Турнирите

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Как искате да бъдат турнирите?

По 1-ва точка
16
34%
По 2-ра точка
31
66%
 
Общо гласове : 47

Турнирите

Мнениеот khristov на Вто Яну 27, 2009 7:22 pm

Вие трябва да изберете кое от следните две неща да се направи:

1. Ако има качване в по-горни дивизии на първите отбори в дадена група и изпадане на последния отбор, то в турнирите ще участват само първите отбори от всички 1-ви групи, което ще рече, че отбор от 4-та група ще чака 4 сезона, за да играе в даден турнир. В момента във всяка лига има по 8 групи, но лигите така ще се преструктурират, че да са 4 групи.

2. Да бъде оставено както е сега, всички отбори до трето място в групите да участват в турнирите, ако бъде оставено така, то няма да има преминаване на отбори в по-горни и по-долни групи.

Вие сами кажете как искате да бъде
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот killamasta на Вто Яну 27, 2009 7:23 pm

Моето мнение,е че втора точка е по-добре! Не смятам,че ще им е добре на тези,които щ чакат по 3-4 сезона,за да играят в турнирите!
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот Creatincho на Вто Яну 27, 2009 7:57 pm

и аз мисля че втората точка е къде къде по добра от 1вата 3-4 сезона да се чака за някой просто си е много....според мен така както си е в момента си е перфектно
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот bleedingstar на Вто Яну 27, 2009 8:10 pm

Аз гласувах за 1-ва точка. В моята група само аз си управлявам отбора, доста е безинтересно!
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Deluxed на Вто Яну 27, 2009 8:25 pm

Аз съм за първото. И в моята група играя само аз.. всичко друго са БОТ отбори или потребители, които не са си подредили състава. Безинтересно е... След няколко сезона, когато се съберат повечето активни отбора в една група, тогава ще е най интересно. Ботовете ще си останат изолирани, а редовните отбори ще си гледат кефа!
TH_Papa_Roach 4/5/1

Аватар
Deluxed
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 428
Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 7:03 pm

Мнениеот colder на Вто Яну 27, 2009 9:01 pm

Твърдо за 2-ра точка! Има много добри отбори, които не са в първа група и ако трябва да чакаме да стигнем до нея може да ни мине мерака. А да не говорим че в турнирите ще има доста смешни отбори,а тези които са сред първите 10 най-добри ще трябва доста да почакат за да се включат.

colder
Юноша
 
Мнения: 91
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 7:36 pm

Мнениеот bleedingstar на Вто Яну 27, 2009 9:14 pm

По-добре да чакаш да влезеш в турнира отколкото вечно да играеш срещу отбори, които мога да победя с юношите си!
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот leitenant на Вто Яну 27, 2009 9:33 pm

по принцип съм за първа точка само за изкачване в групите защото ще бъдат по интересни групите ама не е редно ниакои добър отбор да чака няколко сезона

leitenant
Юноша
 
Мнения: 102
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 7:38 pm

Мнениеот khristov на Вто Яну 27, 2009 9:47 pm

leitenant, иначе няма как просто ;)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот colder на Вто Яну 27, 2009 10:20 pm

bleedingstar написа:По-добре да чакаш да влезеш в турнира отколкото вечно да играеш срещу отбори, които мога да победя с юношите си!

Изобщо не съм сигурен че имаш толкова добър отбор. По скоро си от страхливците, които ги е страх от останалите отбори и искат много добри отбори да останат извън турнирите. Не се обиждай, но така ми се струва. Кажи кой ти е отбора ако искаш да ме опровергаеш.

colder
Юноша
 
Мнения: 91
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 7:36 pm

Мнениеот Creatincho на Вто Яну 27, 2009 10:24 pm

тука съм абсолютно съгласен с colder определено много добри отбори ще останат извън турнирите за няколко сезона което от друга страна отваря път на по слабите отбори в играта които са по напред в групите...което ще бъде много голям минус за повечето добри отбори
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот bleedingstar на Вто Яну 27, 2009 10:50 pm

colder написа:
bleedingstar написа:По-добре да чакаш да влезеш в турнира отколкото вечно да играеш срещу отбори, които мога да победя с юношите си!

Изобщо не съм сигурен че имаш толкова добър отбор. По скоро си от страхливците, които ги е страх от останалите отбори и искат много добри отбори да останат извън турнирите. Не се обиждай, но така ми се струва. Кажи кой ти е отбора ако искаш да ме опровергаеш.
Отбора наистина не ми е от най-добрите. Да не кажа всички но почти всички отбори от групата ми мога да ги победя с юношите си! Отбора ми е FC Seantos 2/8/3

Да ме е страх? Това е само игра. Не съм най-добрия мениджър няма и да бъда, нормално е да губя, дори и от по-слаби от мен. Турнирите са за най-добрите, както Шампионска лига. Не мисля лошото на никой отбор. Единственото което искам е да ми е интересна играта което не мисля, че ще стана ако играя мачове с ботове или още по-зле с отбори, които дори не са си наредили състава.
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Creatincho на Вто Яну 27, 2009 11:19 pm

bleedingstar турнири като Шампионска лига са за най добрите отбори тука съм съгласен ама не си ли съгласен с това че като гласуваш за 1вото така оставяш доста от добрите отбори извън турнири като шампионска лига в които кредитите от мачовете ще бъдат завишени както сподели админа в една тема и така по слабите отбори ще вземат кредити които едва ли ще успеят да вземат ако най-добрите отбори са в турнира поправиме ако греша ?
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот kampf на Вто Яну 27, 2009 11:50 pm

За т.2 ! Преструктурирането на лигите на този етап не би било уместно пир наличие на толкова много Ботове ,при записване на нов менажер и попадане в най долна дивизия шанса да загуби бързо интерес е доста голям ,а не това е целта на играта! И все пак дори първото място да бъде химера за тях участието на втория и третия в класирането в турнирите би било добър стимул за развитие на отбора .
Левски67
Регион: 1
Лига: 2
Група: 1

kampf
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 8:26 pm

Мнениеот kalka на Сря Яну 28, 2009 12:50 am

твърдо за втора точка не ми се чакат 3 сезона за да играя в турнирите само защото съм в 7-ма група
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Следваща

Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


С подкрепата на