Завърнали се Мениджъри

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Завърнали се Мениджъри

Мнениеот Verbatim на Нед Юли 26, 2015 1:20 pm

Забелязал съм че от време на време в играта влизат мениджъри с изоставени отбори. Обаче вероятно обезкуражени от това че нямат състав и че имат само загуби, а и вероятно от промените в играта, то ново завърналите се бързо се отказват да се занимават с играта. Предлагам завърналите се мениджъри без отбор да получават наново генериран състав както при регистрация. Все пак е много по-лесно да почнеш да играеш с вече готов отбор и някакви сгради и стадион отколкото без отбор или да се почва наново. Също може да получават определена сума и някакво приветствено съобщение за това че са влезли в играта след дълга пауза. Освен това ако се пазят данни като пощите на стари изтрити потребители, то може да им се прати подканващ e-mail да започнат наново в играта с евентуално някакъв бонус при нов старт и облекчаване на новото им начало.
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: Завърнали се Мениджъри

Мнениеот khristov на Нед Юли 26, 2015 2:55 pm

Според мен, ако някой си е зарязал отбора и влезне след половин година, то е нормално или да се опита да си възстанови отбора или да регистрира нов, но не и да получава сгради, допълнителни пари и т.н. Все пак той е решил да се откаже от играта и да си зареже отбора.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Завърнали се Мениджъри

Мнениеот Verbatim на Нед Юли 26, 2015 3:21 pm

Имах предвид, че завърналия се отбор ще има сградите, които е построил докато е играл и няма да трябва да регистрира нов отбор и да почва от 0. Не че ще получава нови сгради от нищото. А за кредити имах предвид нещо символично от порядъка на 200 000 - 500 000, колкото би взел и от фонда :)
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: Завърнали се Мениджъри

Мнениеот khristov на Нед Юли 26, 2015 9:32 pm

Има фонд може да го ползва - той е за това. Също така повечето мениджъри завърнали се в играта имат милиони, тъй като нямат разходи.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Завърнали се Мениджъри

Мнениеот Verbatim на Нед Юли 26, 2015 10:50 pm

Не,не ... :D тези кредити и съобщението ги предложих като евентуален вид стимул, а не като финансово подпомагане. :) Главно идеята ми беше да се генерира нов състав при влизане в отбор без състав. Мен лично това би ме убедило да играя наново със стария си отбор. А щом си влязъл наново, то евентуално има шанс да играеш наново.
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: Завърнали се Мениджъри

Мнениеот deko1991 на Нед Юли 26, 2015 10:57 pm

Аз като не играх 2 години след това за 5 дена си направих отбора. Имах 57 мил. натрупани. За това ми се струва лесно да си направиш състав даже за по-малко време. Работата е да се накарат старите мениджъри да влязат пак. Например както каза колегата горе, да се изпрати имейл и да се съобщи за промените и покана за връщане.
КУПА НА ШАМПИОНИТЕ - 1 път
КУПА НА ГОАЛИСИМО - 1 път
СУПЕРКУПА НА ГОАЛИСИМО - 2 пъти
ШАМПИОН НА ЛИГАТА - 15 пъти
ШАМПИОН НА ЮНОШЕСКАТА ЛИГА - 17 пъти
ТРЕБЪЛ - 1 път
----------------------------------------------------

Аватар
deko1991
Юноша
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:15 pm
Местоположение: Ruse
Отбор: FC Blue Dragons

Re: Завърнали се Мениджъри

Мнениеот khristov на Пон Юли 27, 2015 6:11 am

Изпращат се мейли от много време на мениджъри, които не са влизали повече от 2-3 седмици.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1


Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


С подкрепата на