ДОКОГА АДМИНА ЩЕ НИ ПРАВИ НА ЛУДИ?

Всички изтрити теми са тук :)

ДОКОГА АДМИНА ЩЕ НИ ПРАВИ НА ЛУДИ?

Мнениеот DON_DOBRINIO на Чет Яну 29, 2009 11:44 pm

КАКВИ СА ТИЯ СМЕШКИ БЕЕЕ???

THE_WARLOCKS 4 - 1 Миньор

Вашият отбор завърши 4 - 1 с Миньор. Получихте 39921 кредита от мача

Стадионът ми е един от най-големите в играта. 90'000 места. Преди да започеш да си правиш стадион беше записано - на мач от първенството, ако дойдат 5000 човека, ще вземеш 40'000 кредита.
Ще вземем ама друг път.
Как иначе ще цоцат някои хора парички от СМС-и???

АДМИНЕ, АДМИНЕЕЕЕ, СТИГА НИ ПРАВИ НА ЛУДИ. НИЕ ТРЕВА НЕ ПАСЕМ.
Изображение Изображение

Аватар
DON_DOBRINIO
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:10 am
Местоположение: Сливен

Мнениеот khristov на Чет Яну 29, 2009 11:46 pm

Абе писна ми от тебе бе, ходи си избивай комплексите на друго място!

Всичко си е обяснено, увеличени приходи от сгради, намалени цени на играчи от много време съответно спада и прихода! Ако е 40 кредита на място какво става по 3 000 000 на мач ли искаш да взимаш и кво ще ги правиш? Ма то аман от малоумни хора вече... Погледни кое колко пара ти е в играта, направи си сметката и тогава говори...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот DON_DOBRINIO на Пет Яну 30, 2009 12:26 am

Cappy написа:Абе писна ми от тебе бе, ходи си избивай комплексите на друго място!

Всичко си е обяснено, увеличени приходи от сгради, намалени цени на играчи от много време съответно спада и прихода! Ако е 40 кредита на място какво става по 3 000 000 на мач ли искаш да взимаш и кво ще ги правиш? Ма то аман от малоумни хора вече... Погледни кое колко пара ти е в играта, направи си сметката и тогава говори...


ЕЙ КЕЛЕШ, НЯМА ДА МИ ВИКАШ МАЛОУМЕН, ЧЕ КАТО ТИ ЗАБИЯ 2 ШАМАРА ЩЕ СЕ НАПИКАЕШ В ПАМПЕРСА. КАТО НАПРАВИШ ОБРАЗОВАНИЯТА, КВАЛИФИКАЦИИТЕ И ВСИЧКО ДРУГО, КОЕТО ПРИТЕЖАВАМ, ТОГАВА ЩЕ МИ ПРИКАЗВАШ И НЕ ЧЕ СЪМ МАЛОУМЕН.

А МАЛОУМНИЯ Е ТОЯ ДЕТО НЕ СИ Е НАПРАВИЛ СМЕТКАТА, ОБЕЩАЛ Е НЕЩО И ПОСЛЕ ГО ПРОМЕНЯ С ДРУГО, НО ДОРИ НЯМА ДОБЛЕСТ ДА СИ ПРИЗНАЕ И ИЗВИНИ. А ВСИЧКИ, КОИТО ГО ЗАПИТАТ СТАВАТ МАЛОУМНИ..
БРАВО КРИСО, ВЕЛИК СИ, А НИЕ СМЕ МИЖЕТУРКИ.
Изображение Изображение

Аватар
DON_DOBRINIO
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:10 am
Местоположение: Сливен

Мнениеот khristov на Пет Яну 30, 2009 12:35 am

Малко не съм ти в категорията за шамарите, не мислиш ли? Квалификациите си ги притежавай и каквото искаш още си притежавай, но нали знаеш, че НЕ материалното те прави човек?!

