Отбор Спонсор

Ако имате повече от един акаунт пишете тук

Отбор Спонсор

Мнениеот zamar4eto на Сря Юли 06, 2011 2:31 pm

всеки ще се съгласи със следното,отборът Manchester United купува млади 16г вратар и нападател с 140 линия от някой отбор развивал дадения пост в случая Ливърпул и Olympik след което УЖ ги продава на ОТБОРА СПОНСОР CSKA за горе долу същата цена!ОТБОРЪТ СПОНСОР CSKA развива двамата играчи до линия 250 и УЖ ги пуска за продажба,но кой ги купува - отново се връщат в отбора на Manchester United!Така мениджърът си е осигурил 2ма млади 20г играчи с 250 линия и няма да има грижа 15 сезона напред с постовете на нападател и вратар,това до колкото ми е известно е ГРУБО НАРУШЕНИЕ! :oops:
Моля админа да вземе мерки по въпроса,според мен е задължително да се направи нещо,защото така този мениджър с ИЗМАМА става най-добрия в играта и ето че тази вечер ще вземе Купа на шампионите,докато останалите се потим с тренировки! :x
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот mihail на Сря Юли 06, 2011 4:39 pm

Абе смешник, отбор CSKA е мой приятел който аз го запалих по сайта и живеем в един и същи блок и се познаваме от 20 години - момчето което играе с Ливърпул е човекът който запали мен по сайта и се познаваме също от 15-20 години, а Olympik нито го знам нито го познавам-това че съм направил няколко зделки с него кво трябва да значи! Правили сме зделки помежду си и кво от това. На теб ли да си продам добрите футболисти или на мойте приятели. Естествено че ще си продаваме играчи, ние ако не си помагаме от такива мизерници като тебе ли да чакам да ми продаде свестен играч.
3/7/1

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот mihail на Сря Юли 06, 2011 5:06 pm

Другия сезон искам да продам един халф на Ливърпул с 250 линия на минимална цена и след няколко сезона той ще ми продаде някой друг примерно защитник с линия 250!!! Кво и тази сделка ще ти се стори съмнителна. Аз за мен съм си чист, почти целия отбор съм си го развил от нулата. За това България сме на това дередже и няма да се оправи, защото никой не гледа как може да си помагаме един на друг, а всеки гледа как да прецака другия

"Не е важно аз да съм добре, важно е Вуте да е зле"
3/7/1

Аватар
mihail
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 8:22 pm

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот Verbatim на Сря Юли 06, 2011 9:07 pm

Не позна за финалния мач :D
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот NUFC_79 на Чет Юли 07, 2011 12:24 am

Няма нищо лошо да си размените по някой играч с линия 250,но това ще е от полза на двамата,а в твоя случей и двамата ти играчи са развити изцяло в товя полза,от една страна той ти прави услуга като ти ги тренира,а от друга ти си плащаш за тези тренировки и го спонсорираш с добри пари като по този начин и ти му помагаш да си развива отбора.Има си хора които да решават дали това е правилно или не.Истината е,че докато може да си продаваш играчите на който искаш и има таван на цените положението ще е такова.Даже се чудя как досега никой не се е сетил (както съм виждал в други сайтове)да си направите"кланове"поне да се знае кой с кого се поддържа и от кой отбор нямаш шанс да си купиш играч.Като цяло един от най големите минуси според мен в тази игра е начина по който са измислени трансферите.

NUFC_79
Юноша
 
Мнения: 78
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 2:22 pm

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот khristov на Чет Юли 07, 2011 10:14 am

До болка ми е ясно, че има много такива нередовни трансфери. Но нищо неможе да се направи... ходи докажи, че е измама с реални доказателства, а не с догадки.

Затова моля всеки един потребител който го е грижа за тези неща да помисли варианти за трансферния прозорец при който да се избегнат подобни проблеми. Готов съм да изслушам всеки!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот URUGUAY на Чет Юли 07, 2011 1:31 pm

...
Последна промяна URUGUAY на Пон Окт 20, 2014 9:06 pm, променена общо 1 път
FIFA World Cup (2): 1930, 1950
Copa America (15): 1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011
Summer Olympics(2): 1924, 1928
Mundialito (1): 1980

Аватар
URUGUAY
Юноша
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 2:38 pm
Местоположение: Монтевидео
Отбор: URUGUAY

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот zamar4eto на Чет Юли 07, 2011 1:35 pm

mihail написа:Абе смешник, отбор CSKA е мой приятел който аз го запалих по сайта и живеем в един и същи блок и се познаваме от 20 години - момчето което играе с Ливърпул е човекът който запали мен по сайта и се познаваме също от 15-20 години, а Olympik нито го знам нито го познавам-това че съм направил няколко зделки с него кво трябва да значи! Правили сме зделки помежду си и кво от това. На теб ли да си продам добрите футболисти или на мойте приятели. Естествено че ще си продаваме играчи, ние ако не си помагаме от такива мизерници като тебе ли да чакам да ми продаде свестен играч.


смешник си ти,защото нямаш уменията на мениджър,ако си толкова добър да беше си ги тренирал сам!също така мизерника пак си ти,защото си служиш с непозволени средства за да провалиш играта на хора като мен където от 3-4 години сме се трудили!

Cappy написа:До болка ми е ясно, че има много такива нередовни трансфери. Но нищо неможе да се направи... ходи докажи, че е измама с реални доказателства, а не с догадки.


факти и доказателства има,на самите футболисти отдолу в трансферния им лист!Там съвсем ясно си ги пише кой на кого и после обратно на първия!При такива случай футболистите се отнемат от отборите им поради наличието на ИЗМАМА!Да не споменавам че в други подобни онлайн игри заключват направо целите отбори,но нека ние сме по-снисходителни и оставим момчетата да си цъкат!

