Пак за трансферите и ВИП-а

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот zdraveca на Сря Яну 21, 2015 8:50 pm

Прави ми впечатление, че вече почти всички футболисти в трансферната листа се продават за ВИП кредити. Говорим за 150 и нагоре линия. Това от една страна е добре, защото има движение при ВИП кредитите, но от друга, те са много по-затворена система от нормалните кредити, което е предпоставка за проблем (дефицитни са). Разбирам, че играта е направена с цел печалба, но не е далеч момента, когато ще си има ограничен кръг ВИП аджии, които ще си менкат ресурси, и една по-голяма част, които ще се откажат, защото няма да имат игачи ако не вкарат пари в играта. Свободните агенти решаваха този проблем преди. Ето аз до 2-3 сезона ще остана без вратар, защото никой не прави вратари, и на пазара има 1-2 дъртака за ВИП кредити. А да сложа юноша с 20 линия на отбор с 200+ коефицент е смешно. Сега групите са малко по-интересни от преди, което е супер, но ако пропаднат не ВИП отборите, отново ще имаме по 1-2 отбора в група и всичко пропада. Обмислете нещо по въпроса, трябва да има от къде да си набавим средна ръка играчи на прилична цена, а най-добрите, нека пак да са си скъпи и непосилни за повечето.

zdraveca
Юноша
 
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 7:25 am
Отбор: 5907 6/А/1

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот khristov на Сря Яну 21, 2015 9:47 pm

Тук проблема не е печалбата на играта, а самите искания на мениджърите. Играта не е виновна, че всеки иска VIP кредити за играчите си.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот deko1991 на Съб Яну 24, 2015 3:46 pm

Проблем е също, че обикновените кредити се обезцениха много. Аз например имам толкова много, че няма какво да ги правя и нямам мотивация да вземам още от трансфери. По мое мнение е добре де се направи финансов феърплей, при който да нямаш право да изразходваш за сезона повече от колкото са ти били приходите за миналия. Това би било пагубно за неразвитите отбори и за това примерно правилото да важи след определен период от регистрацията. Така ще се развиват школите, ще бъдеш принуден за да купиш някой да продадеш или отдадеш под наем друг. При този вариант няма как всеки да пуска играчи за Вип, защото ще настане пренасищане. и логично да се използва и пазара за обикновени кредити.
КУПА НА ШАМПИОНИТЕ - 1 път
КУПА НА ГОАЛИСИМО - 1 път
СУПЕРКУПА НА ГОАЛИСИМО - 2 пъти
ШАМПИОН НА ЛИГАТА - 15 пъти
ШАМПИОН НА ЮНОШЕСКАТА ЛИГА - 17 пъти
ТРЕБЪЛ - 1 път
----------------------------------------------------

Аватар
deko1991
Юноша
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:15 pm
Местоположение: Ruse
Отбор: FC Blue Dragons

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот khristov на Нед Яну 25, 2015 9:03 am

Проблема с кредитите е при старите отбори, при новите всичко е регулирано и те номаг да се оплачат, че имат много кредити, които няма какво да правят.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот viking25 на Нед Яну 25, 2015 7:45 pm

Явно, подобно и на ситуацията в реалния футбол, без да се вкарат пари, няма как да се изгради добър отбор, говорим за реални пари. Колегата е прав принципно за примера с вратаря, и аз имах подобен проблем преди 2 сезона, когато ми се наложи да търся вратар с макс умения, оказа се че и с пари е много трудно :). Колкото за финансовия феърплей от коментара на другия колега, това понятие, станало модерно последните 1-2 сезона, мисля че и за футболните хора не е особено ясно, та камо ли за една такава игра, че да се затормозяваме и с това.

viking25
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 10:57 pm
Отбор: Челси

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот khristov на Нед Яну 25, 2015 10:49 pm

Това с трансферите е голям проблем - признал съм го отдавна. Аз също не мога да си купя нападател или вратар. Всеки иска VIP кредити - ако се измисли нещо разумно съм склонен да го реализирам.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот zhione на Вто Яну 27, 2015 4:35 pm

Защо не се направи така че да има опция обикновенните кредити да превръщат във ВИП,както има обраната опция.
Примерно ако 1 вип кредит се обръща в 200 обикновенни,защо например 400 обикновенни да не се обръщат във 1 вип.
Нов съм в играта и се извинявам ако я има опцията:)

zhione
Юноша
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 4:32 pm
Отбор: bastiona

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот khristov на Вто Яну 27, 2015 4:57 pm

Такова нещо няма как да бъде направено, по простата причина, че благодарение на SMS-те се покриват част от месечните разходи на играта. Въвеждането на подобна опция е равносилно със спирането на играта, тъй като нямам намерение на вадя всички пари по поддръжката от собствения си джоб.

