Премахване на максимума при тренировка на играчите

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот mihail на Чет Юни 23, 2011 8:11 am

Здравейте. От доста време се глася да напиша тази тема и сега се реших. Започвам с това ,че аз лично съм много запален по сайта и влизам всеки божи ден, дори когато съм в чужбина. Знам, че и друг път е подвиган този въпрос и не е одобрен: Премахването на максимума на уменията при тренировките който в момента е 250 за дадена линия. Админа се "измъкна" :) с това, че един играч за да достигне максимума трябва да тренира всички линии до 250 ( пример: Вратар трябва да тренира - удар, умения с глава, техника .... ) което според мен е напълно безсмислено. Така както гледам развитието на отборите в момента до един-два сезона ще има поне 10-15 отбора които са развили защита, полузащита и атака на 250 и няма какво да се тренира за развитието на отбора! Когато се срещнат един срещу друг два отбора с всички линии на 250 крайния резултат ще зависи само от късмета. С премахването на максимума на уменията един отбор няма да се развива безкрайно защото играчите се пенсионират на дадената възраст.
Мисля че трябва да се обърне внимание на тази тема, защото в най-скоро време ще стане безинтересно на водещите отбори, когато няма какво да развиваш повече, а просто седиш на едно място. Не омаловажавам работата на админа и знам, че направи много за развитието на сайта с нововъведенията които вкарва и Goalissimo става все по-интересен, но нали това е идеята.
Приятен ден и приятна игра на всички в този прекрасен сайт ;)
3/7/1

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот leitenant на Чет Юни 23, 2011 11:41 am

podkrepqm mihail,napalno sam za po tozi vapros

leitenant
Юноша
 
Мнения: 102
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 7:38 pm

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот Old_HARRY на Чет Юни 23, 2011 4:03 pm

Твърдо НЕ. Вярно че всичките ти играчи са по на 20-22г. и им се спира развитието още сега, но до пенсионна възраст могат да стигнат дори и 400 на линия което всеки сам може да си го тълкува. А колкото до "крайния резултат ще зависи само от късмета" дори и непобедимата Барса тази година имаше два момента в които зависеше само на късмет: изгонването на Пепе срещу Реал М. и изгонването на Ван Перси (което си беше чисто орязване както и предното - не късмет) срещу Арсенал ,че и последвалия пропуск на Бентнер! Друг е въпроса че два отбора никога нямат еднакви "моментни" Общи Коеф. от които да зависи изхода на срещата(официална) ако е една!
ЦСКА FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old_HARRY
Юноша
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 10:22 pm

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот khristov на Пет Юни 24, 2011 6:45 am

ПЪЛНА ГЛУПОСТ! Така никога даден отбор неможе да настигне друг отбор!!!!!!! Отделно дори и два отбора да са на максимум и да играят не зависи от късмета, а и от други фактори - УМОРА, МОРАЛ, ОПИТ!

Само за пример ти давам някои игри с лимит - ФИФА Мениджър, Футбол Мениджър, Хеттрик, дори ФИФА.

Мислете малко преди да предлагате нещо толкова нелепо.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот mihail на Пет Юни 24, 2011 3:47 pm

Cappy написа:ПЪЛНА ГЛУПОСТ! Така никога даден отбор неможе да настигне друг отбор!!!!!!! Отделно дори и два отбора да са на максимум и да играят не зависи от късмета, а и от други фактори - УМОРА, МОРАЛ, ОПИТ!

Само за пример ти давам някои игри с лимит - ФИФА Мениджър, Футбол Мениджър, Хеттрик, дори ФИФА.

Мислете малко преди да предлагате нещо толкова нелепо.


Пиша рядко в този форум точно за такива коментари. Повече няма да ви тормоза с моите мнения и препоръки. Макар да съм прав (както искаш го разбирай) :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
3/7/1

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот khristov на Нед Юни 26, 2011 9:23 am

Едно отхвърляне на безумно предложение и вече сме обидени ;d...

Никак не си прав... Просто помисли малко, че нови потребители никога няма да настигнат стари потребители при положение, че развитието е до без край! Дадох ти за пример един куп игри и пак не се обеди... :lol: :lol: :lol:
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот mihail на Вто Юни 28, 2011 9:26 am

Cappy написа:Едно отхвърляне на безумно предложение и вече сме обидени ;d...

