Похвала за админа.

Тук можете да пишете за всичко свързано с играта

Похвала за админа.

Мнениеот MISTERIY на Съб Фев 02, 2008 6:11 pm

Сега се регнах в играта и мисля че е много добра видях и доста познати лица във форума : ) Всичко е ок, но едно ми направи мн добро впечатление и тва е че админа взима отношение във всяка тема и като цяло ми изглежда мн печен (поне по 1воначално мое мнение). Незнаех че админ може да бъде толкова общителен ( тези с които се знаем се сещат за кво говоря :D ) Искам да пожелая на всички играчи да се за забавляваме много с играта завбъдеще : )

П.П. С темата не се мазня на никой. Да не ме разберете погрешно.

MISTERIY
Юноша
 
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 5:18 pm

Мнениеот ДяДо ПоП на Съб Фев 02, 2008 6:47 pm

много си прав.и аз се изненадах като видях че админа взема отношение почти във всяка тема

Аватар
ДяДо ПоП
Юноша
 
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 7:40 am

Мнениеот хореографът на Нед Фев 03, 2008 2:38 am

И аз бих казал,че админа е страхотен и дано продалжава в същия дух!Но за да продалжава все така добре да работи ние трябва малко или много да му помогнем с каквото можем!А не да пускаме някакви безмислени теми и да даваме "тъпи" постове,защото така няма как да му помогнем,а точно обратното - влошаваме ситуацията! И също като колегата искам да пожелая успех на всички играчи!!!
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Anarxiq на Нед Фев 03, 2008 3:27 am

то че админа си е печен си е печен има си време и се захваща с форума се пак е администратор трябва да следи положението в играта и в форума и в личният му живот.
DarkPool Регион:3/Лига:1/Група:2

Аватар
Anarxiq
Юноша
 
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 11:33 pm
Местоположение: софия

Мнениеот Неизвестен на Нед Фев 03, 2008 1:28 pm

Най-добрият Админ във всички игри
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Изображение

Неизвестен
Юноша
 
Мнения: 188
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 3:49 pm
Местоположение: В долината на смърта

солнце по имени аня

Мнениеот Asda на Вто Фев 05, 2008 1:25 pm

ice, Обратись в Батиур ,я думаю что ребята там тебе помогут ,у меня просто норфин экстрим ,за три сезона нареканий нет ,тебе с твоим стилем рыбалки в самый раз(влагу отводит),лёгкий,только не взумай о .
Последна промяна Asda на Съб Дек 26, 2009 3:14 pm, променена общо 3 пъти

Asda
Юноша
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 1:39 am

Мнениеот ASRoma на Вто Фев 05, 2008 1:55 pm

Жалък си ... първо разбери каква е печалбата от играта и колко са разходите и тогава говори .. не говори на изуст .. защото админа е на минус яко заради новия сървър .. БУНАК СИ ГОЛЯМ, ПРЕСТАНИ ДА СПАМИШ! П*ДАЛ СКАПАН! Дразниш всички.
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен


Назад към Лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


С подкрепата на