Предложение за развитието на играта

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Предложение за развитието на играта

Мнениеот colder на Вто Мар 10, 2009 7:45 pm

До момента играта ми харесва (щом я играя), но не е зле да се мисли малко по-глобално и затова какво ще се случи след няколко сезона, т.е. след 5-6 месеца.
Примерно в момента има 200 играча за продан и нито една отправена оферта! А какво ще стане след 2 сезона? Дай боже играта да стане по-популярна, ще се регистрират още хора и те ще извадят играчи на трансферния пазар. Аз лично след един сезон ще изкарам добри играчи от ДЮШ и ще пусна поне 7-8 за продан, а има и вече отбори които и в момента се чудят какво да правят играчите си,а имат и по-20-30 супер-юноши. Та на всички ни е ясно, че играчи много - ще стават и още по-много! Което не е добре. Трябва да се помисли в тази насока. Да няма свободни играчи, да се премахне смяна на позицията за да трябва ако ни липсват играчи на даден пост да си купуваме , а не да преквалифицирамеда се махне ДЮШ до 14 год или играчите в ДЮШ да бъдат най-много 16 или нещо подобно. Не знам кое е най-доброто решение, но нещо трябва да се промени. Предлагайте ако желате какво трябва да се промени (ако админа се съгласи с моето виждане, че наистина е необходима промяна) за да избегнем задаващата се "инфлация" в играта

colder
Юноша
 
Мнения: 91
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 7:36 pm

Мнениеот khristov на Вто Мар 10, 2009 8:07 pm

Ами давайте предложения :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот b03u4 на Вто Мар 10, 2009 8:30 pm

да се преструкторират групите да има минаване в по-горна девизия и изпадане за да има нужда от нови играчи сега като сме 2-ма в 1 група няма смисал да купуваме играчи...
Конкуренция му е майката за развитие,а развитието води до много трансфери на играчи както купуване така и продаване :)
Cherno more 1/3/1

Аватар
b03u4
Юноша
 
Мнения: 51
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 9:56 am
Местоположение: Варна

Мнениеот khristov на Вто Мар 10, 2009 8:48 pm

Аз съм казал, че ще има качване в по-горни групи, но от следващия или по-следващия сезон.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот juveteam на Вто Мар 10, 2009 8:51 pm

Еми това за играчите - да прав си защото аз имам играчи който са по 47% и няма оферти за тях.....За това ще е добре нещо да се измисли и така...Но аз нямам предложение...Но се пак за минаване в по-горно и изпадане в по-долна девизия е добре да се направи.... 8)
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот KuRvArQ на Вто Мар 10, 2009 9:26 pm

Лично аз не сам сагласен и не сам на неговото мнение сичко добре се развива остава това да развалите и цялата игра пропада а играта няма начин да не стане популярна защото се по добра става това мисля аз.

KuRvArQ
Юноша
 
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Дек 27, 2008 8:56 am

Мнениеот b03u4 на Вто Мар 10, 2009 10:48 pm

за кое имаш в предвид за издигането и изпадането ли ? Ако е за това е представи си групата ти да се напълни с отбори и 20 сезона да играеш само с 19 отбора и кво става за тебе цялата игра е 19 отбора а за другите 10 000 отбора в играта да нямаш никъв контакт с тях...а какво ще е ако може всеки сезон да играеш с нови 19 отбора...и да трупаш успехи и популярност каквато е целта на всеки взел отбор е да постигне успехи и хората да ги видят а не 19 човека да гледат колко си велик 20 сезона защото си ги научил на изуст отборите и става омагиосания кръг все едно и също и никъв прогрес....
Cherno more 1/3/1

Аватар
b03u4
Юноша
 
Мнения: 51
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 9:56 am
Местоположение: Варна

Мнениеот colder на Вто Мар 10, 2009 11:40 pm

Ще ви помоля да пишем все пак по темата свързана с пренатрупването на играчи

colder
Юноша
 
Мнения: 91
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 7:36 pm

Мнениеот tihomirbak на Сря Мар 11, 2009 5:43 pm

Аз не съм съгласен с този поглед към бъдещето на играта. Според мен трансферите в момента са в застой защото просто хората които имат нужда от това което е на пазара в момента нямат пари да си го купят.
90% от играчите са с линии до 70 а те не се котират в по старите отбори които имат средства. С започването на сезона и турнирите това ще се промени и трансферите според мен ще потръгнат. Един прост пример този сезон (2) съм продал 31 годишен деф халф с линии 67защ. и 67 халф за 180 000кр. значи човека си е преценил че тези пари за един сезон ще ги изкара а в момента няма по добър играч и купува (за тези пари толкова)
А по другия въпрос с претрупването това също ми се вижда малко съмнително. В играта има не повече от 20 - 30 отбора които в момента могат да разчитат на собствени кадри останалите ще трябва да купуват ако искат да направят нещо запомнящо се. Ако предположим че автора на темата е прав това означава тези отбори трябва да бълват по 30 - 40 супер яки юноши на сезон за да се получи така, а дори и да стане това според мен ще се намери кой да ги купи.
Най малко в играта, както и в действителност, трансферния пазар е изграден на капиталистичен принцип ако има търсенне ще има и предлагане и обратното. Аз лично не бих вложил да речем 200 000 кр. в един юноша ако после трябва да го продам за 150 000 защото няма търсене. От това колко юноши вадят по добрите отбори ще зависят единствено цените на трансф. а там с-та е измислена перфектно. И все пак да не забравяме че всеки сезон доста от играчите ще се пенсионират :lol: така че няма от какво да се притесняваме.

Според мен играта е реализирана много добре и продължава да се развива което е още по добре :) играя я от година и малко и мисля че админа знае какво иска да направи и как да го направи което е похвално.

пс. това е лично мнение и не ангажиран никой с него.

Успех на всички в турнирите.
Olympique Lyonnais Регион: 4 Лига: 5 Група: 5

tihomirbak
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 10:47 am


Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


С подкрепата на