Нови спонсори

Тук ще можете да следите какви нови опции са добавени в играта и кои от старите опции са променени :)

Мнениеот oRiGiNaL на Вто Яну 29, 2008 1:22 am

Е хубаво е да се предупреждава.Вчера уволних персонала си и сложих нов и сега пак трябва да го сменям....то загубих много и на всичкото отгоре за тоя що духа ....

Аватар
oRiGiNaL
Юноша
 
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 9:12 pm
Местоположение: София

Мнениеот shindo на Вто Яну 29, 2008 3:56 am

ако имах хабер че ще стане така нямяше да влагам 100000 за заплати на треньори, а щях да построя някоя сграда :evil:
само от 2 дни съм се регнал, а вече съм много на зад :cry:
моля предупреждавай ако е възможно по-навреме за подобни промени, за да можем да си коригираме тактиката в играта.
R_A_K_I_A 4/6/1

Аватар
shindo
Юноша
 
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 10:19 pm

Мнениеот хореографът на Вто Яну 29, 2008 4:09 am

Така и така мисля,че вече сме малко прецакани поне направи така,че и заплатите на персонала да са по-малки,както и на играчите,пак и смакни малко цените на сградите,така мисля че ще баде малко по-честно!Извиняваи админ,но не искам да те обидя,но мисля че малко ни працака по този начин !!! :?:
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=4628

Хореографите
Регион: 1 / Лига: 2 / Група: 1

Аватар
хореографът
Резерва във "В" група
 
Мнения: 287
Регистриран на: Сря Яну 23, 2008 4:33 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот ErgeNa на Вто Яну 29, 2008 9:02 am

За сградите и аз съм съгласен. Там цифрите са убийствени.
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот futbolista_rs на Вто Яну 29, 2008 9:41 am

поне дайте да има дневен кредит то за една тренировка няма при положение че няма мачове и стадиона не ти дава нищо :?
Изображение

Аватар
futbolista_rs
Юноша
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Дек 31, 2007 1:03 pm

Мнениеот ВВС Равнец на Вто Яну 29, 2008 10:52 am

futbolista_rs написа:поне дайте да има дневен кредит то за една тренировка няма при положение че няма мачове и стадиона не ти дава нищо :?


тренировките можеби ще бадат намалени за да може да свързваме двата края ама наистина сме прецакани особено аз имам договор за 22 000 ужас :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Изображение

______________________
ВВС Равнец

Аватар
ВВС Равнец
Юноша
 
Мнения: 170
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:09 pm
Местоположение: Чирпан

Мнениеот ASRoma на Вто Яну 29, 2008 11:01 am

Няма никой прецакан !!! За да има някой прецакан трябва да има някой който става напред от промените.. а такъв човек няма каквито проблеми имате вие такива имаха и другите играчи, така че се примирете и играйте както аз. И аз имах същия проблем с персонала дори аз бях на минус 30000 и какво стана с новия договор си изплатих дълга пък не съм тренирал отбора от доста време заради тоя минус и сега пак не успях. Така че само да чуя оплакване от някой ... !!
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот ВВС Равнец на Вто Яну 29, 2008 11:24 am

да прав си съгласи ме размислих върху думите ти никои не е прецакан да :)
Изображение

______________________
ВВС Равнец

Аватар
ВВС Равнец
Юноша
 
Мнения: 170
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 5:09 pm
Местоположение: Чирпан

Мнениеот oRiGiNaL на Вто Яну 29, 2008 11:52 am

Е нали трябва да има някаква тръпка в играта.Стига се оплаквайте.Не може веднага да имаш персонал и то най-добрият.Постепенно става всичко.
Не одобрявам само това,че не се предупреди 2-3 дена по-рано.
Иначе за спонсорите съм съгласен :wink:

Аватар
oRiGiNaL
Юноша
 
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 9:12 pm
Местоположение: София

Мнениеот ErgeNa на Вто Яну 29, 2008 12:01 pm

Нещо ме води към идеята, че ще има рестарт на играта.
Сключен договор със спонсор за 200 000. Получил си си парите поне 2 седмици, не си строил, не си харчил и сега имаш яко кинти. Сключваш с някой за 40 000 и шапка на тояга. Как да си вдигна рейтинга, като нямам сгради? Как да си построя сгради, като нямам пари дори за персонал? :?:

Не се връзват нещата. Някой има стадион за 9 000 човека и прихода след стартирането на шампионата ще бъде доста по-висок, отколкот на останалите, които няма да имат все още стадион, защото не могат да свържат двата края.

"Студен" измисли някакво решение. Може да се допиташ и до нас.
Изображение

Аватар
ErgeNa
Резерва във "В" група
 
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот ASRoma на Вто Яну 29, 2008 12:04 pm

Съгласен съм с теб и смятам да напиша предложението ми във форум "Предложения"
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот vladi76 на Вто Яну 29, 2008 2:03 pm

Админ трябва да знаеш, че направи голяма грешка още преди да е започнала играта,взимаш решения без да предупредиш и се допиташ до потребителите .И много ми приличаш на админа на една друга подобна игра в която играят поне 90% а може и 100% от играчите тука . Просто ще бъде добре да се съобразяваш и с мнението на потребителите . :?: :?: :?:

vladi76
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Яну 21, 2008 2:50 pm

Мнениеот ASRoma на Вто Яну 29, 2008 2:08 pm

Може би е така, но това стана по идея на потребител (аз му дадох идеи за размисъл), а до колкото че приличал на друг админ - не е така... !! Сезона не е почнал, играта не е пускана преди, сега е момента да се тества ... какво искате да почнат да се правят промени като почне сезона или сега?!?
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот vladi76 на Вто Яну 29, 2008 2:13 pm

ASRoma написа:Може би е така, но това стана по идея на потребител (аз му дадох идеи за размисъл), а до колкото че приличал на друг админ - не е така... !! Сезона не е почнал, играта не е пускана преди, сега е момента да се тества ... какво искате да почнат да се правят промени като почне сезона или сега?!?

Значи ти си му дал това предложение ,е дано си доволен от това решение . :D :D :D

vladi76
Юноша
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Яну 21, 2008 2:50 pm

Мнениеот icheto_berk на Вто Яну 29, 2008 2:25 pm

Добре е

icheto_berk
С предупреждение
 
Мнения: 90
Регистриран на: Чет Дек 27, 2007 10:47 am
Местоположение: Берковица

ПредишнаСледваща

Назад към Нови опции и промени на стари опции

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


С подкрепата на


cron