва да им се кланям и да им целувам краката ли за това?Имали са финансовата възможност организирали са,ако попиташ админа да организираш някакъв неофициален турнир ,отговорът му е каква ще е наградата и как ще я дадеш на победителя.
Нямам никакви възражения по старата версия на играта освен многото далавери с играчи,но това вече е поправено.Бил си с по-добър коефициент победил си.Но виж в новата уж да се получават изненади и да има разнообразие,отново едни и същи отбори си разменят първото място.Това не е разнообразие,но според вас явно е.
Както писах и преди за това,че имам собствено мнение по темата за симулациите на срещите и то не съвпада с това на администратора и носителите на купата на шампионите(най-великите тимове в играта на които трябва да им се покланяш) МОЖЕ АДМИНИСТРАЦИЯТА ДА МИ ОТНЕМЕ СОБСТВЕНИТЕ МИ КАДРИ И ДА ВИ ГИ РАЗДАДЕ .Но защо да спираме само до тук ,също така може да ми разрушите сградите,стадиона,кредитите да ми отнемете и да ме оставите на -100 милиона за да сте спокойни да не се получи някои бъг и да взема да ви победя.
Да оставим вече темата.Спете спокойно и получавайте душевен,а може и физичен(знае ли човек) оргазъм от титлите в тази игра.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Сря Юли 15, 2015 8:03 pm

С последния си пост просто показваш какъв си комплексар. Жал ми е за хора като теб, които злобата ги изяжда отвътре.

Никога при организиране на турнир не съм питал каква ще е наградата. Нека някой който е организирал турнир да каже! Спри само да лъжеш! В момента имаш 2 наказания - забрана за трансфери и забрана за писане на ЛС, знаеш много добре защо са и двете наказания.

Жал ми е за теб, осъзнай се, тъй като стана за смях и за съжаление!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Сря Юли 15, 2015 8:59 pm

khristov написа:С последния си пост просто показваш какъв си комплексар. Жал ми е за хора като теб, които злобата ги изяжда отвътре.

Никога при организиране на турнир не съм питал каква ще е наградата. Нека някой който е организирал турнир да каже! Спри само да лъжеш! В момента имаш 2 наказания - забрана за трансфери и забрана за писане на ЛС, знаеш много добре защо са и двете наказания.

Жал ми е за теб, осъзнай се, тъй като стана за смях и за съжаление!


За пореден път ти казвам не ми слагай етикет какъв съм ,нито ме познаваш нито нищо за да се изказваш така.Ни най-малко ме вълнува жал ли ти е или не за мен,както и за мнението ти.Ти като по-умен вземи последвай поговорката."По-умният винаги отстъпва"
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот khristov на Сря Юли 15, 2015 10:09 pm

Така и смятам да направя, но те предупреждавам да спреш с коспирациите си и да си ги запазиш за себе си, тъй като на никой не е длъжен да ти чете простотиите.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Сря Юли 15, 2015 10:33 pm

khristov написа:Така и смятам да направя, но те предупреждавам да спреш с коспирациите си и да си ги запазиш за себе си, тъй като на никой не е длъжен да ти чете простотиите.



Забрани ми да пиша във форумът.Когато някои изрази своите възгледи относно някоя тема и на теб не ти допада,най- лесно е да налагаш санкции и наказания.Останал съм с впечатление ,че има свобода на словото и всеки може да си изкаже мнението,но тук явно се шири диктатура и гласност не се допуска.Но какво да очаква човек все пак живеем в България,прав е този който държи кокала.В случая,ти си собственика на сайта и можеш да правиш каквото си искаш с или без причина.

П.П. Никой не те кара да четеш,ти или който и да е.До колкото съм запознат вързан пред монитора никои не държа за да чете.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот Verbatim на Сря Юли 15, 2015 11:10 pm

URUGUAY написа:Ти май не четеш какво съм писал по темата за купа гоалисимо.

Много добре знам какво си написал по темата за купа на гоалисимо, всеки може да влезе и да види, че не си толкова ощетен за колкото се представяш. Едно равенство в лигата и вече имало кръгове и заговори, отделно че последните 2 сезона си шампион в лигата при положение че най-силният отбор по коефициент беше в същата лига! Аз лично не видях нищо нередно в резултата ти, имал си червен картон и си завършил наравно, в друг мач ще е обратното, но едва ли ще се оплакваш, нали?

URUGUAY написа:Какво искаш да ми кажеш с това,че само трима са организирали не официални турнири до момента в играта?Трябва да им се кланям и да им целувам краката ли за това?Имали са финансовата възможност организирали са,ако попиташ админа да организираш някакъв неофициален турнир ,отговорът му е каква ще е наградата и как ще я дадеш на победителя.


Какво да им целуваш краката, нали и ти участва доста активно в последния турнир и помагаше с организацията, да не би да си забравил? За организацията на неофициален турнир не е нужно да има награден фонд, наградите са били за потребителите а не за админа. Нито съжалявам че съм ги организирал, нито искам нещо за това че са били организирани.

URUGUAY написа:Аз не претендирам нищо,но фактите са си факти преди 5-ет сезона в продължение на 3-ри такива разполагах с отбора с най-голям коефициент в играта и какво спечелих?