Ти сам си направи сметката кой е крив, кой е прав ;) Само ще кажа, че в една друга игра имаш забрана и май ти е изтрит отбора там... Тъй че май не си тук правия и търси вината в себе си, не в другите... От доста време имам чувството, че на теб целия свят ти е виновен и всеки е против теб ;) Не ме карай да разказвам историята заради която стана работата каквато е сега, т.е. защо се обърна така срещу мен :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот DON_DOBRINIO на Пет Яну 30, 2009 12:56 am

Ако мислиш, че квалификация и образование са материални неща, аз спирам да говоря. В шок съм.
Изображение Изображение

Аватар
DON_DOBRINIO
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:10 am
Местоположение: Сливен

Мнениеот killamasta на Пет Яну 30, 2009 8:48 am

Всичко го има обяснено,но няма кой да чете
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот Неизвестен на Пет Яну 30, 2009 9:24 am

DON_DOBRINIO замълчи! Ставаш доста смешен! :D :D Помисли преди да пишеш!!! Админа не ти е виновен. Като не ти харесва играта не я играй! Кой те кара? Ако мислиш, че в другите мениджър игри админите са по-добри се лъжеш.
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Изображение

Неизвестен
Юноша
 
Мнения: 188
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 3:49 pm
Местоположение: В долината на смърта

Мнениеот khristov на Пет Яну 30, 2009 9:41 am

Ами материални са, една хартийка на която пише нещо си...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот sosama3 на Пет Яну 30, 2009 10:58 am

Заставам зад админа
Един от малкото свестни хора ама и него ще оплюваш
Прегледай се при лекар...
И да паднем и да бием пак ще се напием(само да е с по-малко загубата)
стани мой фен:
http://goalissimo.org/team/fan.php?id=2344

Аватар
sosama3
Юноша
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 7:39 pm

Мнениеот Javorlini на Пет Яну 30, 2009 11:33 am

В крайна сметка това е само игра :oops: :oops: :oops:

А дори и да си прав нямаш право да пишеш такива обидни думи :drool:

Аз също не харесвам доста от работите които прави админа - но в крайна сметка той е админ и той решава - ТОВА СА УСЛОВИЯТА :oops: :oops: :oops: или ги приемаш и играеш или не :o

В защита на админа ще кажа, че в повечето игри админите се държат като абсолютно недосегаеми, докато нашия админ се опитва да контактува и да отговаря на всеки :idea: :idea: :idea:

Като се има предвид годините му и че го прави почти сам и това е много :?: - което в никакъв случай не значи че тази игра е на ниво напротив :( :( :( , но аз виждам, че админа дава максимума от себе си и затова трябва да му се каже БРАВО и :beer: :idea: :idea: :idea:

Javorlini
Юноша
 
Мнения: 44
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 8:20 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот bleedingstar на Пет Яну 30, 2009 11:44 am

Евала на Javorlini! :worthy:
Това беше доста неподготвено изказване на DON_DOBRINIO. :dunce:
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Naka на Пет Яну 30, 2009 11:29 pm

аман с ва6те глупости,аз предлагам :
следва6тия път за такива глупости,админа да наказва направо без да се обяснява мн мн, пр. забрана за влизане в акаунта за 1 седмица или 5 дена не6то такова :x
PFC Kaliakra Kavarna - CSKA :)

Регион: 2
Лига: 7
Група: 7

Naka
Юноша
 
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 8:20 pm

Мнениеот DON_DOBRINIO на Пон Фев 02, 2009 1:53 am

Само така лакеи, точно така, но няма да ви дадат и кредитче за дето се мазните така. Аз си имам всички сгради и с кредитите съм добре. САМО ЧЕ НЕ МОГА ДА СЕ ПРИМИРЯ, КОГАТО НЯКОЙ ОБЕЩАЕ НЕЩО, А ПОСЛЕ СИ ПРОМЕНЯ ОБЕЩАНИЕТО.

