Залагания онлайн

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Мнениеот ErgeNa на Сря Апр 09, 2008 9:35 am

Интересно ще бъде, но върни обменното бюро. Няма полза от ЕВРО-то, което ще печелим, ако познаваме мачовете.
Аз съм по цял ден на компютъра. Покажи ми модула и може да измислим нещо.
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот khristov на Сря Апр 09, 2008 2:26 pm

ErgeNa, ще го върна, но примерно 200 евро -> 10 000 кредита...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот ErgeNa на Сря Апр 09, 2008 4:30 pm

По-добре не може и да бъде. Нека познавачите на реалните мачове строят пак стадиони. :)
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот RageBg на Сря Апр 09, 2008 6:27 pm

Категорично съм против тези мачове , и сега ще ви кажа защо.
За да може човек да играе тези мачове , се пращат смс-и нали така , в играта ще влизат много малки деца , на които мама и тате им плащат сметките , така че ще се получи нещо като подтикване на малолетни и непълнолетни да пращат пари и е се получава един вид подтикване към хазард на непълнолетни което е наказуемо. Имаше такива съмнения за такова нещо в една друга игра , където се направи "уж" случаен рестарт на играта и след това ги нямаше тези мачове , така че да не може да се докаже нищо.
Това са моите доводи и се надявам админа да обмисли добре идеята около тези мачове , и да вземе на сериозно предупреждението ми.
И все пак не мисля , че тези мачове са толкова необходими и , пък нали и не искаме да ни пострада хубавата игричка от такива неща. :(
Изображение

Аватар
RageBg
Юноша
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 24, 2008 11:39 pm

Мнениеот Grand™ на Сря Апр 09, 2008 6:57 pm

нее задълвително да залагаш на мачовете, които няма евро няма да залага? Това е много добра опция кито е пратил смс ако икса ще играе

Аватар
Grand™
Резерва във "В" група
 
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 11:21 pm

Мнениеот хореографът на Сря Апр 09, 2008 8:00 pm

RageBg написа:Категорично съм против тези мачове , и сега ще ви кажа защо.
За да може човек да играе тези мачове , се пращат смс-и нали така , в играта ще влизат много малки деца , на които мама и тате им плащат сметките , така че ще се получи нещо като подтикване на малолетни и непълнолетни да пращат пари и е се получава един вид подтикване към хазард на непълнолетни което е наказуемо. Имаше такива съмнения за такова нещо в една друга игра , където се направи "уж" случаен рестарт на играта и след това ги нямаше тези мачове , така че да не може да се докаже нищо.
Това са моите доводи и се надявам админа да обмисли добре идеята около тези мачове , и да вземе на сериозно предупреждението ми.
И все пак не мисля , че тези мачове са толкова необходими и , пък нали и не искаме да ни пострада хубавата игричка от такива неща. :(


Напълно съм съгласен с теб!!! Но я се замисли!!! На днешно време каквото и да правиш не можеш да спреш тези "малчогани" защото ако не си забелязал може би "те знаят повече от теб"!!! А има и друго: "ВСЯКО ЕДНО ЗАБРАНЕНО НЕЩО И ПО-СЛАДКО ОТ ВСИЧКО ПОЗВОЛЕНО". Иначе си напълно прав,и те подкрепям от една страна :idea:
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Anarxiq на Чет Апр 10, 2008 9:07 am

RageBg написа:Категорично съм против тези мачове , и сега ще ви кажа защо.
За да може човек да играе тези мачове , се пращат смс-и нали така , в играта ще влизат много малки деца , на които мама и тате им плащат сметките , така че ще се получи нещо като подтикване на малолетни и непълнолетни да пращат пари и е се получава един вид подтикване към хазард на непълнолетни което е наказуемо. Имаше такива съмнения за такова нещо в една друга игра , където се направи "уж" случаен рестарт на играта и след това ги нямаше тези мачове , така че да не може да се докаже нищо.
Това са моите доводи и се надявам админа да обмисли добре идеята около тези мачове , и да вземе на сериозно предупреждението ми.
И все пак не мисля , че тези мачове са толкова необходими и , пък нали и не искаме да ни пострада хубавата игричка от такива неща. :(


