отказвам се

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

отказвам се

Мнениеот Anatolyi на Вто Ное 14, 2017 7:41 pm

Започна наистина много да ми писва от тоя жалък сайт - нито има продължения и дузпи , нито има реална граница за победа и превъзходство на по-силния отбор , тая плаваща граница стига до там че да загубя мач като днешния от съперник който е къде по-слаб , да не отваряме изобщо темата за Вип абонамент и артикулите които се слагат на играчите с ПАРИ ...Много съм разочарован и до нова година съм с вас и след това бай бай - беше ми много приятно наистина , но играя в други 2 -а футболни сайта и такава простотия не съм виждал признамвам си - няма логика мачовете да не се решават с продължения и дузпи както е и в реалния футбол примерно , не знам защо собственика така и не предприе нищо за да промени картинката - това явно е свързано с парии не знам , но и не ме интересува аз лично решението съм си го взел вече - успехи от мен и ако ви писне и на вас нали се сещате ,,,...?!? :) :( :?: :oops: :no: :shock:

Anatolyi
Юноша
 
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 11:08 pm

Re: отказвам се

Мнениеот deko1991 на Пет Ное 17, 2017 4:03 pm

И аз клоня към отказване вече. Когато усилията не се възнаграждават няма смисъл. 6 поредни мача с един и същ по-слаб отбор по рейтинг за първенство не мога да победя, 6 мача . За мен 6 мача не може да е късмет. 6 Финала за турнирите и 4 загуби - "късмет". На първо място съм обаче да спре това тото и усилията да се възнаграждават. Нека след всеки мач се показват тия скрити коефиценти поне. Няма смисъл да не се виждат кой какво от къде е взел. Просто няма развитие .
КУПА НА ШАМПИОНИТЕ - 1 път
КУПА НА ГОАЛИСИМО - 1 път
СУПЕРКУПА НА ГОАЛИСИМО - 2 пъти
ШАМПИОН НА ЛИГАТА - 15 пъти
ШАМПИОН НА ЮНОШЕСКАТА ЛИГА - 17 пъти
ТРЕБЪЛ - 1 път
----------------------------------------------------

Аватар
deko1991
Юноша
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:15 pm
Местоположение: Ruse
Отбор: FC Blue Dragons

Re: отказвам се

Мнениеот Anatolyi на Пет Ное 17, 2017 8:31 pm

:) - така си е да , напълно трезв коментар !!! :popcorn:

Anatolyi
Юноша
 
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 11:08 pm

Re: отказвам се

Мнениеот URUGUAY на Съб Ное 25, 2017 9:34 pm

Много интересни мнения.Това,че играта има доста кусури го писах преди близо година.И до колкото следя развитието и от тогава,то е нула.Както писа и колегата по-горе и както писах ,аз преди доста време не можеш да си обясниш някои крайни резултати в дадени срещи.Трансферите са мъртвило.При наличието на ограничението от 250 на умение за дадена позиция,играчите твърде млади стигат тази граница(21-22) години и след това до пенсионирането им никакво развитие на отбора в следващите 10 сезона.Едно премахване на ограничението от 250,един нов начин на трениране на играчите (например през 2,4,6 часа за да се стимулира влизането в сайта),едно ново разпределение при юношите(твърде много юноши генерира един отбор).В момента можеш да си играеш играта сам без да правиш трансфери при съществуващите в момента опции в играта.Твърде монотонна е ,няма го заряда,тръпката от преди години има само едно очакване дали късмета ще кацне на твоето рамо за да победиш даден съперник.
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: отказвам се

Мнениеот khristov на Пон Ное 27, 2017 8:46 am

Здравейте,

Няма какво да си кривя душата - по играта не е правено нищо от много време и причините са чисто от липса на време. Финансовата част е загърбена преди много години и плащам месечните разходи за играта изцяло със свои средства. Тъй като от самото начало зад играта стоя само аз - програмиране, поддръжка и всичко останало, то в един момент на човек просто не му стига времето. Още повече като взема и факта, че когато направих играта бях на около 17 г., т.е. хлапе с достатъчно свободно време, но в момента съм вече на 26 и за жалост свободното време е доста голям дефицит ...

Играта няма да спре да съществува просто в момента крета на старите функционалности и логика. Това, което обмислям е идеята на URUGUAY - премахване на горната граница при трениране, но не тотално премахване, а да кажем вдигане до 350 например, вместо текущите 250.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1


Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на


cron