Картони

Тук ще можете да следите какви нови опции са добавени в играта и кои от старите опции са променени :)

Мнениеот deagle на Нед Ное 22, 2009 1:54 pm

Аха на висока 1 на нормална 3 . Пък да не говоря че всеки мач червен . Нз в реалните мачове дали всеки мач трениора сменя играчи заради червени

deagle
Юноша
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 11:08 am

Мнениеот khristov на Нед Ное 22, 2009 2:02 pm

Абе бате това, че при теб е така не значи, че при всички е така! И съм 100% даже 200%, че това изказване от твоя страна всеки мач е около 3-4 мача... И преди да питаш нещо малко поразгледай форума, защото на този въпрос има над 5 отговора! :x
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот AviMC на Вто Фев 09, 2010 7:41 am

А как мога да наглася така смените си по време на мач, че когато играч получи ж.к. рано в мача да бъде сменен примерно на полувремето?! Не играя грубо, но веднъж ми се случи подобно нещо и съм доиграл мача с 8 човека :x А не желая подобно развитие. Благодаря!

ПП: Все пак хубаво е, че сте активирали картоните, но помислете за последствията от тях и ни дайте равен шанс да предпазим играчите си! Надявам се, че бях напълно ясен и ще получа адекватен отговор :wink:
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот killamasta на Вто Фев 09, 2010 10:09 am

Зависи какво разбираш под адекватен отговор.Значи обяснено е хиляди пъти,че когато играеш на ниска агресивност не е гаранция,че няма да получиш картони.
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот juveteam на Чет Фев 11, 2010 3:15 pm

[quote="AviMC"]А как мога да наглася така смените си по време на мач, че когато играч получи ж.к. рано в мача да бъде сменен примерно на полувремето?!quote]

Мисля,че въпроса на пичо беше тоя,но няма смени повреме на мач и няма как да предпазиш играч ако получи ж.к първото полувреме... :)
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот AviMC на Чет Фев 11, 2010 9:02 pm

juveteam написа:
AviMC написа:А как мога да наглася така смените си по време на мач, че когато играч получи ж.к. рано в мача да бъде сменен примерно на полувремето?!quote]

Мисля,че въпроса на пичо беше тоя,но няма смени повреме на мач и няма как да предпазиш играч ако получи ж.к първото полувреме... :)

В такъв случай моето мнение за наказателните картони е, че трябва да се изключи тази опция! Абсолютно безумие е да ти гонят играчи по време на мач, да пропускат следващите 1 или 2 мача заради наказание и на всичкото отгоре ти като мениджър на отбора си да не можеш да предотвратиш тази безумица!
Няма ли компромисен вариант, поне изгонените по време на мча играчи, да не бъдат наказвани за следващи срещи?! :?: :x
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот khristov на Чет Фев 11, 2010 9:55 pm

Оле боже... Нали това е идеята на картоните бе пичага! Като ти изгонят играч да не участва в следващия, за да е по-интересно...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот AviMC на Пет Фев 12, 2010 6:13 pm

Cappy написа:Оле боже... Нали това е идеята на картоните бе пичага! Като ти изгонят играч да не участва в следващия, за да е по-интересно...
Аве как ще ми гонят играч вееее :evil: ?!? Нали ще го сменя с друг като получи първия си ж.к. в 20-та мин. при направени 2 или повече груби нарушения, което е още по-интересно :P Няма логика! :D :lol:
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот juveteam на Съб Фев 13, 2010 3:22 pm

Абе братле ти като гледаш футболи един играч като е изгонене с ж.к и не играе 1мач(а може и повече),но това,че няма смени повреме на мач няма зн.Само е гадничко,че в най-важните ми мачове имам по 2ч.к. и винаги правя Х-ве....
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

...

Мнениеот flatron на Съб Фев 13, 2010 4:18 pm

ми агресивноста си я даи на нормална или ниска и няма да имаш картони ! пак ще имаш но не всеки мач !

Аватар
flatron
Има червен картон
 
Мнения: 205
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 7:55 pm

Re: ...

