Бъг или Времето има значение?

Ако откриете проблеми в играта моля да ги съобщите тук!

Бъг или Времето има значение?

Мнениеот VanDal на Вто Мар 04, 2008 10:26 pm

Днес играх пр.среща с един приятел и много се изнаенадах като видях зрителите,които са дошли :cry:

Времето днес е лошо, небето е изпълнено с гръмотевици, на стадиона са дошли 391 зрители, за да гледат един зрелищен двубой между тима на домакините Беласица и тима на гостите *******.

Предишния ни мач беше на неговия стадион,но беше преди около седмица и тогава аз имах неговия коефицент,който е около 57..а тогава има 1350 зрители...

Бъг ли е това или не ?

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот khristov на Вто Мар 04, 2008 10:34 pm

Ако неговия стадион е бил по-голям, твоя коефициент е бил повече е нормално да има повече зрители.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот VanDal на Вто Мар 04, 2008 10:42 pm

ColD_ZerO написа:Ако неговия стадион е бил по-голям, твоя коефициент е бил повече е нормално да има повече зрители.


Точно тогава неговия стадион беше 2000 или 3000 места,но мисля,че беше 2000... не мога да бъда 100% сигорен,но и 3000 места да е бил преди 7 дни и аз бях 57-58 коефицент... Така,че нещп не се връзва :?: :evil:

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот khristov на Вто Мар 04, 2008 10:44 pm

По принцип ти е на случаен принцип колко посетители ще има, но този случаен принцип се определя от стадиона и коефициента на отбора гост. Един път можеш да имаш 500 зрителя, а друг 1 000. Утре ще направя и времето да има значение.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот VanDal на Вто Мар 04, 2008 10:50 pm

ColD_ZerO написа:По принцип ти е на случаен принцип колко посетители ще има, но този случаен принцип се определя от стадиона и коефициента на отбора гост. Един път можеш да имаш 500 зрителя, а друг 1 000. Утре ще направя и времето да има значение.


Щом времето ще има значение,по-добре направи и някакви седалки да са под покрив или да строиш и покрив примерно.. На 1000 седалки да е 20 000 да речем или нещо такова 8) :idea:

П.П:Пиша тука,че не иксам да отварям нова тема,че днес отворих 2 и не искам да ме помисляд за поредния спамер :twisted:

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот хореографът на Сря Мар 05, 2008 12:11 am

VanDal написа:
ColD_ZerO написа:По принцип ти е на случаен принцип колко посетители ще има, но този случаен принцип се определя от стадиона и коефициента на отбора гост. Един път можеш да имаш 500 зрителя, а друг 1 000. Утре ще направя и времето да има значение.


Щом времето ще има значение,по-добре направи и някакви седалки да са под покрив или да строиш и покрив примерно.. На 1000 седалки да е 20 000 да речем или нещо такова 8) :idea:

П.П:Пиша тука,че не иксам да отварям нова тема,че днес отворих 2 и не искам да ме помисляд за поредния спамер :twisted:


А ти май имаш доста кредит,че да даваш и кредити за "покриви" ( навеси ) над седалките! Не мисля, че това ни е необходимо поне за в момента!!!
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот VanDal на Сря Мар 05, 2008 9:54 am

хореографът написа:
VanDal написа:
ColD_ZerO написа:По принцип ти е на случаен принцип колко посетители ще има, но този случаен принцип се определя от стадиона и коефициента на отбора гост. Един път можеш да имаш 500 зрителя, а друг 1 000. Утре ще направя и времето да има значение.


Щом времето ще има значение,по-добре направи и някакви седалки да са под покрив или да строиш и покрив примерно.. На 1000 седалки да е 20 000 да речем или нещо такова 8) :idea:

П.П:Пиша тука,че не иксам да отварям нова тема,че днес отворих 2 и не искам да ме помисляд за поредния спамер :twisted:


А ти май имаш доста кредит,че да даваш и кредити за "покриви" ( навеси ) над седалките! Не мисля, че това ни е необходимо поне за в момента!!!


А защо не ?? :?: Всеки,който иска може да прати 1-2 СМС-а и да направи :) След като времето ще има значение..Това ще зависи дали ще идват и повече зрители !!

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот killamasta на Сря Мар 05, 2008 10:07 am

И аз подкрепям това да се въведе Козирка,но да не е много скъпа някъде 35-40 000 ще е нормално
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот ErgeNa на Сря Мар 05, 2008 10:09 am

Щом времето ще има значение, нека повечето мачове се играят на слънце. Няма да е приятно на никой, ако изиграе 4-5 мача на дъжд.
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот killamasta на Сря Мар 05, 2008 10:11 am

ErgeNa написа:Щом времето ще има значение, нека повечето мачове се играят на слънце. Няма да е приятно на никой, ако изиграе 4-5 мача на дъжд.


Аз миля,че това ще бъде на случаен принцип Слънце,дъжд и т.н
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот khristov на Сря Мар 05, 2008 2:32 pm

Всичко ще си на случаен принцип.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот scooter на Сря Мар 05, 2008 3:37 pm

Доста глупаво - даваш доста кредит да строиш и накрая 3 мача подред лошо време! И се оказва, че някой с тройно по-малък стадион ще печели повече от теб заради този "случаен принцип"
dgd

scooter
Юноша
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 10:22 pm
Местоположение: var

Мнениеот ErgeNa на Чет Мар 06, 2008 11:18 am

Направи и сезони тогава - пролет и есен - дъжд, лятото - слънце, зимата - сняг, щом всичко е на случаен принцип. Пък нека се забавляваме със сезоните. От лято в зима и от пролет в есен. Веселба!

Би трябвало да има някакъв процент на времето. Направи го 50 % слънце, 30 за дъжд и 20 за сняг.
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот Grand™ на Чет Мар 06, 2008 11:38 am

ето и при дъжд хората са много на стадиона да не е няква буря. Това ловоо време поне да има повече хора ,то се едно има турнадо ... от супер голям стадион се пълни 1/8 при лошо време :)

Аватар
Grand™
Резерва във "В" група
 
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 11:21 pm

Мнениеот khristov на Чет Мар 06, 2008 6:14 pm

Възможността за лошо време е намалена петорно. Ако улучите лошо време си е просто лош късмет и недейте да пускате в дадения ден тото :D
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Следваща

Назад към Бъгове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на