Помогнете за развитието на играта

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Помогнете за развитието на играта

Мнениеот khristov на Сря Мар 12, 2008 4:44 pm

Всеки който иска да помогне за развитието на играта може да изтегли ТАЗИ ПРОГРАМА за skype чрез която автоматично ще каже на всичките си абонати за играта!
При включване на програмата ви пита три неща:
1. Позволи да ползва Skype
2. Позволи да ползва Skype само след запитване
3. Не позволявай да ползва Skype

Отбележете второто, за да не ви се включва всеки път автоматично, а при ваш избор.

Също така, ако имате сайт можете да сложите реклама на играта в него.

Благодаря на всички които помагат и ще помогнат!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот kalka на Сря Мар 12, 2008 8:57 pm

аз го пращах по 100 пъти ама никои не иска да се включи
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Мнениеот VanDal на Сря Мар 12, 2008 9:00 pm

Пратих го 2 пъти и утре ще го пратя още 2 пъти :P Искам да стане нужната бройка за официалните мачове и да почваме,също така и турнирите :twisted: :twisted:

Между другото : Админе,колко е тази бройка,за която спомена в някоя друга тема?!?...Или е тайна ??!

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот ASRoma на Сря Мар 12, 2008 9:44 pm

Не знам колко ще е админе, ама в моята група още съм си само аз :cry:
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот scooter на Чет Мар 13, 2008 12:23 pm

Лошото е, че доста отбори са регистрирани и после изоставени. То дали ще играеш срещу такъв или срещу Бот все тая. Въпроса е да се съберем повечко сериозни играчи, а не само бройка.
dgd

scooter
Юноша
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 10:22 pm
Местоположение: var

Мнениеот khristov на Чет Мар 13, 2008 3:09 pm

Да и това е изключително важно!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот killamasta на Чет Мар 13, 2008 8:42 pm

Ами админе никоя игра не е започнала със пълен състав.Ти направи мачовете и ги пусни и съм сигурен,че като има мачове ще има и повече хора
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот UnD3AD на Чет Мар 13, 2008 9:56 pm

И аз мисля,че е по-добре мачовете да бъдат пуснати колкото се може по-бързо,да ще играем срещу отбори ботове,но пак е нещо,отколкото сега да го караме на една приятелска на два дена..А и нали сезона ще продължи 3-5 месеца до тогава поне още малко отбори ще се съберат,първия сезон ще е лесен,но какво от това играта те първа започва,според мене ако чакаме да се записват отбори,например за 1 седмица да се запишат 10 потребителя още толкова ще се откажат,защото тези които не влизат в форума и не се оведомяват често и си мислят,че изообщо мачове няма да има..Моето мнение е мачовете да започнат а през сезона ще се запишат още отбори..
bLu3_EagLe FC
Регион-2
Лига-2
Група-3
Изображение

Аватар
UnD3AD
Юноша
 
Мнения: 146
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:55 pm
Местоположение: ЕлИн ПеЛиН

Мнениеот khristov на Чет Мар 13, 2008 10:16 pm

UnD3AD, май така и ще стане...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот ASRoma на Пет Мар 14, 2008 10:25 am

Абсолютно съм съгласен с Ъндед, макар и в моята група да няма нито един отбор и не ми се почваше така, ама не може да се чака повече, защото по едно време вместо записали се/отказали се да е положителен коефицент имам чувство, че скоро ще стане обратното ще започват да се отказват повече хора от колкото да се записват. Единственото което ме притеснява е колко голяма ще е разликата между отбор записал се сега и отбор, който ще има един сезон зад гърба си. Т.е. да не стане така после да почнат да се записват хора.. като видят, че няма файда, защото не могат да настигнат никога конкуренцията да почнат да се отказват. :oops:
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот killamasta на Пет Мар 14, 2008 10:31 am

ASRoma написа:Абсолютно съм съгласен с Ъндед, макар и в моята група да няма нито един отбор и не ми се почваше така, ама не може да се чака повече, защото по едно време вместо записали се/отказали се да е положителен коефицент имам чувство, че скоро ще стане обратното ще започват да се отказват повече хора от колкото да се записват. Единственото което ме притеснява е колко голяма ще е разликата между отбор записал се сега и отбор, който ще има един сезон зад гърба си. Т.е. да не стане така после да почнат да се записват хора.. като видят, че няма файда, защото не могат да настигнат никога конкуренцията да почнат да се отказват. :oops:


Ами да и аз това казвам,защото много от хората се отказват и ако започне сезона мисля,че ще е най добре
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот khristov на Пет Мар 14, 2008 1:46 pm

ASRoma, в една друга тема казах, че съм взел мерки по този въпрос. В началната си фаза играчите качват по-бързо уменията си, в последнствие обаче се качват по-бавно и един сериозен отбор, регистрирал се дори 1 сезон по-късно може да настигне първите отбори, за що годе добър срок ;)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот ASRoma на Пет Мар 14, 2008 5:27 pm

ColD_ZerO написа:ASRoma, в една друга тема казах, че съм взел мерки по този въпрос. В началната си фаза играчите качват по-бързо уменията си, в последнствие обаче се качват по-бавно и един сериозен отбор, регистрирал се дори 1 сезон по-късно може да настигне първите отбори, за що годе добър срок ;)


Знам, че си го направил така, защото аз ти бях предложил за това ;)пък ти уважи предложението ми, но въпроса ми беше съвсем друг.. става въпрос даден отбор няма ли да стане много силен за 1 сезон като се има впредвид, че продължава 5 астрономически месеца спрямо отбор, който почва сега. Смисал той видимо няма да е, защото както сам каза по-бавно се качват коефицентите ама се пак същия отбор си остава 5 месеца назад. Става въпрос дори новите отбори да имат шанс да бият старите отбори, естествено шанса да е минимален от рода на <5% защото ако в група има 10 отбора които са от старата школа един нов отбор като падне от 10те ще си каже: "Ем то няма файда тука дай да се махам". Не казвам всеки път да се прави рестарт на играта, и това го казвам, защото сега много слабоумници ще ме нападнат, че съм искал рестарт просто предлагам да помислиш някакъв :wink: алтернативен начин да подържаш интрига и в по-новите и слаби отбори.
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот khristov на Пет Мар 14, 2008 8:57 pm

ASRoma, как? Нормално е един отбор започнал месеци по-рано да е по-силен!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот VanDal на Пет Мар 14, 2008 9:41 pm

ColD_ZerO написа:ASRoma, как? Нормално е един отбор започнал месеци по-рано да е по-силен!


Правилно ! Тогава пък старите играчи ще почнат да се отказват,защото са хвърлили толкова усилия и накрая какво ? Някав,който играе от месец - 2 и да те победи... МАЛКО ГЛУПАВО .. ! А за да имат малак шанс да победят съм съгласен и аз... около 5-10% е допустимо :)

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Следваща

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на