Приятелски мачове

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Приятелски мачове

Мнениеот zdraveca на Нед Дек 21, 2014 12:41 am

Дали е възможно да се променят нещата при приятелските мачове, така че да няма значение кой кога и къде е бил домакин или гост? Днеска ми е кеф намирам си противник и играя. Правилото за 2 дена няма да ме притеснява ако мога да ииграя без оглед на домакинство или гост. Като отборите да се разбират на кой стадион да се играе. Защото сега почти не играя приятелски мачове, или немога да се уцеля с противниците или ако намеря един трябва само с него да си играя, което обеднява нещата. Не съм се замислял какви негативи или далавери могат да се направят при положение, че се реализира това, но ако някой знае да сподели.

zdraveca
Юноша
 
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Фев 13, 2012 7:25 am
Отбор: 5907 6/А/1

Re: Приятелски мачове

Мнениеот khristov на Нед Дек 21, 2014 1:00 am

В началото нямаше значение дали си бил домакин или гост, но дойде момент в който всеки искаше да е домакин, за да спечели кредити - именно заради това беше въведено това правило.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Приятелски мачове

Мнениеот WalocelM на Вто Дек 30, 2014 8:33 pm

ами тогава мачовете да се играят на неотрален стадион.Както са финалите за купите така и да се измисли някакъв вариант за приятелските мачове...Така малките отбори ще имат по голямо желание да играят,като знаят че са домакини на по голям стадион от техните.
Не е важно да получиш това, което цениш, а да оцениш това, което получаваш.

WalocelM
Юноша
 
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Авг 04, 2013 5:31 am
Местоположение: София
Отбор: Ювентус


Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на