Въпрос относно играта

Тук ще получавате повечко информация за новости по играта и такива неща

Да се спре ли играта?

Да
0
Няма гласували
Не, нека се спира от време на време
16
100%
 
Общо гласове : 16

Мнениеот malkya на Нед Яну 27, 2008 11:51 pm

Не, не я спирай. Ако я спреш, като я пуснеш ше излезнат много бъгове и ще ти е по ттудно да ги оправиш, а като я спираш като се появи някой е по лесно. За недоволните - Винаги има, неможеш да угодиш на всички. Колкото до неравния старт на играчите - кой е казал, че след старта на играта няма да се пресъединяват нови и нови?
ONYX 1/6/5
По добре да обичаш и да изгубиш, отколкото никога да не си обичал.
http://xs123.xs.to/xs123/08052/onyx959.png

Аватар
malkya
Юноша
 
Мнения: 66
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 7:03 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот Anarxiq на Нед Яну 27, 2008 11:59 pm

ColD_ZerO бих ти предложил да спреш играта за определено време докато е готова после сичко на ново да е защото тея дето са регистрирани по рано ще са много по добри от новаците имам игра и мисля че ако не е довършена ще я спра за да кореагираме с колегите всеки бъг и всеки модул на играта ето моето мнение ти реши Благодаря!
DarkPool Регион:3/Лига:1/Група:2

Аватар
Anarxiq
Юноша
 
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 11:33 pm
Местоположение: софия

Мнениеот Grand™ на Пон Яну 28, 2008 12:04 am

незнам но или сте тъпи с извинение или да ,сигорно четете само първите постове в темата ,админа е взел решение ,че играта ще се спира времнно.

Недеите да си правите ненужни постове

Аватар
Grand™
Резерва във "В" група
 
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 11:21 pm

Мнениеот ASRoma на Пон Яну 28, 2008 12:09 am

Grand™ написа:незнам но или сте тъпи с извинение или да ,сигорно четете само първите постове в темата ,админа е взел решение ,че играта ще се спира времнно.

Недеите да си правите ненужни постове


ХАХАХАХХАХАХ много сте зле всички.

Не виждате ли датата... това се отнасаше за един друг етап в играта. Когато постоянно се правеха промени по играта. В момента остана само още един модул : Мачове. Така че спрете да се джавкате. Тази тема е за ключ.
AS Roma 2/6/8
Изображение

Аватар
ASRoma
Резерва във "В" група
 
Мнения: 364
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 1:52 pm
Местоположение: Шумен

Мнениеот killamasta на Пон Яну 28, 2008 6:27 am

Anarxiq написа:ColD_ZerO бих ти предложил да спреш играта за определено време докато е готова после сичко на ново да е защото тея дето са регистрирани по рано ще са много по добри от новаците имам игра и мисля че ако не е довършена ще я спра за да кореагираме с колегите всеки бъг и всеки модул на играта ето моето мнение ти реши Благодаря!


както каза рома тази тема е стара а и + тжа с какво сме по добри от вас я ми кажи? Със една тренировка и една промяна на тактика тва е
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Предишна

Назад към Новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


С подкрепата на