Това със сигурност не е никакво решение на казуса.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот zamar4eto на Пон Фев 02, 2015 1:31 pm

zdraveca написа: Ето аз до 2-3 сезона ще остана без вратар, защото никой не прави вратари, и на пазара има 1-2 дъртака за ВИП кредити. А да сложа юноша с 20 линия на отбор с 200+ коефицент е смешно.


моя въпрос към тебе е защо не си развиваш юношите?!?И не само ти а повечето чакат на някой друг да създаде таланти,да ги развие и след това да ги продаде за кредит!Ами съжалявам но за това силните ще са силни,защото си развиват юношите или имат парички за ВИП-кредити!

На мен също ще ми трябва вратар след 2-3 сезона,но съм предприел мерки и тренирам около 7 юноши,от които предполагам ще продам 4-5 но за ВИП-кредити!

Така че моят съвет е като няма от къде,сам си го направи!Един младок като го подхванеш с обикновени тренировки,индивидуални тренировки и специални тренировки от трен. база за нула време(около 2 сезона) ще го направиш с 250 линия!Но след това ще го ползваш още 15 сезона и се наложи да си направиш нов,ето това е кръговрата!
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот zdraveca на Пет Фев 06, 2015 10:03 am

Можеше поне да погледнеш преди да пишеш, но карай. Колко различни поста юноши можеш да развиеш според тебе за да се самоиздържаш напълно? А и ако седнеш да проследяваш трансферите ще видиш, че вече всеки иска вип кртедити, защото с обикновени нестава, а в седмицата има 1-2 ВИП трансфера и до там. Просто в играта няма ВИП кредити, защото никой не иска да пуска СМС и това че ще продадеш юноша за ВИП, че да си купиш и ти е почти не възможно, освен ако не е някоя супер оферта, примерно 19-20г и 250 линия. Имам 2 нападатели с по 185 линия и 16г купи ми ги за ВИП ето ти юноши. Немога да дам решение, и за това не искам да съм остър към никой, но трябва нещо да се направи, за да ни е по хубаво на всички, ако и да сме скръндзи на СМС ите и да искаме се безплатната далавера, то и масовка си трябва.

zdraveca
Юноша
 
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 7:25 am
Отбор: 5907 6/А/1

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот khristov на Пет Фев 06, 2015 5:04 pm

Аз решение имам, въпроса е дали да го направя...

Прави се едно редуциране на кредитите - всички с над 10 000 000 остават с 10 000 000 или нещо подобно.

Проблема е при старите играчи, които са направили кредитите си преди, сега са доста по-добре направени разходите спрямо приходите и много трудно някой би имал 200 000 000 например.

Въпроса е каква ще бъде реакцията, ако се урежат кредитите?
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот deko1991 на Пет Фев 06, 2015 7:07 pm

Аз на сезон правя по 10 000 000 чиста печалба без да продавам, които са достатъчни за 2-3 трансфера. Така, че не би ми се отразило. Съгласен съм на това.
КУПА НА ШАМПИОНИТЕ - 1 път
КУПА НА ГОАЛИСИМО - 1 път
СУПЕРКУПА НА ГОАЛИСИМО - 2 пъти
ШАМПИОН НА ЛИГАТА - 15 пъти
ШАМПИОН НА ЮНОШЕСКАТА ЛИГА - 17 пъти
ТРЕБЪЛ - 1 път
----------------------------------------------------

Аватар
deko1991
Юноша
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:15 pm
Местоположение: Ruse
Отбор: FC Blue Dragons

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот djoben на Съб Фев 07, 2015 9:28 am

аз съм за, но цената за 5 ниво на тренеровачна база е 17 700 000 има доста отбори които още не са я построили ако им вземем кредитите сега ще е доста несправедливо. аз също не сам построил 5 ниво. предлагам минимума да е 20 000 000

djoben
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Юни 26, 2010 11:04 am

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот khristov на Съб Фев 07, 2015 11:39 am

Имам друго предложение как да се редуцират трансферите за VIP кредити, но след като го помисля още малко ще го обявя, за да кажете и вие мнението си.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Пак за трансферите и ВИП-а

Мнениеот URUGUAY на Сря Сеп 09, 2015 3:10 pm

khristov написа:Имам друго предложение как да се редуцират трансферите за VIP кредити, но след като го помисля още малко ще го обявя, за да кажете и вие мнението си.


Както си обикалях из форумът попаднах на тази тема.Та има ли решение на този проблем упоменат в темата?
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Следваща

Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на