Изчезнали безследно - ДЮШ таланти!

Ако откриете проблеми в играта моля да ги съобщите тук!

Изчезнали безследно - ДЮШ таланти!

Мнениеот AviMC на Съб Май 29, 2010 7:34 pm

Здравейте, днес реших да проведа тренировка на ДЮШ отбора си. Както винаги проверявам най-силният младеж какви са му качествата за да преценя каква тренировка да задам на отбора. Влизайки обаче виждам, че най-малко двама/CM Frank Lampard CDM и Michael Essien с качества поне 34/33/ ги няма!!!
Проверих по възрастова група и в мъжкия състав, въобще навсякъде където има дани за присъствието на играчи-нищо!!!
Моля админа да направи незабавна проверка и да ме уведоми за ситуацията. По принцип вниманието ми бе концентрирано в това, да изградя отбор предимно от ДЮШ, влагайки най-високи такси за развитието им, треньори и т.н.
Заради ДЮШ се принудих да слагам имена на играчите за да ги запомня кой на коя позиция да играе, т.к при началото на всеки сезон състава и схемата на игра се нулират! Нещо което не мога да проумея защо се случва!
Склонен съм да се откажа от мениджърство на отбора си и повече да не посещавам играта ако талантите ми не бъдат върнати.
Възможно е да не ви интересува това какво ще предприема, но темата я пускам аз и си изказвам свободно и културно мненията си и желанията си.


Благодаря за вниманието, и съм в очакване на адекватен отговор!

Отбор: Chelsea 2/6/5

Изображение ДЮШ преди

Изображение и ДЮШ сега...
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот kembritcho на Съб Май 29, 2010 8:01 pm

ами пичага виж че Obi Mikel Joe Cole и другия са на по 20 години а тези които са из4езнали са били на 21 и напускат дюш защо не си ги привлекал в парвия отбор затова за вазрастовите групи от 10 - 13 и от 14 - 21 и след наваршването на 21 години те напускат когато сварши сезона недупускаи пове4е така да става

kembritcho
Юноша
 
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Дек 12, 2009 11:02 pm

Мнениеот AviMC на Съб Май 29, 2010 8:50 pm

kembritcho написа:ами пичага виж че Obi Mikel Joe Cole и другия са на по 20 години а тези които са из4езнали са били на 21 и напускат дюш защо не си ги привлекал в парвия отбор затова за вазрастовите групи от 10 - 13 и от 14 - 21 и след наваршването на 21 години те напускат когато сварши сезона недупускаи пове4е така да става

Току що приятел по скайп ми обясни същото.
Аз обаче разчитах на следното:
- като цъкна на менюто за 10-13 годишните пише това:
При навършване на 14 години, юношата автоматично отива при възрастова група 14-16.


А като цъкна на 14-16 годишните ми показва само отбора и никакво обяснение.
Аз ти благодаря за отговора, и разбирам, че целият ми труд отиде на вятъра. Беше ми приятно да бъда част от тази игра, но вече не виждам смисъл да продължавам :)
Успех на теб и колегите. Дано сложат един пояснителен текст за отбора на 14-16г. с това какво се случва с играч/ите навършил/и 21г и да не допускаме случааи като моя... :idea:
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот khristov на Съб Май 29, 2010 9:53 pm

То да беше обяснявано веднъж и два пъти... Няма кой да се поразрови във форума... Отделно още преди имаше новина кой играч до колко години играе и къде играе...

Играта не ти е виновна, че чакаш някой да ти го напише специално за теб!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот AviMC на Съб Май 29, 2010 10:33 pm

Cappy написа:То да беше обяснявано веднъж и два пъти... Няма кой да се поразрови във форума... Отделно още преди имаше новина кой играч до колко години играе и къде играе...

Играта не ти е виновна, че чакаш някой да ти го напише специално за теб!

Разбира се, че няма да се ровя във форума за да разбера какво става с играчите от отбора на 14-16г. Очаквах да споменеш форума, и ще ти кажа, че ми е писнало на всеки ъгъл да виждам надписи приканващи към платени услуги-не играя играта за да давам излишни пари а очаквам помощ за нея. Писна ми да цъкам на форума и насила да ме карат да гласувам против волята ми за играта.
Не може да вкарваш текст с информация за пикльовците на 10г и в същото време да ме ограничваш с информацията за далеч по-важни играчи.
Това "преди" може да е било миналата година, може и преди 5г. Мен слабо ме вълнува кога е било, още повече, че не съм го срещал когато съм посещавал форума. Играта не ми е виновна, обвинявам този, който я е направил такава.

А за форума-аз специално влизам в него да се запознавам с нови идеи на потребителите или да докладвам за някоя бъгня.
Толкова излишни теми има, които пречат на търсенето на нещо, че чак се чудя защо нямаш ЕКИП, който да чисти "боклуците"?!

Ако си лоялен ти Капи, първо ще вникнеш във всяко едно писане на твоите клиенти, а последното нещо ще е да се заяждаш, да превръщаш темите в чат и да ни обвиняваш за нещо, което не зависи от нас и е пропуск на създателя на играта.

ПП: Отново търсачката с въведена дума ДЮШ дава следните резултати:Търсенето даде 39 резултата, но нито един тях не доведе до това, което мен ме вълнува :lol:
Търсене на 14-16 дава резултат само на тзи тема, търсенето на 21 - нищо. :P А за думата младежи-оставям без коментар :wink:
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот khristov на Съб Май 29, 2010 10:45 pm

Това, че не си се поразтърсил си е твой проблем :) Доколкото си спомням май във FAQ има информация именно за играчите от ДЮШ, но не съм сигурен...

Колкото до темите...защо да ги трия?! Така всеки може да седне и да си прегледа форума, пък даже може да намери и нещо полезно за развитието на отбора си :)

И какво общо имат платените услуги :lol: И къде на всеки ъгъл има подобни надписи... :lol: :lol: :lol:
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот khristov на Съб Май 29, 2010 10:51 pm

Едно последно нещо ще ти кажа пичага...

Българина винаги за всичко се оправдава и все някой друг му е виновен.

Точно, кратко и ясно :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот AviMC на Нед Май 30, 2010 2:27 pm

Друго пък аз ще ти кажа...
Българина освен това бяга и от отговорност..
ПП: Отново търсачката с въведена дума "ДЮШ" дава следните резултати:Търсенето даде 39 резултата, но нито един тях не доведе до това, което ме вълнува
Търсене на "14-16" дава резултат само на тзи тема, търсенето на "21" - нищо. А за думата "младежи"-оставям без коментар
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот khristov на Нед Май 30, 2010 2:48 pm

http://goalissimo.org/forum/viewtopic.php?p=11132

На втора страница в началото в раздел "Въпроси". Сигурен съм, че има още... :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1


Назад към Бъгове

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на