Един нахален пич

Един нахален пич

Мнениеот khristov на Нед Юли 06, 2008 11:02 pm

Щракам си из отборите да си търся човек с който да играя приятелска среща и гледам някакъв отбор Real Madrid, пробвах да му предложа, но не стана. После мернах името на мениджъра и се сетих, че преди бях мяркал други отбори със същия мениджър, но в тях не беше влизано отдавна... Взех IP-то на дадения отбор и го проверих за съвпадения и то какво се оказа около 7-8 отбора ми излезнаха... Проверих трансферите и какво да видя... Пича си е продал на другите отбори играчи и е взел около 500-600 000 кредита... Писах му ЛС, защото видях, че е в играта, но след това той веднага излезна. Нервирах се и му блокирах всичките отбори, както му сложих и забрана да не влиза в сайта, след като е такъв тарикат... Отбора който си го поддържаше беше VIP и ето какво ЛС получавам днес от негов приятел, на кого и казал да ми предаде следното:

6to si me bannn po neznaina pri4ina....
Bqh vip i mi ostavaha 17 dni i iskam da mi vurne6 1.36 lv i ne 4e sum za 1 lev i 36 stotinki ami za tova za6to si me bannn po neznaina pri4ina i mi be6e razvit otbora i vi6 ili acc(real_madrid) mi vurni ili 1.36 izbirai ti...I ako go vurne6 iskam da sum vip kakto si beh i da sa si mi ka4eni pic ili da dade6 pove4e evro da si gi napraaa pak....Iskam otgovor 4uuuuuu li me ili 1.36 lv


Добре, оставям на вас да ми кажете как да реагирам, да му върна ли единия отбор, защото е ВИП или да не се занимавам, питам ви вас, за да не се окажа после АЗ лошия... По мойта логика би трябвало да оставя нещата както са сега, но хайде кажете Вие ;)

П.С. Моля без обиди и прочие!
П.С. 2 Съжалявам за дългия пост ама ме избива поетично днеска...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Deluxed на Нед Юли 06, 2008 11:17 pm

значи админе, слушай сега... предлагам да му върнеш отбора! ЧОВЕКА Е VIP, ЗАСЛУЖАВА ГО, НО без Euro-то му и без пукната стотинка.. даже и може наказание от -250 000 да му сложиш.. махни му и сградите..., ама му остави поне 2000 стадионче.. нека се радва! :shock: .. базикам се.. банвай го, не му давай да диша при тебе :twisted:
TH_Papa_Roach 4/5/1

Аватар
Deluxed
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 428
Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 7:03 pm

Мнениеот killamasta на Пон Юли 07, 2008 7:55 am

Админе в никакъв случай не му връщай отбора кво като е ВИП ама е тарикат нали? Не заслужава остави нещата така
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

:-)))

Мнениеот Javorlini на Пон Юли 07, 2008 8:16 am

Всеки трябва да си плаща за тарикатлъците :oops:

Затриваш му тези отбори и му даваш шанс ако иска да почне отначало на чисто ( и като бонус, че играл досега може да му дадеш още един месец вип) или му връщаш 1.36... :wink:

Javorlini
Юноша
 
Мнения: 44
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 8:20 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Schumacher на Пон Юли 07, 2008 8:59 am

Най-добре му изтрий тези отбори, но му позволи да започне на ново ако иска. И като започне, пак да си е VIP за един месец. :wink:

Schumacher
Юноша
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Юни 10, 2008 11:41 am

Мнениеот khristov на Пон Юли 07, 2008 10:04 am

Хах ВИП няма да му дам аз на тоя тарикат...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Fredy на Пон Юли 07, 2008 11:41 am

отключи му отбора, но всичко да е все едно тъкмо започва играта :) играчите без опит без сгради, започва си с 40 000 кредита и така :)
Светкавица
Р/Л/Г
4/4/6

Fredy
Юноша
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 3:25 pm

Мнениеот RageBg на Пон Юли 07, 2008 4:55 pm

Ако бях на твое място , Бан на ip-то и да си гледа работата егати тариката , а колкото до поста му си личи , че е на 10 години.
От каде на каде ние ще се мъчим с един отбор , а тоя хлапак ще си прави каквото си иска. :x
Изображение

Аватар
RageBg
Юноша
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Мар 24, 2008 11:39 pm

Мнениеот VanDal на Пон Юли 07, 2008 9:07 pm

ColD_ZerO написа:Хах ВИП няма да му дам аз на тоя тарикат...


