Размяна на Играчи

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Искате ли тази опциика да се реализира?

да
10
77%
не
3
23%
 
Общо гласове : 13

Размяна на Играчи

Мнениеот EnJoY на Чет Мар 03, 2011 10:25 pm

Предлагам да има в Трансфери --> Размяна на играчи
при играча да има добави в списъка за размени или нещо такова вие измислете как точно да пише :Д
Опцииката да работи така ....
Пускаш играча и след това в Трансфер ---> Размяна на играча той се показва там ... Друг някой натиска "направи оферта" ... самата оферта се прави като има един ред и синя срелка и така там са вскичките ти футболисти извън групата и ти избираш 1 от тях дори да има още един ред да предложиш 2-ма за 1 играч и след това на другия ред да има допълни с кредити/евро и там да има синя срелка да избереш кредити или евро и след това пишеш и сумата в кредити , да има и той да ти предлага и ти да доплниш с определен брой кредити за размяната , и естествено да има без допалнителни кредити :)

Примерно пускам аз Един защитник и той се показва в листата и след това 1 отбор дава направи оферта и ми предлага 1 играч + кредити или 2 играча + кредити или предлага 2 играча и ти да дадеш малко кредити.
Когато аз си дам виж офертите за играча да ми излиза Отбор и там съответно колко играчи е предложил дали поодделно или заедно и така и кредити които иска ... там да има няколко оферти като няма наддавания ами просто различни оферти и ти си избираш която искаш да приемеш и даваш ПРИЕМАМ и сделката се осъществи :)


Това го предлагам защото понякога някой казва дай ми този играч и аз щи дам този и след това те прецаква ;)
И в реалния живот я има тази опцийка , в момента се сещам за Ашли Кол и Уилям Галас (сделката между Арсенал и Челси) Там мисля че челси допълни някой милион за Ашли коул но това е друг въпрос :)
Е Какво мислите за предложението ?

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Мнениеот kembritcho на Чет Мар 03, 2011 10:31 pm

Ами не е зле ще помогне за развитието на играта занапред. Аз съм за но Админа има последната дума

kembritcho
Юноша
 
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Дек 12, 2009 11:02 pm

...

Мнениеот EnJoY на Чет Мар 03, 2011 10:52 pm

Да допълня още нещо ....
Да няма срок до кога играча е в листата... просто играчите ти извън групата предполагам всеки ще ги пуска за размяна просто да вижда различни оферти и т.н. .... просто играта ще се развие много и един вид винаги ще имаш работа и няма да ти омразне играта ... не че сега омръзва де :Д

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Мнениеот khristov на Чет Мар 03, 2011 11:39 pm

Много ще се засилят измамите. Ще почнат да си прехвърлят кредити и играчи, ще стане пълна анархия и всеки ще прави каквото си иска...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

...

Мнениеот EnJoY на Чет Мар 03, 2011 11:54 pm

хммм така си е ... еми ако преди да даде приема се да се изпраща към теб ти да виждаш трансфера и да прецениш дали да се извърши? или ти се събира прекалено много работа .... ще ти трябват помощници :Д защото играта с всеки ден става по популярна а сега и в фейсбук и мисля си че сам няма да може да се справяш :Д

е все пак приемаш офертата и се изпраща някъф доклад към теб и ти да решиш дали да одобриш сделката ... така няма ли да е по добре?

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Мнениеот khristov на Пет Мар 04, 2011 9:22 am

Няма начин... Аз немога да стоя 24/7 онлайн, за да одобрявам трансфери...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Verbatim на Пет Мар 04, 2011 5:42 pm

Аз почти винаги седя на компютъра след 15.00 часа, а не мисля, че ще се правят повече от 20 оферти на ден...мога да видя дали има някакъв вид измама и кои оферти могат да се одобрят, ако може заявките за трансфери да се прехвърля като доклад на моя отбор и да ги одобрявам бих помогнал за реализирането на тази опция....а и отдавна искам да съм към членовете на goalissimo (но не само на хартия :D )
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Мнениеот juveteam на Пет Мар 04, 2011 5:46 pm

Значи ако е само това проблема админа може да напише какво помощ иска и който с какво иска може да съдейства...

Аз лично също съм съгласен да помагам с каквото мога на играта...
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот khristov на Пет Мар 04, 2011 9:57 pm

Няма начин да направя някаква опция, която е зависима от одобрението на даден човек...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот kalka на Съб Мар 05, 2011 11:59 pm

Би било добре да се направи,ама явно няма да стане.Добре нека някои ми каже аз сега примерно как да се договоря с някои мениджър да си сменим играчи??? :lol: :oops:
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Мнениеот juveteam на Нед Мар 06, 2011 1:48 am

kalka написа:Би било добре да се направи,ама явно няма да стане.Добре нека някои ми каже аз сега примерно как да се договоря с някои мениджър да си сменим играчи??? :lol: :oops:


На ЛС!
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот kalka на Нед Мар 06, 2011 2:52 pm

juveteam написа:
kalka написа:Би било добре да се направи,ама явно няма да стане.Добре нека някои ми каже аз сега примерно как да се договоря с някои мениджър да си сменим играчи??? :lol: :oops:


На ЛС!

Имах впредви каква ми е гаранцията че няма да ме преметне?
Не съм наясно с тия неща :oops:
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

...

Мнениеот EnJoY на Нед Мар 06, 2011 8:48 pm

значи виж мойте трансфери и ще разбереш че можем да правим сделка .. спокойно може дами дадеш твоя играч и да си спокоен че ще си удържа на сделката ... така гледаш им траснферите и така разбираш горе долу ...

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Re: ...

Мнениеот Arsenal на Нед Мар 06, 2011 8:55 pm

EnJoY написа:значи виж мойте трансфери и ще разбереш че можем да правим сделка .. спокойно може дами дадеш твоя играч и да си спокоен че ще си удържа на сделката ... така гледаш им траснферите и така разбираш горе долу ...


Приятел и според мен предложението е много добро !!!НО се постави и ти на мястото на админа и той е човек не може нон стоп да е на компа а и прав че някой мениджъри ще напреднат заради това че са приятели с напреднал отбор засметка на тези сериозни отбори който играят играта отдавна и разчитат на себе си.

П.С Това си елично мое мнение на желая да гонатрапвам на никого!

Arsenal
Резерва във "В" група
 
Мнения: 203
Регистриран на: Пет Юли 11, 2008 11:02 am

...

Мнениеот EnJoY на Пон Мар 07, 2011 11:07 am

и аз разчитам на себе си нямам по силен приятел....

Аватар
EnJoY
Резерва във "В" група
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Юли 11, 2010 4:31 pm

Следваща

Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на