Предложения за по-добра игра :)

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Предложения за по-добра игра :)

Мнениеот mihail на Чет Май 13, 2010 9:50 pm

Здравейте приятели и потребители на този прекрасен сайт. Започвам с това, че сайта е супер голяма мания и ако темата се изтрие на момента :) аз ще продължа да го посещавам с удоволствие. Пиша тази тема предимно към Админа на сайта, но и към всички вас за да може всеки да си дадете мнението и да ме подкрепи ако реши че са правилни аргументите ми. Знам че и друг път е писано по част от тези въпроси които ще задам, но аз съм длъжен да дам и моето мнение. Всички знаем, че този сайт е за забавление и че не се изкарват пари чрез него, за това не искам да ме разберете погрешно, че „наглея” за нещо което да е привилегия само за мен, а за всички потребители . И така по същество :)

1. СПЕЦИЯЛНИТЕ ТРЕНИРОВКИ: Всеки който си е построил база и е правил специални тренировки е забелязал, че трите тренировки които се правят много често компютъра избира да се тренират умения които не са от полза за позицията която тренираш. Примерно: тренирате „Нападател” а компютъра решава да се повдигнат умения като: отнемане, пресичане, ловене и т.н. Моят въпрос е следния: може ли да се направи така, че ти сам да избираш кои три умения да се тренират или компютъра да тренира умения за позицията на която играе дадения играч.

2. ПРИВИЛЕГИЙ НА „VIP” ПОТРЕБИТЕЛИ: Привилегиите на VIP потребителите са много малки (мое мнение) и поради тази причина много от потребителите както и аз не смятат за необходимо да стават VIP потребители. Разбрах че преди време VIP потребителите са имали привилегии при тренировките (повече тренировки-вместо 4 са тренирали 5). Според мен ако се направи нещо подобно, повече потребители ще имат стимул да станат VIP, което ще е добре за всички- повече приходи за сайта и повече тренировки за VIP потребителите.

3. ПОСЕЩАЕМОСТ НА СТАДИОНИТЕ: Лично на мен ми е направило впечатление, че стадиона много рядко се пълни повече от 50% от капацитета му.

4. СМЯНА НА ГРУПИТЕ: Идеята беше много добра, първият отбор да минава в по-горна група, но идва един момент в който най-добрите се събират в една група и само първия и втория ще участват в турнирите а останалите не (поне докато не станат по добри). Идеята ми е да не спират да се сменяват групите при достигане на най-горната група, по този начин ще може да се сблъскаш с почти всеки отбор в сайта.

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Мнениеот mimoso на Чет Май 13, 2010 10:48 pm

СПОРЕД МЕН ПРЕДЛОЖЕНИЯТА СА ЧУДЕСНИ НАЙ ВЕЧЕ ТОВА ЗА МЕСТЕНЕТО НА ОТБОРИТЕ В ГРУПИТЕ .
*ПРИЯТНА ИГРА*
CHEVROLET
4/7/1

mimoso
Юноша
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 5:38 pm
Местоположение: ВРАЦА
Отбор: CHEVROLET 4/7/1

Мнениеот Verbatim на Пет Май 14, 2010 8:22 am

1. Аз съм съгласен
2. Предлагано е, трябва да има нови опции, но да не са свързани с тренировки
3. Доста зависи от покрива и поне при мен често се пълни почти на максимум
4. Така си е добре и е по-интересно, ще може да се сблъскаш с други отбори, но няма да можеш с по-силните които ще минават в по-горна група като искаш да стане, а сега всички по-силни в групата се събират на едно :) :wink:
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

...

Мнениеот flatron на Пет Май 14, 2010 9:01 am

1.Напълно съм съгласен и мисля че ще баде одобрено 100%
2.Сега си е добре
3.Когато построиш последно ниво на покрива и тогава ще имаш поне над 80% посещаемост !
4.Не
Отбор: EnJoY
Прякор: Артилеристите
Лига: 4/3/1
Коефициент - 92
Защита - 89
Полузащита - 106
Атака - 101
Регистриран 10:33 / 21 ноември 2009

Аватар
flatron
Има червен картон
 
Мнения: 205
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 7:55 pm

Re: ...

Мнениеот khristov на Пет Май 14, 2010 10:43 am

1. Идеята не е лоша и сигурно ще бъде реализирана, като няма вие да си избирате уменията, а ще са по пост.
2. Лично на мен идеята ми харесва, НО казвал съм много пъти не искам развитието на отборите да се влияе от това дали пращат СМС-и или не. При евентуално реализиране на подобно предложение много от играчите ще бъдат против.
3. Verbatim и flatron ти го казаха.
4. Това нещо не го разбрах...Имаш в предвид, ако даден отбор е примерно в 3/4/6 да не се мести до максимум 3/4/1, а до 1/1/1, така ли?
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот juveteam на Пет Май 14, 2010 6:16 pm

1.Идеята и на мен ми харесва доста и дали ще е ние да избираме или както каза админа по пост няма значение.... ;)
2.И аз съм за такава опция...Все пак и аз не виждам смисъл да пращам смс като няам голяма фаида от това....
3.Не гледам колко взимам....
4.Все ми е тая...
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Re: ...