Админе,трябва да си по-строг !! БАНН-БАНН !! Ако на него направиш компромис,после и на някой друг ще трябва да направип :wink: :wink: Затова,ако съм на твое място БАН за 2 години или колкото решиш и после ако иска да играе :wink:

С 1 човек играта няма потръгне :wink:

Аватар
VanDal
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 400
Регистриран на: Вто Яну 29, 2008 4:24 pm
Местоположение: Петрич

Мнениеот khristov на Пон Юли 07, 2008 9:08 pm

Той си го има БАНана ;)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот inter_fen на Вто Юли 08, 2008 10:49 am

Всъщност той е на 14 и сам си написа съобщението,тъй като живеем близо. :)

inter_fen
Юноша
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 6:20 pm

Мнениеот bleedingstar на Вто Юли 08, 2008 10:51 pm

БАН! Не му махай бан-а, трябва наказания за тия "тарикати". Игнорирай го и не се занимавай с тоя. :x
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот ArchDevils на Чет Юли 10, 2008 7:40 am

Гледаш какви трансфери е правил и колко пари е взел от тях...и от неговите му взимаш толкова...и му връщаш акаунта...все пак човека е платил да е вип...
Изображение

Аватар
ArchDevils
Юноша
 
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 8:38 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот malkya на Съб Юли 12, 2008 4:59 pm

Според мен играта си има правила /както всяко едно нещо в живота/ и те трябва да се спазват. От друга страна всеки би трябвало да получи втори шанс /възможност да поправи грешките си/. Моето мнение е да не отключваш отборите му, защото не са развити според правилата. Що се отнася до втория шанс намери начин да се свържеш с него, поговорете и ще прецениш дали е склонен да се поправи, и ако е така му дай възможност да се регне на ново. Простиш ли му с лека ръка ще имаш главоболия.
ONYX 1/6/5
По добре да обичаш и да изгубиш, отколкото никога да не си обичал.
http://xs123.xs.to/xs123/08052/onyx959.png

Аватар
malkya
Юноша
 
Мнения: 66
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 7:03 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Един нахален пич

Мнениеот juveteam на Пон Юли 14, 2008 6:36 pm

ColD_ZerO написа:Щракам си из отборите да си търся човек с който да играя приятелска среща и гледам някакъв отбор Real Madrid, пробвах да му предложа, но не стана. После мернах името на мениджъра и се сетих, че преди бях мяркал други отбори със същия мениджър, но в тях не беше влизано отдавна... Взех IP-то на дадения отбор и го проверих за съвпадения и то какво се оказа около 7-8 отбора ми излезнаха... Проверих трансферите и какво да видя... Пича си е продал на другите отбори играчи и е взел около 500-600 000 кредита... Писах му ЛС, защото видях, че е в играта, но след това той веднага излезна. Нервирах се и му блокирах всичките отбори, както му сложих и забрана да не влиза в сайта, след като е такъв тарикат... Отбора който си го поддържаше беше VIP и ето какво ЛС получавам днес от негов приятел, на кого и казал да ми предаде следното:

6to si me bannn po neznaina pri4ina....
Bqh vip i mi ostavaha 17 dni i iskam da mi vurne6 1.36 lv i ne 4e sum za 1 lev i 36 stotinki ami za tova za6to si me bannn po neznaina pri4ina i mi be6e razvit otbora i vi6 ili acc(real_madrid) mi vurni ili 1.36 izbirai ti...I ako go vurne6 iskam da sum vip kakto si beh i da sa si mi ka4eni pic ili da dade6 pove4e evro da si gi napraaa pak....Iskam otgovor 4uuuuuu li me ili 1.36 lv


Добре, оставям на вас да ми кажете как да реагирам, да му върна ли единия отбор, защото е ВИП или да не се занимавам, питам ви вас, за да не се окажа после АЗ лошия... По мойта логика би трябвало да оставя нещата както са сега, но хайде кажете Вие ;)

П.С. Моля без обиди и прочие!
П.С. 2 Съжалявам за дългия пост ама ме избива поетично днеска...


админе слагай му бан-а за доживот обаче не си прав за 1-но нещо...Върни си му 1,36лева... :lol: :lol: :lol: :lol: :idea: :idea:

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Следваща

Назад към Зала на срама

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


С подкрепата на