абре еии ти сиг и не помниш кво си писал кой ги кара малките да пращат смс-и аз съм пртил 1 смс за виш имах 200 евро останаха ми 70 кво да ги прая а те админа ли ги кара да пращат смс-и да играят ? и също така ако си прочел НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА СЕ ПРАЩАТ СМС-И!
Ако ти си някакво хлапе не пращаи аз си имам ГСМ който си зареждам пари и аз си решавам какво да правя не майками или бащами и не вярвам да играят играта по малки от 12 години и те си имат акъл според мен !
DarkPool Регион:3/Лига:1/Група:2

Аватар
Anarxiq
Юноша
 
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 11:33 pm
Местоположение: софия

Мнениеот ErgeNa на Чет Апр 10, 2008 12:47 pm

Що за глупости приказвате?
Уинър знаят ли кой на колко години е? Лична карта преснимана ли искат за да си направиш регистрация? Навсякъде има залагания на мачове и никой не може да го спре. Еврофутбол никой под 18 не игра, така ли?
ЕВРОто в играта е излишно. Пускаш СМС за ВИП и какво правим оттам нататък? Слагаш 3 картинки, сменяш имената на играчите и пак остават. По-добре е да има такава игра. Поне да видим и кои са разбиращите от истински футбол. Най-добре е да е с евро, защото кредитите са ни малко. Не стигат и за тренировка.
Обменното бюро като се върне, ще стане много добре. Познаваш 10 мача и обменяш. Какво по-хубаво от това.
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот RageBg на Чет Апр 10, 2008 9:07 pm

Това от което се притеснявам съг го казал , и съм предупредил , разбира се , че никой не кара малките да пращат , ама нали се сещаш , че винаги могат да те набедят че си подлъгал някой непълнолетен да направи нешо , било то да прати смс или нещо друго.
Те педофилите като ги съдят те кво казват , аз му казах , че ако не иска нищо няма да стане , ама... резултата е на лице нали.
Ей такива мити работи , а това , че едо кой си си бил плащал сам сметката мене не ме интересува.
Изображение

Аватар
RageBg
Юноша
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 24, 2008 11:39 pm

Мнениеот ErgeNa на Пет Апр 11, 2008 8:53 am

Не се печелят реални пари. Никой нищо не може да каже.
Модула може да се казва "Букмейкър" и да се напише, че е само за прогнози и няма реална печалба. Никой не може да се хване за нищо.
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

хаха

Мнениеот ivchooy на Чет Юли 10, 2008 1:38 pm

според мене е хубаво да има залагания но примерно да са подбрани по 10 мача на ден и да се залагат кредити неограничен брой за да се подсили интригата понеже някой ако е 1ви и загуби на 1 мач кредитите си и става по интересно..а това за смс-те няма смисъл небих дал пари затова и като видя че койт си плащат успяват винаги повече от мен и ще се откажа и рано или късно и други ще го направят.то е ясно че не всеки ще дава пари и ще е губещ!както решите и аз иначе бих помогнал с коефиценти и мачове! :idea:

ivchooy
Юноша
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 1:22 pm

,...

Мнениеот EnJoY на Чет Мар 03, 2011 8:28 pm

вкрайна сметка това ще се реализира ли ?

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Мнениеот CSKAr4ito1 на Пет Мар 04, 2011 9:56 am

ем аз мисля че опцийка не е лоша и ще е хубаво да се реализира :)
ПФК ЦСКА София 3/6/1 Коефицент 160 :) - Skype : cskar4ito1
http://www.goalissimo.org/game/team_info.php?id=1645 :) http://www.goalissimo.org//team/fan.php?id=1645 - Стани Фен от тук :)

Изображение

Аватар
CSKAr4ito1
Резерва във "В" група
 
Мнения: 245
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 6:59 pm
Местоположение: Гр. Русе

...

Мнениеот EnJoY на Пет Мар 04, 2011 10:12 am

Ако има потвърждавам че имам навършени 18 години и ти натискаш това мисля че и непалнолетни да играят няма да има последствия за админа защотото ти си казал че имаш навършени 18 години преди да залагаш онлайн ... и там някаф текст може да сложи :Д

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Мнениеот Old_HARRY на Пет Мар 18, 2011 11:18 pm

Като за начало вкарай само мачовете от България и от големите първенства(Италия,Испания,Англия,Германия и Европейските купи) за да ти е по-лесно при обработката. За коефициенти използвай някой букмейкар(bet365,bwin или други),а защо не и средно аритметично между някои от тях или пък от winner.bg.Но идеята е добра,използвана е другаде и има своите потдръжници.Имали човек който да се интересува от футбол и да не иска да припечели от него :?: .

Old_HARRY
Юноша
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 10:22 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


С подкрепата на