Контузен играч

Ако имате някакви въпроси свързани с играта, можете да питате тук

Re: Контузен играч

Мнениеот deko1991 на Нед Фев 28, 2016 12:15 am

Целта е един отбор да печели купи, а без редовно трениране и ротации няма как да стане. Влизането 10 минути преди мача дава достатъчно предимство, както и умората. Като играеш приятелски, в купата и първенството се събира и трябват ротации. Може в долните дивизии да се печелят купи без влизане, където има ботове, но няма как да постигнеш нещо без редовна игра.
КУПА НА ШАМПИОНИТЕ - 1 път
КУПА НА ГОАЛИСИМО - 1 път
СУПЕРКУПА НА ГОАЛИСИМО - 2 пъти
ШАМПИОН НА ЛИГАТА - 15 пъти
ШАМПИОН НА ЮНОШЕСКАТА ЛИГА - 17 пъти
ТРЕБЪЛ - 1 път
----------------------------------------------------

Аватар
deko1991
Юноша
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:15 pm
Местоположение: Ruse
Отбор: FC Blue Dragons

Re: Контузен играч

Мнениеот URUGUAY на Нед Фев 28, 2016 9:14 am

zamar4eto написа:
uilan написа: Напълно съм съгласен, да спадат когато не се тренират месец да кажем?


А защо не се премахне ограничението,в момента изкарваме юношите със 190 линия на 16г и на 17г ги правим със 250 линия,през останалите 15 сезона щракаме с пръсти и можем да не влизаме изобщо да тренираме,те ще си играят 1-2 година на макс и отбора ще е в топ 8,като от време на време даже ще правят изненади на топ отборите щото разликата в коеф е малък(обяснението)!
Когато няма ограничение на уменията всеки си преценява ще играе ли,ще тренира ли!
и това с масажиста не е от най-добрите опции,защото така се разчита само на 11 играча,няма стимул за развиване на дублиращ отбор,и като стане контузия на някой от тези 11 започва да се мрънка,защото няма активна резерва,да не говорим за 5-6 или 10-11!
това е моето мнение,не трябва нищо да спада,а да се развиваме и само напред :excited:


Предложението с премахването на ограничението от 250 е обсъждано с админа много пъти и той е против.Колкото до темата която съм пуснал за контузен играч е не,че мрънкам че имам контузен играч,а това че няма логично обяснение за тази контузия.Мен не ме бърка да имам и 10 контузени играча стига да се знае причината за тази контузия.След отрицателният отговор за премахване на ограничението то логичното предложение е уменията да спадат,ако даден играч не тренира.Според мен по доброто предложение е да се премахне това ограничение.Така които е редовен ще разполага със силен състав.Оправданието на админа,че не можело да се настигнат такива отбори е глупаво.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Контузен играч

Мнениеот uilan на Нед Фев 28, 2016 9:31 pm

zamar4eto написа:
uilan написа: Напълно съм съгласен, да спадат когато не се тренират месец да кажем?


А защо не се премахне ограничението,в момента изкарваме юношите със 190 линия на 16г и на 17г ги правим със 250 линия,през останалите 15 сезона щракаме с пръсти и можем да не влизаме изобщо да тренираме,те ще си играят 1-2 година на макс и отбора ще е в топ 8,като от време на време даже ще правят изненади на топ отборите щото разликата в коеф е малък(обяснението)!
Когато няма ограничение на уменията всеки си преценява ще играе ли,ще тренира ли!
и това с масажиста не е от най-добрите опции,защото така се разчита само на 11 играча,няма стимул за развиване на дублиращ отбор,и като стане контузия на някой от тези 11 започва да се мрънка,защото няма активна резерва,да не говорим за 5-6 или 10-11!
това е моето мнение,не трябва нищо да спада,а да се развиваме и само напред :excited:


За това не знам, но аз смятам че големият проблем е именно това, играча си му расте възрастта и уменията никога не му спадат, та нали играта поне малко трябва да прилича на реалния свят, да сте видели някой играч на 40 и да е със същите умения които е имал на 25? Обиколете другите онлайн футболни мениджъри и ми кажете къде е като тук?

uilan
Юноша
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 6:27 pm
Местоположение: Плевен, България
Отбор: ПФК Белите Орли

Re: Контузен играч

Мнениеот khristov на Пон Фев 29, 2016 7:17 am

Относно неограниченото покачване на умения - bullshits ... Няма логика в това нещо ...

Относно редовното трениране - дайте идеи - примерно 2 дни нетрениране спадат дадени умения ... Кои умения? Как да се определят те? На колко дни? С колко да спадат?

Дайте да обсъдим варианта.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Контузен играч

Мнениеот URUGUAY на Пон Фев 29, 2016 11:16 am

Какви идеи,какви пет лева.Няма смисъл да се дават идеи след като днес не мога да победя по-слаб съперник въпреки домакинското предимство и на всичко отгоре този отбор не играе играта от месеци.Пълна идиотщина са тези симулации на срещите.Всеки път едно и също,ако не разполагаш с 33 годишни играчи и с опит отличен си обречен и не можеш да се надяваш на победа.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Контузен играч

Мнениеот khristov на Пон Фев 29, 2016 10:41 pm

Ако обичаш недей да ни товариш с глупостите си за пореден път. Отбора равносилен ли ти е? Равносилен е на 100%! Няма значение на колко години са му играчите факта е, че сте абсолютно равностойни и ти по никакъв начин НЕ си по-добър от него и незная поради каква причина твърдиш точно обратното?! Разликата в мача Ви е 6 коефициент, на база над 250 общ - проста математика, може би?!?!?!?!

