Добавя не на нови опций към играта

Ако имате предложения можете да ги споделите тук, с удоволствие ще ги прочета :)

Добавя не на нови опций към играта

Мнениеот mnbb на Съб Мар 06, 2010 7:06 pm

Според мен играта е много добра ,но и липсва нещо . Ето защо аз предлагам следните неща а админа си решава да ли да ги въведе .
1. Да се въведат нови сгради като : Ресторант, Паркинг , Магазини , Медицински център - за лекуване на кунтузий на играчите
2 . Към стадиона да се добавят следните неща :Табло,Осветление ,добавяне на рекламни пана, Вип места - който да ноосят приходи , на рекламните пана спонсотите ще могат да рекламират по време на мач , като предварително мениджъра сключва договори . И да може да се определя цената на билета като по голями цени поо ниска посещаемост .
3 .Със спонсора като скючваме договор да има следните неща : При спечелена купа - еди колко си пари
При класиране в турнирите - еди колко си пари
При спечелване на турнир -еди колко си пари
При спечелване на голмайсторски приз -еди колко си пари.
И да има например нещо като таблица в която да можем да си изберем спонсор .

4. Към тренировките да се добави нов раздел в който да може следното : да се тренира атака , защита , тактика , изпълнение на корнер на дуспа и на фаул .

Ми това е от мен дано да ви хареса :D :D
Milanelo 3/7/7

Аватар
mnbb
Юноша
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 8:42 pm

Мнениеот khristov на Съб Мар 06, 2010 7:55 pm

1. Не е лошо, но направено по друг начин и с други сгради :)
2. ВИП местата и още спонсори...пълна глупост - НЕ! Другите неща може.
3. НЕ
4. ЗА МОМЕНТА НЕ, ако се направи ще трябва да се вкарват още умения. А и отделно дал си 3-4 думи предложение тук и това е другите да се чудят какво да се прави. Като има тренировка тактика, какво? Като има тренировка защита, какво?

Като даваш предложения, недей да просто да подхвърлиш 2-3 думи и да се чудим какво да става чрез него!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот flatron на Съб Мар 06, 2010 8:22 pm

кога ще се приложат сградите и какви ще са ?
Отбор: EnJoY
Прякор: Артилеристите
Лига: 4/3/1
Коефициент - 92
Защита - 89
Полузащита - 106
Атака - 101
Регистриран 10:33 / 21 ноември 2009

Аватар
flatron
Има червен картон
 
Мнения: 205
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 7:55 pm

тук и аз ще се намеся

Мнениеот lllllll на Съб Мар 06, 2010 8:34 pm

Значи и аз имам моите гледни точки искам админа да даде решението си :)

1 : Во да може да се извършват тренировките секи ден и следствие на това нали да има някаква граница на максимъма на коевициентите

2 : Според мен е много гадно през 24 часа да може да се извършват идивидялните тренировки и обикновенните защото да кажем моите сега станаха 23,30 часа да мога да ги тренирам , а аз като лягам по рано това ми е в повече да ставам и така трябва да изпусна тренировка , но то постепенно пак става до късен час , затова моето мнение е да се правят например за индивидялните всеки ден няма значение колко часа е то си е него ден защо да има час , а другите по същия начин няма значение през 2 дена или секи ден са

3 : то според също трябва да има някаква конпенсъция да кажем за играчите или незнам точно под каква форма защото има хора както и аз които продаваме по 10 човека обаче никой неги копъва и само им давам заплата , а като ги уволня пак губим пари , защо трябва ние да губим като те са наши играчи и е супер тъпо във всички случеи да губим според мен ще е най добре да има нещо като конпенсъция . НАпример за играч с 40 коефициент 20 000 да се дават на одбоора като конпенсъция , за играч с 30 коефициент 15 000 конпенсъция нещо такова да има ще е супер не вярвам някой да е против това :)

lllllll
Юноша
 
Мнения: 128
Регистриран на: Сря Мар 03, 2010 4:46 pm

Мнениеот khristov на Съб Мар 06, 2010 8:51 pm

1. Тренировки всеки ден - не, само индивидуалните :) Лимит има и сега на уменията.
2. Обсъждано е.
3. Пълна простотия. Къде си видял като изгониш играч да получиш кредити за това? Ти му плащаш, че го гониш...компенсация!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот juveteam на Нед Мар 07, 2010 3:15 pm

За предложението на колегата mnbb има някои добри,но са взети от един др онлайн мениджър...
Се пак админа решава какво може да се направи и какво не... :)
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

ДА

Мнениеот koki1015 на Пон Апр 05, 2010 12:36 pm

АЗ сам за много по интересна ще е играта.Според мен требва да се направи.

Аватар
koki1015
Юноша
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Яну 29, 2010 8:17 am


Назад към Предложения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


С подкрепата на