Продавам си отбора !!!

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Продавам си отбора !!!

Мнениеот EnJoY на Пон Авг 20, 2012 2:00 am

След почти 4 години игра на тази игра, реших да спра да я играя... Отборът ми се казва Арсенал 4/3/1... имам 4500 евро и милиони кредити... Коефициента на отбора ми е 200... Имам 3ма нападатели на 250 атака, като 28 годишен 250 с фул умствени умения, 21 годишен 250 и още един 250 ... Имам 5 халфа на 23 години 250 със 60% развити умствени умения, като имам още 9 за вбъдеще... 4 защитника на 24 години 250, като до 2 сезона имам обещан вратар на 21 години 250 в замяна на един халф който ще се развие :) ДЮШа е окей... както на всеки един отбор... просто трябва да се вземат нови 10 годишни и да се тренират 14 годишните и т.н. надявам се разбирате играта...


Просто 4 години правя едно и също нещо и сякаш просто ми омръзна :) Не ми се оставя отбора ей така... не ми се и дава на някой който няма да го играе, затова му слагам цена... който иска отбора нека ми пише на лично в играта... има изградено бъдеще отбора, достатъчно евро за да го превърнеш и поддържаш във който отбор си пожелаеш (барса, реал, ман ю, ман сити, челси, милан .... ) и така... Ако има заинтересовани, нека пишат на лично във играта... Арсенал 4/3/1 :)
Арсенал 4/3/1 коефициент 195

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на