Никак не си прав... Просто помисли малко, че нови потребители никога няма да настигнат стари потребители при положение, че развитието е до без край! Дадох ти за пример един куп игри и пак не се обеди... :lol: :lol: :lol:


Приятел не съм се обидил. Казвал си да не се дават за пример други сайтове за футболен мениджър, но погледни най-популярния български сайт "xxxxxxxxx" там няма максимум на развитието на играчите!!! Все пак да не забравяме, че играчите се пенсионират на дадената възраст. Както написах по-горе аз съм много запален по "goalissimo" и влизам всеки ден. Времето ще покаже, когато се изравнят по коефициент 10-15 отбора дали няма да падне интереса към играта> преди време пуснах тема "VIP Потребителите" да имат по-големи привилегии, но ти отказа. Искам да погледнеш (ако не знаеш) колко потребители и VIP потребители има в "xxxxxxxxx"
3/7/1

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот khristov на Вто Юни 28, 2011 12:49 pm

Не ме интересува колко потребители и ВИП потребители има в оная игра! Там разликата, ако си ВИП и обикновен потребител е голяма! Моята цел не е да печеля от играта, а я правя за кеф и искам всеки да може да играе и да се развива наравно с останалите без да е зависим от глупави СМС-и! Който иска да праща и толкова!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот leitenant на Вто Юни 28, 2011 3:05 pm

админе,направи поне някакви подобрения,че голяма процент от потребителите имат много кредити,вече и трансфери няма,измисли някакви подобрения за харчене на тези кредити,дали ще бъдат нови сгради,екскурзии или да изпратиш футболистите на кръчма за 5 000 000 кредита,даже и нищо да не вдига нито опит нито нищо,стига да има къде да влагаме кредити те си Ливърпул 3/3/1

leitenant
Юноша
 
Мнения: 102
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 7:38 pm

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот zamar4eto на Сря Юли 06, 2011 3:44 pm

Manchester United правиш това предложение защото не си тренирал сам всичките линии на постовете,макар играчите ти да са на 20-22г и с пълни 250 линия не си ги тренирал лично ти!Постарай се сам да вдигнеш уменията и ще видиш че не става за няколко сезона!Трябват ти приблизително по 4 сезона на пост,като започнеш от вратар след това защитник,халф и нападател то първият вече е остарял и трябва наново да започваш да тренираш!да не забравяме че индивидуалните тренировки са предназначени за Умствени умения,вдигайки 8те умения на играч до 100 отнема известно време,а те са 11играча за всичките постове,докато вдигнеш на всичките вече първия е остарял и започваш наново! :?:
Помисли реално как се тренират играчите и тогава давай предложения,то с корумпирани трансфери всеки може да направи отбор от 20годишни с 250 линия :bouncy:
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот khristov на Чет Юли 07, 2011 6:49 am

Абсолютно съм съгласен със zamar4eto ;)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот EnJoY на Пет Юли 15, 2011 2:21 pm

За махане на максимума наистина не съм съгласен, защото както казва админа не може да се настигнем... играя от сумати време играта и мисля че чак след 2 сезона ще съм на равнището на Ливъпулците 3/3/1 и 2/5/1 , Манчестъра, Неутона и Лионерлни...
И сега когато се махне максимума какво става? Има да си ги гоня още 3 години :Д Има отбори с полузащита и атака 250 а защита 230 и на горе но общия коефициент е под 195 !!! Има да се тренират Други постове и така да се вдига общия коефициент на отбора ;)

Относно парите .... Наистина трябва да има къде да ги харчим ... аз почвам да инвестирам в резервни между 120 и 140 но пак ми остават пари :Д
Арсенал 4/3/1 коефициент 195

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Re: Премахване на максимума при тренировка на играчите

Мнениеот khristov на Пет Юли 15, 2011 3:15 pm

За парите обмислям да въведа някакъв таван. Тоест даден отбор да не може да има над 15 000 000 примерно... Но това по натам когато се добавят някакви опции за харчене на парите и съответно тавана ще е по-висок :)

Самия таван ще трябва да се обмисли добре, защото реално, ако аз съм стиглан лимита и продам играч ще взема 0 кредита, все едно го подарявам което е абсурдно.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Следваща

Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на