Избиране на минимална цена при трансфер

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Избиране на минимална цена при трансфер

Мнениеот Jordanov77 на Сря Дек 11, 2013 5:34 pm

Привет на всички! Мисля, че ще е добре, да може мениджъра да определя цената на продажбата. Имам футболисти без никакъв опит и с коеф. към 20, които струват над 100 000 кредита, което според мен е нереално. Вместо да им плащаме заплата без да играят, или да ги уволняваме, губейки пари мисля, че ще е много по изгодно да ги продадем за 15-20 000 кредита. :)

Jordanov77
Юноша
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 8:12 pm
Отбор: Морска слава

Re: Избиране на минимална цена при трансфер

Мнениеот khristov на Сря Дек 11, 2013 9:48 pm

Такова нещо в никакъв случай няма да се реализира.

Какво ще последва след това... отбори ще могат да си прехвърлят играчи за нищожни суми...

Точно за това има минимална цена - това е минималната цена за която можеш да го продадеш, по същия начин има и максимална. Ако никой не иска да го купи - не му подновяваш договора или просто го уволняваш.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Избиране на минимална цена при трансфер

Мнениеот Jordanov77 на Вто Дек 17, 2013 7:11 pm

Според мен така ще има повече оферти от отборите, защото така, отваряш "Трансфери" и на 10 само в едно има оферта. В повечето мениджър сайтове е така. Както решите. Просто предложих. И все пак моля, да го обмислете още веднъж. :)

Jordanov77
Юноша
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 8:12 pm
Отбор: Морска слава

Re: Избиране на минимална цена при трансфер

Мнениеот khristov на Сря Дек 18, 2013 12:25 pm

Пазара няма да се раздвижи така, всеки търси добри играчи, а надали някой ще тръгне да продава най-добрите си играчи и ще сложи цена под минималната. Също така за новите отбори има много добри свободни агенти. Тази опция би помогнала само на отбори, които искат да разкарат ненужни слаби играчи с надеждата, че като му сложат цена от 40-50 000 някой ще се върже и ще се набута да го купи. Подобна опция най-вече би помогнала за повече измами.

В друг вариант би могло да се реализира подобно нещо, но със сигурност не и човек сам да казва колко да и минималната цена на всеки един играч който добавя в трансферите. Би могло да се направи примерно, ако играча е между еди си колко години и е с такъв и такъв коефициент да може да му се намали цената с толкова и толкова... нещо подобно да има някакви зависимости и да не могат да се правят големи своеволия. :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Избиране на минимална цена при трансфер

Мнениеот Jordanov77 на Сря Дек 18, 2013 1:53 pm

Така също би било добре. Имах предвид нещо такова. Благодаря за отделеното време и поздрави! :)

Jordanov77
Юноша
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 8:12 pm
Отбор: Морска слава


Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


С подкрепата на