Турнирите

Тук ще получавате повечко информация за новости по играта и такива неща

Мнениеот khristov на Пет Мар 06, 2009 10:57 pm

Защо половин година? Новия сезон ще започне след около 7-10 дни.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Arsenal на Съб Мар 07, 2009 4:27 pm

Страхотна новина. От кога ми се иска да има турнири за шампионите :D 8)

Arsenal
Резерва във "В" група
 
Мнения: 203
Регистриран на: Пет Юли 11, 2008 11:02 am

Мнениеот KuRvArQ на Съб Мар 07, 2009 7:01 pm

лично правилата ми харесват само ако разбера кога почва турнира доста по добре ще е :)

KuRvArQ
Юноша
 
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Дек 27, 2008 8:56 am

Мнениеот totolino на Нед Мар 08, 2009 3:09 am

Добре админ кажи ми какъв е смисъла при положение че в моята група примерно първите 2 отбора са с коеф 56(моя е 61) и не са влизали от юли мин год да бъдат в турнирите а аз да духам супата?!Моля те ако не друго то поне включи и третите отбори в турнирите понеже досега играх все с ботове и сега ако и за турнирите съм прецакан сериозно се замислям дали да продължа да играя въобще... :cry:

totolino
Юноша
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 3:03 am
Местоположение: сектор Г,София

Мнениеот khristov на Нед Мар 08, 2009 8:58 am

Добре бе, после и четвъртите отбори ще искат, след тях и петите! Така е направено така ще е! Да си играл играта от по-рано, за да си на първите две места! Аман вече! :evil:
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

do Admina

Мнениеот Zag на Нед Мар 08, 2009 9:49 am

Този последен пост........ е направо трагичен, че няма угодия за всички няма, но с какво ще печелиш, активни играчи, който в крайна сметка ти носят някакви приходи?? Като им теглиш една само, защото не са се регистрирали в началото на играта!

Zag
Юноша
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Фев 18, 2009 11:05 am

Re: do Admina

Мнениеот Fredy на Нед Мар 08, 2009 10:05 am

Zag написа:Този последен пост........ е направо трагичен, че няма угодия за всички няма, но с какво ще печелиш, активни играчи, който в крайна сметка ти носят някакви приходи?? Като им теглиш една само, защото не са се регистрирали в началото на играта!


е кво ти е виновен човека, че си почнал играта по-късно като не играеш този сезон ще играеш следващия в турнирите и готово не е болка за умиране :)
Светкавица
Р/Л/Г
4/4/6

Fredy
Юноша
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 3:25 pm

Мнениеот khristov на Нед Мар 08, 2009 10:05 am

Както са направени турнирите така ще са! Дай, за да угодя на всеки да направя турнирите за всички 20 отбора в групата и да няма сърдити! Ама не мислиш ли, че така се обезсмисля турнира?! Следващия сезон ще имате възможност да се докажете в турнирите, ако се класирате на първите две места! И не моста ми е трагичен, а вие, защото не мислите преди да поискате нещо... :?
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3330
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот killamasta на Нед Мар 08, 2009 10:44 am

Хора карайте я по спокойно :) Следващият сезон ще играете в турнирите,ако се класирате за там!
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот totolino на Нед Мар 08, 2009 2:19 pm

Слушайте сега,аз така и не получих отговор -какъв е смисъла неактивни да играят в турнирите(така все едно турнирите се пълнят с ботове). Mоето предложение е поне да се провери кои потребители са активни и кои не и неактивните 1 и 2-ри отбори в турнирите да бъдат заместени от активни ;)

totolino
Юноша
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 3:03 am
Местоположение: сектор Г,София

Мнениеот colder на Нед Мар 08, 2009 2:54 pm

Смисълът е в това, че турнирите са за най-добрите. Активни или не - тези отбори са заели първите две места в групите, с което са показали че са по-добри от останалите. развивайте си отборите, изчакайте един сезон и ако успеете ще участвате в следващия турнир. И знаеш ли как се проверяват 256 групи за да се търси, кои отбори откога не са влизали и кои са.

colder
Юноша
 
Мнения: 91
Регистриран на: Пет Дек 19, 2008 7:36 pm

Мнениеот totolino на Нед Мар 08, 2009 4:57 pm

Ами тогава на дневен ред идва 1 друг въпрос-защо групите са толкова мноо при положение че във всяка поне половината отбори са ботове?Не е ли по-добре групите да са по-малко или поне ботовете да са малко по силни.Щото на мен ми и супер тъпо защото първите ми читири мача са загубени преди да играя още и откакто играя да нямам равен дори само победи и сега още 2 месеца да си играя с ботове с коеф 23 .Случайно ли е че толкова хора са се отказали от играта?

totolino
Юноша
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 3:03 am
Местоположение: сектор Г,София

Мнениеот Shuster на Нед Мар 08, 2009 5:11 pm

totolino написа:Ами тогава на дневен ред идва 1 друг въпрос-защо групите са толкова мноо при положение че във всяка поне половината отбори са ботове?Не е ли по-добре групите да са по-малко или поне ботовете да са малко по силни.Щото на мен ми и супер тъпо защото първите ми читири мача са загубени преди да играя още и откакто играя да нямам равен дори само победи и сега още 2 месеца да си играя с ботове с коеф 23 .Случайно ли е че толкова хора са се отказали от играта?


Аре престани да хленчиш бе.....защо не така а така и бла-бла-бла земи се успокой....кво като не участваш в турнирите....да си се регнал по-рано...и не групите са толкова много а Отборите,пак някой не е разбрал тези двеста и кусор са шампионите на лигите и няма да има групова фаза....а колкото до това дали те са се отказали или просто не си падат по футболни мениджъри е отделен въпрос....не се знае.....и се благодари на бога че пак играеш с отбори с 23 общ коеф....защото ако бях в твойта лига нямаше да стигнеш и до 5-то място!!! А и още нещо колкото до Калиакра....дано се засечем някъде измежду финалите.....

Shuster
Юноша
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Ное 19, 2008 2:48 pm

Мнениеот KuRvArQ на Нед Мар 08, 2009 6:05 pm

мене сичко ми е ясно не ми е ясно само 1 кога започват изиграването на мачовете ето това не ми е ясно :?:

KuRvArQ
Юноша
 
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Дек 27, 2008 8:56 am

Мнениеот totolino на Нед Мар 08, 2009 6:18 pm

Не хленча а давам предложения за да стане по интересно а ти щом искаш си тъни в посредственост!!!!

totolino
Юноша
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 3:03 am
Местоположение: сектор Г,София

ПредишнаСледваща

Назад към Новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: biyax55477, KHATRI564 и 8 госта


С подкрепата на