Яснота около сгради, приходи, трансфери

Ако имате някакви въпроси свързани с играта, можете да питате тук

Яснота около сгради, приходи, трансфери

Мнениеот scooter на Пон Фев 18, 2008 6:04 pm

За последните дни все повече нови потребители се записват (което лично много ме радва) и мисля, че всички искаме да знаем какви приходите носят отделните сгради в играта? Ясно е, че се работи върху играта, че ще има много промени още (примерно както стана с цените на играчите под наем и свободните, както един СМС вече носи 30 000, а не 40000кр и др.) но все пак не е лошо да има яснота и по този въпрос. Когато започваш играта естествено трябва да си изградиш някаква стратегия кое и как да развиваш. В момента я караме "на сляпо".
dgd

scooter
Юноша
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 10:22 pm
Местоположение: var

Мнениеот khristov на Пон Фев 18, 2008 6:23 pm

Приходите от сградите ви зависят от коефициента на отбора, а най-много ви дава най-скъпата сграда.

Цените на играчите се определят от техните години и коефициент.

Също така поради покачването на цените на играчите увеличих и спонсорските договори.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3331
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот scooter на Пон Фев 18, 2008 6:40 pm

Това го знам. Въпроса ми беше да има нещо като пример: да речем отбор на 65% при построена сграда Фен магазин ще получава еди-колко си. Естествено, че от най-скъпата ще се печели най-много. И всеки да си прави сметка кога-какво да строи. Ти си знаеш кво плануваш, правиш си супер отборче (най-младия в играта, а за ДЮШ да не говорим), а ние да гадаем?!?
dgd

scooter
Юноша
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 10:22 pm
Местоположение: var

Мнениеот VanDal на Пон Фев 18, 2008 6:50 pm

ColD_ZerO написа:Приходите от сградите ви зависят от коефициента на отбора, а най-много ви дава най-скъпата сграда.

Цените на играчите се определят от техните години и коефициент.

Също така поради покачването на цените на играчите увеличих и спонсорските договори.

Админе,защо си намалил кредитите от СМС-и ??? Всичко увеличаваш,а това намаляваш... Мислих да пратя 2 СМС,но ся като договорите се вдигнаьа,малко ще се замисля... Аз ти предлагам да направиш за известно време да дава повече кредити,за да може да развиеш играта.. да я направип по-бърза.. нали каза,че всичко е за играта :)

П.П Пиша тука за да не правя нова тема..

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот khristov на Пон Фев 18, 2008 7:02 pm

Примерно, ако коефициента ти е 62 ще взимаш около 5 000 чиста печалба от фен клуба.

Колкото до отбора ми има и други отбори с такива играчи, даже бях мернал един с играч с 48%...А за ДЮШ просто тренирам по един пост на тренировка - 8 тренировки за един пост...Примерно вратарите ми в ДЮШ са слаби, защото не ги тренирам.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3331
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот scooter на Пон Фев 18, 2008 7:31 pm

Пич, имаш средна възраст 20години и 31 играча в ДЮШ. Не можеш да ме убедиш, че не се възползваш от това, че си админ що се отнася до кредити, евро и тнт. твоя работа - аз няма да играя срещу теб. Да му мислят тези в твоята група
dgd

scooter
Юноша
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 10:22 pm
Местоположение: var

Мнениеот хореографът на Пон Фев 18, 2008 8:09 pm

Относно за ДЮШ-а на админа и аз доста се замислих като го видях! И не знам как го е постигнал,а и има доста играчи! Гледах един груг отбор,който е регистриран на 28 ноември!!! - ами кво да ви кажа,нищо общо!Този другият отбор има горе-долу като моите играчи!
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот khristov на Пон Фев 18, 2008 8:14 pm

Ок, нямате проблеми. После ще си изтрия някои от ДЮШ, за да не казвате, че се възползвам от това, че съм админ ;). А колкото до еврото имам 11, а кредитите ми са по-малко от колкото ми трябват за една тренировка ;)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3331
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот killamasta на Пон Фев 18, 2008 8:16 pm

Защо пък да се е възползвал?Човека има малко повече играчи в ДЮШ и вие ще го изядете....
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот scooter на Пон Фев 18, 2008 8:19 pm

Ако си си ги спечелил както всички нас защо да ги триеш?!? Ако не - твоя работа! Killamasta, стига се мазни, че дразниш! Малко повече не е като двойно повече
dgd

scooter
Юноша
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 10:22 pm
Местоположение: var

Мнениеот killamasta на Пон Фев 18, 2008 8:21 pm

scooter написа:Ако си си ги спечелил както всички нас защо да ги триеш?!? Ако не - твоя работа! Killamasta, стига се мазни, че дразниш! Малко повече не е като двойно повече


Хахаххахахахахх мазня се абе брато мисли преди да пишеш ако се мазнех нямаше да е по тоя начин.... Не се мазня а си казвам мнението :)
Последна промяна killamasta на Пон Фев 18, 2008 8:28 pm, променена общо 2 пъти
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот Grand™ на Пон Фев 18, 2008 8:23 pm

е заради това трябва да има модератор да трие тези постове место да се отклоняваме от темата

Аватар
Grand™
Резерва във "В" група
 
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 11:21 pm

Мнениеот хореографът на Пон Фев 18, 2008 8:24 pm

ColD_ZerO написа:Ок, нямате проблеми. После ще си изтрия някои от ДЮШ, за да не казвате, че се възползвам от това, че съм админ ;). А колкото до еврото имам 11, а кредитите ми са по-малко от колкото ми трябват за една тренировка ;)


Не е необходимо да стигаш до такива крайности,но ако се замислиш,ще разбереш,че през нашите очи всичко изглежда "невероятно" и "невъзможно",защото ти си единственият с такъв отбор!Мнението ми се обосновава на фактите,че другите отбори,които са се регистрирали още през ноември имат мойте линии - примерно! И играчите им не са толкова развити!!!
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот khristov на Пон Фев 18, 2008 9:02 pm

Няма как да сте се регистрирали още през ноември. Най-ранния потребител мисля, че е края на декември...началото на януари. Колкото до това, че имам максимума на играчи в ДЮШ - преди имаше спонсорски договори за по 170 000...Не съм строил сгради и не съм купувал персонал тогава, а ги вложих в ДЮШ - добър отбор се изгражда на базата на добър ДЮШ :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3331
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот хореографът на Пон Фев 18, 2008 9:20 pm

ColD_ZerO написа:Няма как да сте се регистрирали още през ноември. Най-ранния потребител мисля, че е края на декември...началото на януари. Колкото до това, че имам максимума на играчи в ДЮШ - преди имаше спонсорски договори за по 170 000...Не съм строил сгради и не съм купувал персонал тогава, а ги вложих в ДЮШ - добър отбор се изгражда на базата на добър ДЮШ :)


Ето тука ще поспоря с тебе!!! Ето ти и доказателство: Коефициент 61 Средна възраст 23 г.
Защита 62 Спонсор Ариана
Полузащита 62 Р/Л/Г 2 / 8 / 8
Атака 60 Последно онлайн: 19:42 / 18 февруари 2008
Тактика 4-4-2 Регистриран на 18:35 / 28 ноември 2007

Ако искаш мога да ти кажа и кой е отбора,за да се увериш сам!!!
За други не се сещам в момента,но ако искаш мога да се напъна малко и да ти кажа и други отбори с такива дати! Или и да не са ноември ще са в началото (а не края) на декември!!!
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Следваща

Назад към Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: AleaseCreighton, CassieLaffey, ChristenSprouse, davy_agten, Google [Bot], training7 и 33 госта


С подкрепата на