Мнениеот AviMC на Съб Фев 13, 2010 9:35 pm

juveteam написа:Абе братле ти като гледаш футболи един играч като е изгонене с ж.к и не играе 1мач(а може и повече),но това,че няма смени повреме на мач няма зн.Само е гадничко,че в най-важните ми мачове имам по 2ч.к. и винаги правя Х-ве....
Аве човек, пиша на ясен и разбираем език! Нима мислиш, че идвам от друга планета и не знам какви са наказанията за картоните ли ве?!? Я вземи прочети коментарите ми в тази тема! За такива като теб пак казвам: Тъпо е, абсолютна тъпащина е да ми е отнето правото да правя смени по време на мач. Не искам да получавам картони след като ми е отнето правото да си предпазя играчите. Картоните да бъдат активирани, когато се направи и възможността да се провеждат смени по време на мач.


flatron написа:ми агресивноста си я даи на нормална или ниска и няма да имаш картони ! пак ще имаш но не всеки мач !
Ти също прочети коментара ми от тази дата

Вто Фев 09, 2010 7:41 am
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

Мнениеот killamasta на Нед Фев 14, 2010 12:08 pm

Мисля,че се разбрахме по този въпрос ? И успокой малко темпото.
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

do AviMC

Мнениеот flatron на Нед Фев 14, 2010 2:10 pm

от 3 дена ти чета коментарите и по безмислени не бях виждал ( абе как ще ми гонят играчите :evil: ) хахахаха , толкова тъп коментар :D как няма да ти ги гонят като получат червен картон ! Като получи червен картон много ясно че ще се махне от терена ! А за това как да се предпази даден играч ще е добре да се сложи " смени играча при жълт картон " . И играча ще се сменя с такав на неговата позиция , ако няма тогава няма да се сменя , мениджъра е длъжен да има играч на скамейката за всяка позиция !
Какво ще кажеш Администраторе ?

Аватар
flatron
Има червен картон
 
Мнения: 205
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 7:55 pm

Мнениеот khristov на Нед Фев 14, 2010 3:25 pm

Абе вие четете ли какво пиша?! Смени за момента няма да има! Още някой ще ме пита ли същото нещо? :evil:

Наистина има много бавноразвиващи се хора!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: do AviMC

Мнениеот AviMC на Нед Фев 14, 2010 11:53 pm

flatron написа:от 3 дена ти чета коментарите и по безмислени не бях виждал ( абе как ще ми гонят играчите :evil: ) хахахаха , толкова тъп коментар :D как няма да ти ги гонят като получат червен картон ! Като получи червен картон много ясно че ще се махне от терена ! А за това как да се предпази даден играч ще е добре да се сложи " смени играча при жълт картон " . И играча ще се сменя с такав на неговата позиция , ако няма тогава няма да се сменя , мениджъра е длъжен да има играч на скамейката за всяка позиция !
Какво ще кажеш Администраторе ?


:lol: Глупав ли си, не знам как да те определя?! Да съм споменал, че при Ч.К. не могат да им изгонят играч? Я ми кажи къде съм го писал! Казвам, че няма да допусна да ми изгонят играч поради простичката причина, че няма да допусна да получи 2-ри Ж.К. Нека му дават на определения играч директен Ч.К. след като си го е заслужил. Но във всички случаи няма да позвоял да ми бъде изгонен за 2 Ж.К.
Ако има опция в менюто за тактики:
- Играч с Ж.К. в 45 мин/има се в предвид от началото на мача до края на 1-вото п-време/, да бъде сменен от - играч на поз. 12, 13... И тези опции всеки решава дали да си ги активира.

И след като считаш коментарите ми за тъпи- за какво се наемаш да ги комнетираш?!? :?:
ИзображениеИзображение
Отбор Chelsea Р/Л/Г 2/6/5
Коефициент няма
Защита - разпродава се
Полузащита - разпродава се
Атака - разпродава се

Аватар
AviMC
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 1:23 am

ПредишнаСледваща

Назад към Нови опции и промени на стари опции

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


С подкрепата на