В случай, че се въведе тази опция за която е темата, то уменията на играчите му са щели да спаднат и затова те моля да не осираш темата с простотии.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Контузен играч

Мнениеот URUGUAY на Пон Фев 29, 2016 11:36 pm

khristov написа:Ако обичаш недей да ни товариш с глупостите си за пореден път. Отбора равносилен ли ти е? Равносилен е на 100%! Няма значение на колко години са му играчите факта е, че сте абсолютно равностойни и ти по никакъв начин НЕ си по-добър от него и незная поради каква причина твърдиш точно обратното?! Разликата в мача Ви е 6 коефициент, на база над 250 общ - проста математика, може би?!?!?!?!

В случай, че се въведе тази опция за която е темата, то уменията на играчите му са щели да спаднат и затова те моля да не осираш темата с простотии.



НИКЪДЕ НЕ СЪМ СПОМЕНАЛ НА КОЛКО ГОДИНИ СА МУ ИГРАЧИТЕ,КЪДЕ ГО ПРОЧЕТЕ ТОВА НЕ МОГА ДА СИ ГО ОБЯСНЯ.Проста математика било,но ти маи не можеш да смяташ до колкото виждам от написаното.И се изказвай по културно не пиши глупости.Темата съм я пуснал ,аз и мога да пиша за каквото си искам или вчета за добро.Това е форум за обсъждане на проблеми или може да греша.Явно и тук не е позволено да се изкаже мнението по дадени въпроси.Да не напише критика човек,веднага го нападат.Защо ли?

П.П. Зная какъв ще ти е отговорът,но бях длъжен да се оплача понеже съм ревльо,а и да те натоваря с глупостите си.

П.П.2 Зададох си въпросът защо админът не иска да премахне границата от 250.И ме удари като гръм от ясно небе отговорът на този въпрос.Защото н....е д. м........а с.....е в с........а.

Който познае отговорът(всяка точка е буква) ще му продам играч по избор за обикновенни кредити не за ВИП.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Контузен играч

Мнениеот khristov на Вто Мар 01, 2016 8:46 am

Темата си я създал ти и е насочена към нещо конкретно, а не да я обръщаш на лаф за всичко, ок?

Ти се оплакваш за всяко нещо без да гледаш реално на нещата - питам те колко Ви е разликата в коефициента в процентно отношение - 1-2% ??? Разлика ли е?! Относно неограниченото покачване на умения - дай ми пример, не съм срещал игра без значение на каква тема в която развитието да е неограничено - така кога новите ще настигнат по-старите отбори? Ти гледаш само себе си, а не гледаш реално на нещата!

Престани да спамиш тази тема, ако имаш нещо си пусни нова тема, но не и тук.

Всички постове от тук нататък, които не са по темата ще бъдат изтривани.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Контузен играч

Мнениеот uilan на Пон Мар 07, 2016 8:58 pm

khristov написа:Относно неограниченото покачване на умения - bullshits ... Няма логика в това нещо ...

Относно редовното трениране - дайте идеи - примерно 2 дни нетрениране спадат дадени умения ... Кои умения? Как да се определят те? На колко дни? С колко да спадат?

Дайте да обсъдим варианта.


Смятам, че ще е добре уменията да са случайни. Ако може да се направи да кажем да спадат уменията на играчите до 25-28 години в един и същ период, примерно седмица. Колкото повече расте възраста им толкова ще падат по бързо:

25-27 год. - да спадат вече на всеки 6 дни
27-29 год - на всеки 4 дни
29-31 год - на всеки 3 дни

и за всяка година нагоре с по ден по-малко. Това е разбира се, само предложение, ако сметнеш че друга схема ще е по-добра, ще се радвам да я видя. :)

Относно спадането, отговора ми е горе долу същия, но тук ще е хубаво (ако е възможно разбира се) да се намеси и това какво е нивото на развитието му. да кажем ако е супер талант на по късна възраст да спадат качествата му и въпреки това да спадат с малко качествата му, докато ако е с по-ниско ниво на развитие да спадат по-рано и с по-бързи темпове.

uilan
Юноша
 
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 6:27 pm
Местоположение: Плевен, България
Отбор: ПФК Белите Орли

Re: Контузен играч

Мнениеот Pavonie96 на Чет Мар 10, 2016 2:19 am

По най-най-първата тема и на мен ми се е случвало да ми се контузва играч с макс. умения, който не си покачва уменията от тренировката - малко е странно наистина, но е такава дреболия, че не заслужава толкова внимание. Иначе за намаляването на уменията съм обяснил какво мисля в една друга тема.
От предния пост имаше логика в идеята намаляването на уменията да зависи от нивото на развитие. С намаляването на умения през няколко дни обаче не мога да се съглася. Прекалено объркващо изглежда, а същият ефект може да се постигне, ако спадат в началото на сезона с някаква степен.
Тук бяха направени някои сравнения с други мениджъри,обаче поне за мен играта си е сама за себе си и не трябва непременно всичко да е като в останалите мениджъри.

Pavonie96
Юноша
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 4:23 pm

Re: Контузен играч

Мнениеот URUGUAY на Съб Мар 12, 2016 7:43 pm

Може да е дреболия,но е много тъпа дреболия.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Контузен играч

Мнениеот khristov на Пет Мар 18, 2016 9:54 am

По-скоро уменията трябва да спадат в началото на сезона, а не постоянно.

Въпроса е да се помисли при отделните възрасти точно с колко да спадат уменията.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1


Предишна

Назад към Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: davy_agten, Google [Bot], training7 и 47 госта


С подкрепата на