Подобрения за ВИП потребителите

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Подобрения за ВИП потребителите

Мнениеот lllllll на Съб Апр 10, 2010 2:40 pm

Искам да предложа малко опции за ВИПОВЕТЕ :)
1 Моето предложение е да има такава опция че всеки вип потребител да вижда до коя дата е вип и да си прави сметката :)
Например аз сега незнам до кога съм вип и искам да разбера за да си правя сметката според това кога ми зануляват сметката на ТЕЛ . за месеца това имам в предвит мисля че идеята е ДОБРА :)
2 Това предложение съм го видял от другаде и мисля че пак е хубавао:) Виповете да имат право на една тренировка повече или поне нещо да е в повече , за да има смисал да пращаме СМС :)
3 Това не е за виповете например да има нешо като квалификации и борба смисъл мачове между тия , които са завършили на 3,4,5 място и който бие от тях да има турнир и за тия победите ли нещо като квалификации както е и в изтинския футбол има квалификации за УЕФА така да е и тук за да имат повече шансове и повече мачове отборите които не са заваршили 1 ви или 2 ри просто да играят и те , а не да чакат без дейстия и да гледат развоя от СТРАНИ :)

lllllll
Юноша
 
Мнения: 128
Регистриран на: Сря Мар 03, 2010 4:46 pm

Мнениеот Verbatim на Съб Апр 10, 2010 2:59 pm

1. Има го! Отбор>Статистика>Акаунт
2. Vip-потребителите не трябва да имат такива привелегии спред мен!
3.НЕ! и е предлагано нещо подобно
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Мнениеот juveteam на Съб Апр 10, 2010 3:48 pm

Verbatim написа:1. Има го! Отбор>Статистика>Акаунт
2. Vip-потребителите не трябва да имат такива привелегии спред мен!
3.НЕ! и е предлагано нещо подобно

+1
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот vankata на Вто Апр 13, 2010 10:58 am

Напълно подкрепям точка 2.
Играя в доста такива игри и това е единствената в която ВИП потребителите нямат предимство!От доста време си търся причина заради която да пращам СМС , но не мога да си намеря, а все пак труда на админа трябва да се заплаща...

vankata
Юноша
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 04, 2008 1:35 pm

Мнениеот juveteam на Вто Апр 13, 2010 1:28 pm

Да така е но ако админа направи да правиш спец тренировка ако си ВИп 100% тогава ще ставаш ВИП,но админа не го прави това нещо и има още неща който могат да се направят за ВИПовете,но.....
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот khristov на Вто Апр 13, 2010 2:10 pm

Напълно съм съгласен с vankata, НО многократно съм казвал, че неискам играта ми става зависима от това дали ще си ВИП или не. В случая ВИП-а ще се развива по-бързо от обикновен играч и по този начин какво става...ако пращаш СМС-и ще се развиваш по-бързо, а ако не оправяй се както можеш...

Съгласен съм да добавям опции за ВИП стига те да не помаган значително в развитието на отбора на дадения потребител :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

...

Мнениеот flatron на Чет Апр 15, 2010 5:57 am

Аз сега играя една друга игра но няма да и кажа името за да не стане реклама ... Та казвам че в тази игра играчите които пращат СМС се развиват 4-5 пати по барзо от тебе !
Отбор: EnJoY
Прякор: Артилеристите
Лига: 4/3/1
Коефициент - 92
Защита - 89
Полузащита - 106
Атака - 101
Регистриран 10:33 / 21 ноември 2009

Аватар
flatron
Има червен картон
 
Мнения: 205
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 7:55 pm

Мнениеот totolino на Чет Апр 15, 2010 9:27 pm

flatron на тъп ли се правиш?Админа винаги е казвал ,че неговият стремеж е играта да е масова и харесвана,а не го прави за пари.Неведнъж е казвал и,че опциите за ВИП-овете ще дават само козметични промени без съществено влияние за развитието на отборите.Така е най-справедливо и достойно ,не мислиш ли?
Ние сме от ЦСКА шаляляляля ооооо идваме от София шаляляляля

totolino
Юноша
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 3:03 am
Местоположение: сектор Г,София

...

Мнениеот flatron на Пет Апр 16, 2010 1:19 pm

totolino ти тъп ли бе Добруджански калпак такъв ? Аз съм ЗА това ако някой праща смс да не се развива по бързо ! А относно за това че админа иска масово хората да играят тази игра това става много лесно , например : аз казах на моите приятели и сега сме 10-20 които играем тази игра и става супер забавление , но лошото е че не сме в една лига и че неможем да си правим траснфери !
Отбор: EnJoY
Прякор: Артилеристите
Лига: 4/3/1
Коефициент - 92
Защита - 89
Полузащита - 106
Атака - 101
Регистриран 10:33 / 21 ноември 2009

Аватар
flatron
Има червен картон
 
Мнения: 205
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 7:55 pm

Мнениеот totolino на Пет Апр 16, 2010 2:20 pm

Явно съм те разбрал погрешно.
Ние сме от ЦСКА шаляляляля ооооо идваме от София шаляляляля

totolino
Юноша
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 3:03 am
Местоположение: сектор Г,София


Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


С подкрепата на