Нов начин за смяна на играчите

Тук ще можете да следите какви нови опции са добавени в играта и кои от старите опции са променени :)

Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот khristov на Нед Ное 20, 2011 10:46 am

Страницата "Тактика" е променена. В новата страница ще можете много по-лесно да сменяте играчите в състава си, а не както преди със десетни презареждания на страницата. Сега само трябва да хванете играча и да го "завлачите" с мишката под играча с когото искате да го замените. След като направите всички промени, които искате е нужно да натиснете бутона "Запази" и да изчакате страницата да се презареди, за да се запазят направените от вас промени.

Надявам се тази промяна да ви улесни в използването на играта, а и да разчитате повече на всичките играчи в отбора ви :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот Verbatim на Нед Ное 20, 2011 11:03 am

БРАВО! :wink:
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот dani_the_best на Нед Ное 20, 2011 1:09 pm

супер
ОБИЧАМ ОБИЧАМ ОБИЧАМ ЛЮБИМИЯ СИ БОТЕВ ОТБОРА НА ПЛОВДИВ И ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ЩЕ БЪДА ЩЕ БЪДА АЗ СЪС НЕГО ДО КРАЯ О-ОО--О-О--О......

dani_the_best
Юноша
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Фев 06, 2010 6:03 pm
Местоположение: Пловдив
Отбор: Fenomenite

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот donpacko на Пон Ное 21, 2011 7:34 am

Само,че аз цяла сутрин се мъча и като направя всички промени и после като натисна "запиши" не става нищо.

donpacko
Юноша
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 10:17 am

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот khristov на Пон Ное 21, 2011 8:56 am

На хората на които не им работи трябва да изтрият cache на браузъра си!

Опцията е тествана под IE 7, IE 8, IE 9, FireFox 3, FireFox 7, Chrome, Opera, FireFox и Chrome под Linux и няма проблеми, но пак повтарям трябва да изтриете cache на браузъра.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот donpacko на Пон Ное 21, 2011 10:41 am

Админе,аз си оправих състава но от мозилата не става,даже изтрих и бисквитката която ползвах за бързо влизане,и от гугъла намерих наново играта пак не става.Ползвам версия 8.0.

donpacko
Юноша
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 10:17 am

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот khristov на Пон Ное 21, 2011 11:06 am

Cache е, имах още такива оплаквания точно за Mozilla Firefox и след изтриване на cache всичко е ок. Лично аз не съм го тествал под 8, а под 7 и работи. Не би трябвало да има проблеми. При натискане на самия бутон трябва да ти изписва съобщение, че смените са направени успешно, ако не ти изписва ти гарантирам, че проблема е от cache.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот CSKAr4ito1 на Пон Ное 21, 2011 11:37 am

няма да е лошо ако направиш и във дюш да се сменят по същия начин играчите !!! :)
ПФК ЦСКА София 3/6/1 Коефицент 160 :) - Skype : cskar4ito1
http://www.goalissimo.org/game/team_info.php?id=1645 :) http://www.goalissimo.org//team/fan.php?id=1645 - Стани Фен от тук :)

Изображение

Аватар
CSKAr4ito1
Резерва във "В" група
 
Мнения: 245
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 6:59 pm
Местоположение: Гр. Русе

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот donpacko на Пон Ное 21, 2011 1:57 pm

От операта няма проблеми,там изписва че смените са направени успешно(оправих си състава).Само от мозилата ми дава проблем,а и сега пак съм си махнал бисквитката от браузара за бързия вход,но явно защото съм си запаметил паролата за играта не мога да сменям там играчите.

donpacko
Юноша
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 10:17 am

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот donpacko на Пон Ное 21, 2011 2:25 pm

При мене вече проблема със мозилата е оправен.

donpacko
Юноша
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 10:17 am

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот khristov на Пон Ное 21, 2011 2:50 pm

Радвам се :)

П.С. бисквитките нямат нищо общо, проблема както казах е бил в cache.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот Old_HARRY на Пон Ное 21, 2011 3:11 pm

Много добро нововъведение и добро решение за показване на умората( дано сега и на слепите им се отворят очите). Подкрепям "CSKAr4ito1" че това трябва да се направи и в ДЮШ, макар там рядко да се правят промени. Подобно нещо с цел улесняване и по-бързо провеждане трябва да се направи и при тренировки и инд. тренировки. Какво имам в предвид(само като предложение):
В Индивидуални тренировки има 5 колони: 1-ва - номер на играча, 2-ра - име на играча, 3-та - информация за играча, 4-та - вид на тренировката с падащо меню, 5-та - "тренирай". 2-ра да се преобразува подобно на 4-та или име на играча с падащо меню, от което следва че 1-ва ще стане от номер на играча в номер на тренировката(и редовете ще станат 8, колкото са броя на тренировките). По този начин на всяка тренировка(всеки ред) ще се избира освен вида на тренировката в 4-та колона и играча от 2-ра. 5-та с "тренирай" ще отпадне и ще има само 1 бутон от горе с "Тренирай" подобно на "Запази" в "Тактика". Така на веднъж ще се проведат всички 8 тренировки. Тренировките на Отбора и на ДЮШ да станат подобни само че от 2-ра да се избира линията която иска да се тренира(вратари, защитници, халфове или нападатели).
Така 20-те тренировки падат на 3.
ЦСКА FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old_HARRY
Юноша
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 10:22 pm

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот khristov на Пон Ное 21, 2011 7:06 pm

Казах в една друга тема, че и за ДЮШ ще се реализира до 7-10 дни. Нека първо се тества как е в момента и дали има проблеми.

Колкото до идеята за тренировките... не ми допада. Причината е, че аз мога да сложа на всички играчи по 8 тренировки и така какво става? Да лесно ще го направя да изпълнява само първите 8, но нали се сещаш колко хора ще се разреват, че са сгафили нещо... Това не е оптималния вариант.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот Old_HARRY на Вто Ное 22, 2011 12:37 pm

Извинявам се ако не съм бил ясен. Идеята ми не е всички играчи да имат по 8 тренировки или само първите 8. Просто всичките 8 тренировки да се подредят в колона, а по редовете да си избираш кой играч каква тренировка да проведе. След като нагласиш играчите и съответно уменията срещу тях натискаш "Тренирай" и всичките осем се провеждат наведнъж. Причината за тази идея е че в момента провеждането на тренировките(всичките 20 всеки ден) е по-отегчително и по-разточително в времето от колкото нагласянето на стартовия състав. Вярно е че който го мързи да не ги провежда, но нали целта е да е по-лесна а не "със десетни презареждания на страницата".
ЦСКА FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old_HARRY
Юноша
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 10:22 pm

Re: Нов начин за смяна на играчите

Мнениеот khristov на Вто Ное 22, 2011 1:03 pm

Явно аз не съм бил ясен.

Имаме списък с играчите като при всеки играч избираме каква треноривка да направим и колко пъти да е тя. Аз ако сложа на всички играчи по 8 тренировки? Самата страница ще е заблуждаваща и ще е все едно мога да направя по 8 тренировки на всеки играч, което не е така.

Ще направя така, че страницата да не се презарежда. Пак ще трябва 20 пъти да се натиска бутон за всички тренировки, но пък ще става по-бързо, тъй като няма всеки път да чакате да ви презареди страницата.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Следваща

Назад към Нови опции и промени на стари опции

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


С подкрепата на