ето една извадка на подобен случай на друга игра съвсем пресен от вчера:
06 Юли 2011 | 23:36
Поради новите опции, които въведохме част от потребителите решиха да натрупат състояние и по нечестен начин да излязат с едни гърди пред останалите потребители натрупвайки кредит и купувайки играчи с кредит, който реално те не са имали. Нарушителите са следните отбори, като след името на отбора е посочена и сумата, която са си добавили към акаунта:
??????????? 1 000 485 293 кредит
??????????? 400 744 304 кредит
??????????? 390 274 533 кредит
??????????? 24 296 481 кредит
??????????? 18 509 940 кредит

Отборите, ще бъдат заключени, а следните трансфери, които са направени с т.нар. нечестен кредит, ще бъдат анулирани и играчите, ще бъдат върнати на отборите, а кредита от получения трансфер отнет като, ще бъде възстановена на 100%

защо при нас да не може да се прилагат такива строги мерки,ако ли няма да има наказания давайте всеки да си намери съсед,брат или братовчед който да му е спонсор!Нали трябва да има Феърплей,ето за това БГ футболът е на такова дередже,истинските играчи са на изчезване,а шуро-баджанащината е на всякъде!
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот kembritcho на Чет Юли 07, 2011 10:10 pm

С две ръце подкрепям Newton Heath този Манчестер Юнайтед само халфовете са му негови. Ето сега е дал на CSKA някакъв Карагър който в най скоро време ще е 250 и отново в Юнайтед. Пълни мултита са. Неказвам, че несъм правил и аз така само веднъж съм го правил това но той прекалява вече. Разваля играта напълно. Заслужава си поне с 50 000 000 кредита да се накаже. А CSKA да му се даде шанс та той влиза само да помогне на Юнайтед.

kembritcho
Юноша
 
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Дек 12, 2009 11:02 pm

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот khristov на Пет Юли 08, 2011 6:50 am

Проверих отбора и е бил наказан още преди за тези трансфери. След като направих днес по обстоен преглед може би ще му се наложи и спиране на трансфери за определен период от време. Играча преди е бил предупреден за тези неща и ако още веднъж го хвана в измама ще му бъдат отнети играчите, повечето кредити и ще му бъдат забранени трансферите за неопределен период от време.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот kampf на Пет Юли 08, 2011 9:24 am

Решението с този проблем е едно ,индивидуална тренировка за всеки играч, а не комплексна по постове както е сега.По този начин ще се обезсмисли тренирането САМО на защитници,халфове или нападатели и прехвърлянето в последствие на други отбори трениращи друг пост .Една тренировка на ден за всеки отделен играч.Играта може да загуби своята идентичност ,но много са тарикатите които си тренират само едни пост при мъжете и при юношите и после с приятели трениращи по същият начин но друг пост си прехвърлят играчи с много високи линии.....
Левски67
Регион: 1
Лига: 2
Група: 1

kampf
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 8:26 pm

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот khristov на Пет Юли 08, 2011 10:58 am

Не е тук мястото за предложения!

Ако има само индивидуални тренировки, то много неща ще трябва да се преструктурират. Решението е да си помисли хубаво за нов вариант на трансферния прозорец!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот Old_HARRY на Пон Юли 11, 2011 12:15 am

По този проблем бях писал и преди, но не знам защо тогава никой не ме подкрепи. Проблема не е от скоро и както каза "zamar4eto" в други игри биха били много по строги и биха решили проблема много по рано.Ще повторя моите предложения макар че очаквам Админа и този път да си затвори очите и след като темата по отшуми нещата да си вървят по стария начин:
1- Веднъж напуснал даден отбор играча да не може да се върне повече в него освен в случая: когато навърши 32г. или 33г. (34г. или 35г. за вратарите) в отбора в който е бил юноша за да изиграе 1-2 бенефисни сезона (както е с Шевченко, Пенев, Костадинов и много други).
2- Даден играч да се дава под наем в един и същи отбор най-много 1 или 2 сезона.
3- Трансферите между два отбора за един сезон да се ограничат до 3-4. Колко трансфера има в реалния живот между два отбора за една година - много рядко стигат до 3 да не говоря за по-вече.
ЦСКА FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old_HARRY
Юноша
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 10:22 pm

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот zamar4eto на Пон Юли 11, 2011 4:19 pm

Cappy написа:Проверих отбора и е бил наказан още преди за тези трансфери. След като направих днес по обстоен преглед може би ще му се наложи и спиране на трансфери за определен период от време. Играча преди е бил предупреден за тези неща и ако още веднъж го хвана в измама ще му бъдат отнети играчите, повечето кредити и ще му бъдат забранени трансферите за неопределен период от време.


След дъжд качулка,той си е направил отбор за 15 сезона напред,пък ще му се спират трансферите за известно време и отнемат повечето кредит,в следващите 10 сезона едва ли ще му трябват нови играчи,а през това време ще си възстанови кредита,който в момента не е фрапиращ!Измамата трябва да се изкорени от сега като му се отнемат играчите и при следващ подобен опит направо да му се заключва отбора,какво е това безобразие да мамят,а ние останалите да не сме по-тъпи че си тренираме сами играчите! :crazy: :x
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: Отбор Спонсор

Мнениеот kembritcho на Пон Юли 11, 2011 5:21 pm

Шаби Алонсо минимална цена 24 години 250 коефициент !!! И сега ли ще се измъкнат както винаги. :@

kembritcho
Юноша
 
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Дек 12, 2009 11:02 pm

Следваща

Назад към Мултита

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


С подкрепата на