Искате ли Турнир?

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Мнениеот VanDal на Сря Мар 26, 2008 6:24 pm

хореографът написа:И аз съм съгласен,но май ще има доста затруднения за какъвто и да било турнир!Пречките са доста:
1) Модула за 48 часа;
2) Домакин/гост - който и както да бъде разпределен все ще се получи да има два отбора,които трябва да играят един срещу друг,но и двамата трябва да са домакини/гости;
И не са само това пречките има още доста,който са дребно,но не и маловажни!!!


ДАА !! Прав си !! Според мене админа да пусне модула "Турнири" и вътре да може да се правят турнири за 10 000-20 000 да речем и играчи да се записват за по 10-15 000 и да се играе малко по-бързо и да има награди от събраната сума,е естествено да не се получава същия опит..!! Дори може и без опит да бъде !! :idea: :idea: :P

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот khristov на Сря Мар 26, 2008 6:47 pm

VanDal, в момента тая тема е пусната за неофициален турнир и мен не ме намесвайте какво да правя ;)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот VanDal на Сря Мар 26, 2008 6:55 pm

ColD_ZerO написа:VanDal, в момента тая тема е пусната за неофициален турнир и мен не ме намесвайте какво да правя ;)


Предлагам ти да направиш такова нещо,за да може да е по-интересно и да има малко интрига в играта !!!! през 5-7 дни да има 1 такав турнир и през тея 5-7 дни да се играят мачовете и да има печалба както казах !! Така играта ще стане много по-популярна според мене !! А сега само с приятелски мачлета и то през 2 дни... Едвали на някой новорегистрирал се ще му е интересно само така !!! Само като ни види с коефиценти 65-67,а той само с 55-57 и като види,че все още няма мачове и няма да му хареса :( :(

П.С: Лично мое мение !!

П.С2: Ако не сте забелязали от около десетина дни има само 12 регистрирани отбора,а не се знае дали играят !! Също така някои може и да са се отказали,като не четат форума.. !!

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот khristov на Сря Мар 26, 2008 6:58 pm

Който иска да си организира неофициални турнири, но преди това да мисли как ще се играе, а не само да пусне тема за турнир...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот RageBg на Сря Мар 26, 2008 7:07 pm

И аз си мислех от както съм се регистрирал как да се раздвижи малко играта , смисъл да има някак си повече мачове , примерно всики ден или през ден , а не през повече , че се убива малко интригата.
Изображение

Аватар
RageBg
Юноша
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 24, 2008 11:39 pm

Мнениеот khristov на Сря Мар 26, 2008 7:19 pm

RageBg написа:И аз си мислех от както съм се регистрирал как да се раздвижи малко играта , смисъл да има някак си повече мачове , примерно всики ден или през ден , а не през повече , че се убива малко интригата.


Всеки ден? Как ще ви спада умората обаче незнам ;) Ще си трупате умора ще имате по 50-100 умора постоянно... Играта няма да я променям защото не ви харесва, че няма мачове сорка. Повече в тая тема няма да пиша, айде лека вечер.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот killamasta на Сря Мар 26, 2008 8:27 pm

Радвам се,че изявявате желание,но просто без да се премахне домакин/гост и час за мача няма как да стане..
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот RageBg на Сря Мар 26, 2008 10:53 pm

killamasta написа:Радвам се,че изявявате желание,но просто без да се премахне домакин/гост и час за мача няма как да стане..


Тука си много прав.
Изображение

Аватар
RageBg
Юноша
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 24, 2008 11:39 pm

Мнениеот oRiGiNaL на Пет Мар 28, 2008 1:49 am

Начини винаги има 8)

Аз предлагам следните правила:

40 отбора - 8 групи = по 5 отбора в група

Играе се по следните правила:
Всеки отбор в групата ще има по 2 домакински и по 2 гостуващи двубоя.Кога е гост и кога домакин се определя чрез жребий.

Продължават първите 2 отбора от всяка група.Тегли се жребий и се играят 1/8 финали на разменено гостуване. След това 1/4 финали и 1/2 финали. Финалът вече организаторът ще определи дали ще е от един или от два мача.

Има и вариант да се направят нови групи от първите два отбора.Но така мисля,че много ще се проточи турнирът.

Ако бройката от 40 отбора е голяма може и да се ограничи на 20 отбора в 4 групи по 5 отбора. И така просто отпадат 1/8 финалите...

Аватар
oRiGiNaL
Юноша
 
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 9:12 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


С подкрепата на