Мнениеот mihail на Пет Май 14, 2010 8:42 pm

Cappy написа:4. Това нещо не го разбрах...Имаш в предвид, ако даден отбор е примерно в 3/4/6 да не се мести до максимум 3/4/1, а до 1/1/1, така ли?


Да точно това имам в предвид- да не се спира смяната на групите като се достигне най-горната или в случая най-долната :) (3/4/6 да не се мести до максимум 3/4/1, а до 1/1/1..)

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Мнениеот khristov на Пет Май 14, 2010 8:56 pm

Все едно даден отбор като стане шампион на България да отива в шампионата на друга страна... :D
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: ...

Мнениеот mihail на Пет Май 14, 2010 9:08 pm

Cappy написа:2. Лично на мен идеята ми харесва, НО казвал съм много пъти не искам развитието на отборите да се влияе от това дали пращат СМС-и или не. При евентуално реализиране на подобно предложение много от играчите ще бъдат против.


Не ме разбирайте погрешно. Аз не съм богат човек :cry: , но не мисля, че два лева на месец ще "бутнат" бюджета на който и да е от посетителите на сайта. Опцията не трябва да е задължение за да играеш в Goallisimo (както е в някой сайтове), а ще е просто привилегия на VIP потребителите и стимул да си VIP :wink:

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Мнениеот mihail на Пет Май 14, 2010 9:19 pm

Cappy написа:Все едно даден отбор като стане шампион на България да отива в шампионата на друга страна... :D


Май не разбра тънката ми идея. При събиране на примерно 5-6 добри отбори в дадена група, само първите два участват в турнирите. Аз съм фаворит в моята група (поне за сега) и хората след мен нямат шанс да ме настигнат в близките няколко месеца,а съм сигурен, че и в други групи положението е същото, но както и да е това ще е стимул за тях да станат по-добри :wink:

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Мнениеот khristov на Пет Май 14, 2010 9:41 pm

Еми то няма как да могат всички отбори да са на едно ниво :) Именно това им е стимула да се развият!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Предложения за по-добра игра :)

Мнениеот AviMC на Пет Май 14, 2010 9:47 pm

2. ПРИВИЛЕГИЙ НА „VIP” ПОТРЕБИТЕЛИ: Привилегиите на VIP потребителите са много малки (мое мнение) и поради тази причина много от потребителите както и аз не смятат за необходимо да стават VIP потребители. Разбрах че преди време VIP потребителите са имали привилегии при тренировките (повече тренировки-вместо 4 са тренирали 5). Според мен ако се направи нещо подобно, повече потребители ще имат стимул да станат VIP, което ще е добре за всички- повече приходи за сайта и повече тренировки за VIP потребителите.


Според мен това не е привилегия, като си ВИП да получаваш повече тренировки от обикновения мениджър! Под привилегия се разбира, да виждам он лайн играчите, да имам достъп до подробна информация за даден мач, правото да променям име и снимка на играч, позицията му. Но всичко, което би дало предимство в развитието на отбора спрямо друг-аз НЕ ПРИЕМАМ това за привилегия.

По останалите точки в предложението ти-нямам мнение!
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот leitenant на Пет Май 14, 2010 9:56 pm

според мен сички предложения са много добри и трябват да се разгледат много внимателно от админа и за тренировачните бази и за випа за сичко сам сагласен.Твардо за

leitenant
Юноша
 
Мнения: 102
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 7:38 pm

Мнениеот NUFC_79 на Пет Май 14, 2010 9:59 pm

3.Когато построиш последно ниво на покрива и тогава ще имаш поне над 80% посещаемост ! 3. Доста зависи от покрива и поне при мен често се пълни почти на максимум :shock: Имам капацитет на стадиона 100 000,Покрив-прекрасно,до момента от 13 домакинства в шампионата имам 3 мача с посещаемост над 90 000,всички останали мачове са със средна посещаемос към 35 000-40 000 човека,в турнирите този сезон положението беше трагично,най голяма посещаемост 38 057,при достигнат 12 кръг в тях.Относно VIP потребителите,съгласен съм да имат всякави екстри но не и да имат възможност да получават повече тренировки или бонуси които да оказват влияние за по бързо развитие на отборите,трябва да сте доволни от факта,че все пак получавате и някаква минимална финансова подкрепа защото това нещо съм го срещал само в няколко подобни сайта

NUFC_79
Юноша
 
Мнения: 78
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 2:22 pm

Мнениеот vankata на Съб Май 15, 2010 3:48 am

2 Напълно я подкрепям и съм писал и друг път по този въпрос, но тук админа си решава....
4 А когато се съберат всички добри отбори в 1/1/1 какво правим?Тогава ще има по един добър отбор във всеки турнир!

vankata
Юноша
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 04, 2008 1:35 pm

Следваща

Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


С подкрепата на