Тренировки по постове.

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Мнениеот killamasta на Вто Фев 19, 2008 8:12 pm

Аз мисля,че за защитата трябва Отнемане,пресичане,къси пасове и дълги пасове. За халф техника ,бързина, удар,дрибъл,издръжливост и позициониране това мисля,че са :wink:
Последна промяна killamasta на Вто Фев 19, 2008 8:42 pm, променена общо 2 пъти
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот ErgeNa на Вто Фев 19, 2008 8:29 pm

ASRoma, тук е мястото за лафчетата за играта. Като не искаш да четеш и да се развиваш като останалите, просто не чети тази тема. Има един бутон - маркирай като прочетени всички теми. Аз така правя понякога, като не искам да чета глупости. :)

Вратарите съм ги разгадал. Добавя се и отнемане. Давайте с общи усилия да изясним и другите постове. Най-вече халфовете. Там тренировките са най-сложни. :evil:
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот Grand™ на Вто Фев 19, 2008 9:09 pm

нямалии да е по--добре да си запазим за нашите тренировки какво то знаем ,ако някои знае нещо по добре да го използваа за себе си :)

Аватар
Grand™
Резерва във "В" група
 
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 11:21 pm

Мнениеот ASRoma на Вто Фев 19, 2008 11:12 pm

ErgeNa написа:ASRoma, тук е мястото за лафчетата за играта. Като не искаш да четеш и да се развиваш като останалите, просто не чети тази тема. Има един бутон - маркирай като прочетени всички теми. Аз така правя понякога, като не искам да чета глупости. :)

Вратарите съм ги разгадал. Добавя се и отнемане. Давайте с общи усилия да изясним и другите постове. Най-вече халфовете. Там тренировките са най-сложни. :evil:



Колко си ограничен братче.. нали като разучим играта ще си загуби чара ве акъл. В момента е най-яка играта, защото сега стартира и никой нищо не знае и така ще си проличи добрите от слабите мениджъри. За теб цел не е да се забавляваш, а да станеш N1. Pathetic !! :evil: :evil: :evil:
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот ErgeNa на Сря Фев 20, 2008 9:46 am

Какво ще си загуби чара? Това да не ти е легенда за зеления дракон?
По-добре да знаем по постове кои умения да тренираме. Само за вратире уменията са 6, следователно трябва да ги тренираш почти 3 седмици. Някой може да тренира ловене, бързина и рефлекс само. Точно там е логиката. Всеки си решава кое да тренира. Това вече може би ще се нарече "чар" и умения да менажираш отбора си. Знаеш ли колко екселски таблици и бележки трябва да си правят играчите за тренирани умения, дати на тренировка, следваща тренировка и т.н.? Да мисли какво да е следващото умение, което да се тренира.
Не мисля, че има някой регистрирал се в играта за да е посредствен отбор и да не иска победи. Ако ти си един от тези, продай си отбора. Няма да откажем добри играчи, стига цената да е приемлива.

ПС: Предлагам ти да не четеш тази тема и да ни оставиш да си размишляваме (заинтересованите).
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот ASRoma на Сря Фев 20, 2008 2:05 pm

ErgeNa написа:Какво ще си загуби чара? Това да не ти е легенда за зеления дракон?
По-добре да знаем по постове кои умения да тренираме. Само за вратире уменията са 6, следователно трябва да ги тренираш почти 3 седмици. Някой може да тренира ловене, бързина и рефлекс само. Точно там е логиката. Всеки си решава кое да тренира. Това вече може би ще се нарече "чар" и умения да менажираш отбора си. Знаеш ли колко екселски таблици и бележки трябва да си правят играчите за тренирани умения, дати на тренировка, следваща тренировка и т.н.? Да мисли какво да е следващото умение, което да се тренира.
Не мисля, че има някой регистрирал се в играта за да е посредствен отбор и да не иска победи. Ако ти си един от тези, продай си отбора. Няма да откажем добри играчи, стига цената да е приемлива.

ПС: Предлагам ти да не четеш тази тема и да ни оставиш да си размишляваме (заинтересованите).





Всичко е много хубаво, само че админа съм сигурен, че няма да удобри идеята. Какво лошо има всеки сам да решава какво му е нужно за отбора и ако е набарал цаката - набарал. Това значи, че той е добър мениджър, а слаби мениджъри като тебе чакат на готово да им кажат какво да тренират. :evil:
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот ErgeNa на Сря Фев 20, 2008 5:03 pm

Това не е предложение! Няма какво да одобрява админа. Админа може да си седне на дупето и да ни смее, защото има вероятност да пишем какви ли не глупости за постовете, а той ги знае. Темата е за лаф между мениджърите в играта. Ще проличи кой е слаб мениджър и кой добър. Нека стартират мачовете. Ще премерим сили. :twisted:
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот bleedingstar на Сря Юни 11, 2008 6:22 pm

Аз пък искам да разбера кой е отбора на админа :P
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот khristov на Сря Юни 11, 2008 8:35 pm

bleedingstar написа:Аз пък искам да разбера кой е отбора на админа :P


FC CSKA 3/3/3 ама не му е тук мястото да питаш...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот RageBg на Съб Юни 14, 2008 10:19 am

Няма лошо да си попишем в темата , а според мен за халфовете се тренира контрол на топката , двата паса , техника , идръжливост , бързина , и вероятно пресичането. :?
Изображение

Аватар
RageBg
Юноша
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 24, 2008 11:39 pm

Мнениеот bleedingstar на Нед Юни 15, 2008 6:57 pm

ColD_ZerO написа:
bleedingstar написа:Аз пък искам да разбера кой е отбора на админа :P


FC CSKA 3/3/3 ама не му е тук мястото да питаш...

Е, айде' са! Нали е лафче. :P
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Schumacher на Нед Юни 29, 2008 3:44 pm

Относно темата: Незнам до колко е вярно :oops: но според мен са така:

Вратари: рефлекс, позициониране, ловене, избиване, техника, бързина и издръжливост

Защитници: отнемане, пресичане, контрол на топката, умения с глава, техника, бързина, пласиране, импровизация и издръжливост

Халфове: къси пасове, дълги пасове, контрол на топката, дрибъл, техника, бързина, пласиране, импровизация и издръжливост

Нападатели: удар, завършващ удар, контрол на топката, дрибъл, умения с глава, техника, бързина, пласиране, импровизация и издръжливост

Извинявайте, ако част от написаното е пълна глупост. :oops:

Schumacher
Юноша
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Юни 10, 2008 11:41 am

Мнениеот Deluxed на Нед Юни 29, 2008 9:47 pm

Schumacher написа:Относно темата: Незнам до колко е вярно :oops: но според мен са така:

Вратари: рефлекс, позициониране, ловене, избиване, техника, бързина и издръжливост

Защитници: отнемане, пресичане, контрол на топката, умения с глава, техника, бързина, пласиране, импровизация и издръжливост

Халфове: къси пасове, дълги пасове, контрол на топката, дрибъл, техника, бързина, пласиране, импровизация и издръжливост

Нападатели: удар, завършващ удар, контрол на топката, дрибъл, умения с глава, техника, бързина, пласиране, импровизация и издръжливост

Извинявайте, ако част от написаното е пълна глупост. :oops:


И според мене са така...., но кога ще намерим време да ги тренираме... това не ми става ясно :cry:
TH_Papa_Roach 4/5/1

Аватар
Deluxed
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 428
Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 7:03 pm

Мнениеот bleedingstar на Пон Юни 30, 2008 10:34 pm

Ей хора, ASRoma е прав, дайте сами да си ги тренираме.
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

ПредишнаСледваща

Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


С подкрепата на