Явно ти е гузно, че не е било както преди и това че си бил с най-високия коефициент в продължение на три сезона не ти е донесло купа на шампионите. И колко ти беше разликата от следващия по сила отбор – 1 коефициент и малко по опитни играчи, значи това трябва да ти гарантира купата ли? НЕ разбрах какво искаш да се промени в симулациите, толкова коментари от твоя страна, а никъде не виждам да предлагаш нещо.
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: Нека всеки да си каже проблема

Мнениеот URUGUAY на Чет Юли 16, 2015 8:00 am

Verbatim написа:
URUGUAY написа:Ти май не четеш какво съм писал по темата за купа гоалисимо.

Много добре знам какво си написал по темата за купа на гоалисимо, всеки може да влезе и да види, че не си толкова ощетен за колкото се представяш. Едно равенство в лигата и вече имало кръгове и заговори, отделно че последните 2 сезона си шампион в лигата при положение че най-силният отбор по коефициент беше в същата лига! Аз лично не видях нищо нередно в резултата ти, имал си червен картон и си завършил наравно, в друг мач ще е обратното, но едва ли ще се оплакваш, нали?

URUGUAY написа:Какво искаш да ми кажеш с това,че само трима са организирали не официални турнири до момента в играта?Трябва да им се кланям и да им целувам краката ли за това?Имали са финансовата възможност организирали са,ако попиташ админа да организираш някакъв неофициален турнир ,отговорът му е каква ще е наградата и как ще я дадеш на победителя.


Какво да им целуваш краката, нали и ти участва доста активно в последния турнир и помагаше с организацията, да не би да си забравил? За организацията на неофициален турнир не е нужно да има награден фонд, наградите са били за потребителите а не за админа. Нито съжалявам че съм ги организирал, нито искам нещо за това че са били организирани.

URUGUAY написа:Аз не претендирам нищо,но фактите са си факти преди 5-ет сезона в продължение на 3-ри такива разполагах с отбора с най-голям коефициент в играта и какво спечелих?


Явно ти е гузно, че не е било както преди и това че си бил с най-високия коефициент в продължение на три сезона не ти е донесло купа на шампионите. И колко ти беше разликата от следващия по сила отбор – 1 коефициент и малко по опитни играчи, значи това трябва да ти гарантира купата ли? НЕ разбрах какво искаш да се промени в симулациите, толкова коментари от твоя страна, а никъде не виждам да предлагаш нещо.


Миналият сезон знаеш ли причината поради която станах шампион? Защото Djoben си разпродаде играчите (което по правилата на играта е наказуемо) и от тогава не е влизал в играта.
Никъде не съм писал ,че дадена купа трябва да ми е гарантирана,а оспорвам отпаданията си от отбори чувствително по-слаби от моят,по време на турнирните срещи.
ТОЗИ ЧЕРВЕН КАРТОН ВИ Е САМО В УСТАТА.ТИ ЗАПОЗНАТ ЛИ СИ,ЧЕ СЪМ СРЕЩАЛ СИМУЛАЦИЯ МЕЖДУ ОТБОРИ С ДОСТА ПО БЛИЗКИ КОЕФИЦИЕНТИ ОТ ТОЗИ НА ОТБОРИТЕ УЧАСТВАЛИ В СРЕЩАТА С ТОЗИ ПРОСЛОВУТ КАРТОН. ПРИ ТРИ ЧЕРВЕНИ КАРТОНА ЗА ЕДИНИЯТ ОТБОР ТОЙ ПОБЕЖДАВА ДРУГИЯТ С РАЗГРОМЕН РЕЗУЛТАТ,А ОБЯСНИ МИ ТИ ТАКАВА СИМУЛАЦИЯ? ВИЖДА ТИ СЕ НОРМАЛНА ЛИ? И да подчертая не съм участвал,аз в тази среща.Симулация от среща в турнирите.
Да не съм доволен(гузно както казваш ти) да хвърлям усилия да развия отбор с 16 играча с умствени умения с 282 коефициент(ти много добре знаеш защо пиша този коефициент) и да не мога да отстраня отбор с 256 коефициент.Предполагам си запознат колко време отнема развитието на умствените умения на един играч.Съпоставено с разликата която се получава в коефициентите при симулация на среща между отбори разполагащи с такива играчи и такива които нямат или имат един или двама тя е нищожна в сравнение с хвърлените усилия и време отделени от единият отбор спрямо другият.
Не е причината само това равенство което стана така известно ,а това равенство е поредният мач в които се чувствам ощетен и админа много добре го знае .Това ,че на теб не ти е известно си има причина,понеже до момента съм водил тези спорове лично с администратора и не съм давал гласност по темата за симулациите и как така в тях печеливши се оказват все едни и същи отбори независимо с какъв коефициент са.
Предлагал съм много идеи някои са въведени в играта други са одобрени,но все още не са реализирани,както и други които админа не желае да въведе.Като това общият коефициент на играч да влияе на общият коефициент на отбора.Но знаеш ли какъв беше отговора на администратора:няма да го въведе понеже виждаш ли аз съм разполагал с играчи с по 150- и нагоре коефициент и няма да е често спрямо другите отбори.Което си е правилно ,но от 4,5 сезона не съм разполагал с такива играчи имаше време да се въведе,ако причината съм бил,аз за да не се реализира.Предполагам ,че всеки е играл футболен мениджър ( Football Manager или FIFA Manager) там колкото е по-голям общият коефициент на играча толкова е по добър отбора.
И за накрая.Защо не съм видял твоят отбор да е загубил среща от тим с 220 коефициент?
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

ПредишнаСледваща

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на