Център за умствени умения

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Център за умствени умения

Мнениеот Pavonie96 на Пон Юли 27, 2015 1:39 pm

След като стана ясно, че умствените умения вече ще имат тежест почти колкото техническите, се изразиха някои мнения, че ще е хубаво малко да се улесни възможността за покачването им. Аз също мисля, че може да се направи нещо в тази посока:

Преди време имаше една идея за Психо център / Център за умствени умения и беше категорично одобрена, но така и не се реализира. Точно преди промените с умствените ми се струва, че ако се направи такава сграда, която да влияе на покачването им (подобно на тренировъчната база на техническите), би било по-удобно отколкото да се разчита само на психолога.

Така покачването на умствените ще зависи и от психолога, и от наличието / нивото на тази сграда, като центърът за умствени умения може да добавя някакви стотни към покачването от психолога. Например, ако умствените умения на някой играч при индивидуалните се покачват с 0,75 (от психолога) при построяване на сградата да се вдигат с 0,95, а всяко следващо ниво да добавя 0,1 на една тренировка.

Центърът за умствени умения ще може и да се ползва за специални тренировки на умствените през определено време подобно на тренировъчната база за техническите.
Имам и идея за обвързване на този център с умствени на юношите, която ще посоча в следващата тема.

Pavonie96
Юноша
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 4:23 pm

Re: Център за умствени умения

Мнениеот viking25 на Сря Юли 29, 2015 6:55 pm

Четох подробно предложенията относно морали, умствени и т.н., нямам намерение да пиша във всяка една тема, за морала имам някакви забележки, че по-скоро както е до момента е ок, отколкото това, което се предлага. За умствените обаче никъде не видях, може и да съм пропуснал, предложение, да бъдат включени в опцията за общите тренировки и умствените умения наравно с техническите, щом ще придобиват тежест наравно с тях. Каквито и центрове и т.н. да се направят мисля че това е базата, от която трябва да се тръгне, а именно - възможността за общи тренировки на умствените умения, а не както е досега само индивидуални.

viking25
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 10:57 pm
Отбор: Челси

Re: Център за умствени умения

Мнениеот khristov на Сря Юли 29, 2015 9:42 pm

Със сигурност общи тренировки на умствени умения НЯМА да има.

Умствените умения няма да влиаят наравно с останалите! Под равно разбирам средно аритметично от двете, но със сигурност няма да бъде така.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1


Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: josefkyce, webasha5242 и 12 госта


С подкрепата на