УВЕЛИЧИ КРЕДИТИТЕ ЗА ПОСТРОЯВАНЕ НА ВСИЧКИ СГРАДИ И СТАДИОНА, А НАМАЛИ ПРИХОДИТЕ ОТ ТЯХ.

Да, БРАВО най-искрено за това, което прави Крисо, но и го укорявам за това, че е като магаре на лед за добри предложения, които му се дават.

Пример:
Ръководството - защо само 5 пъти има право да ходи на обучение и това не беше написано в началото. Лично аз му предложих да има някакъв таван и да се обучава до там, но няма и кой да ме чуе. Е да това си е негов мениджър и той си преценя, но за нито едно предложение той не е отворен.

Ето ви пример от един ХОКЕЕН мениджър:
Ако играчът ти е определен да тренира нападение например, тогава степента му на подобрение ще се увеличи с процента на ефективност, който имат треньорите ти за трениране на нападение. Ефективността на умение е процента влияние, което оказват служителите ти върху техния отдел. Максимумът ефективност е 100%. Тази ефективност заввиси от стойността на съответното умение на началника ти и асистента му. Максималната стойност на умение на служител е 100, което означава, че най-добрият служител може да има 200 точки на уменията си.

НО НАДАЛИ НЯКОЙ ОТ ЛАКЕИТЕ ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕ!
УСПЕХ В СЪБИРАНЕТО НА КРЕДИТИ - ЩЕ ВИ ПОДСКАЖА - ПРАЩАЙТЕ ПОВЕЧЕ СМС-и и ще напомпате. Дерзайте момчета.
Успех Крисо! И другият път няма смисъл сам да се подкрепаш от другия си акаунт "неизвестен" и без това има доста мазници. Има и такива дето завиждат и натискат за БАН. Ако заслужавам за БАН давай, но държа да ми затриеш тотално отбора и играчите в този случай!
Желая всичко добро на всички, макар и мазници и лакеи. Така няма да спечелите админа.
Изображение Изображение

Аватар
DON_DOBRINIO
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:10 am
Местоположение: Сливен

Мнениеот khristov на Пон Фев 02, 2009 9:51 am

То бива идиотщина ама чак толкова...

1. Акаунт Неизвестен не е мой...
2. Ако всички треньори достигат до едни и същи умения какъв и смисала? Така всички отбори ще са с еднакви треньори и няма да може някой да навакса за сметка на друг... ама пак не мислиш бе!
3. Увеличих приходите от сгради, а кредитите от приятелските срещи си е напълно нормално да ги намаля или по-добре щеше да е направо да бъдат спрени приятелските по време на сезона? Така имаш вид бонус дори и малко, но бонус и го обясних преди ама ти си малоумен и не четеш какво пише във форума, а само пишеш глупости!
4. Ходи си играй простия хокей и не се занимавай с тази игра бе кр***н!
5. Няма да обиждаш потребители на играта, защото ти си НАЙ-ГОЛЕМИЯ И***Т който познавам и нямаш никакво право да ги обиждаш!
6. Честит празник! Ходи да празнуваш!

:evil:
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Неизвестен на Пон Фев 02, 2009 2:44 pm

Cappy написа:То бива идиотщина ама чак толкова...

1. Акаунт Неизвестен не е мой...
2. Ако всички треньори достигат до едни и същи умения какъв и смисала? Така всички отбори ще са с еднакви треньори и няма да може някой да навакса за сметка на друг... ама пак не мислиш бе!
3. Увеличих приходите от сгради, а кредитите от приятелските срещи си е напълно нормално да ги намаля или по-добре щеше да е направо да бъдат спрени приятелските по време на сезона? Така имаш вид бонус дори и малко, но бонус и го обясних преди ама ти си малоумен и не четеш какво пише във форума, а само пишеш глупости!
4. Ходи си играй простия хокей и не се занимавай с тази игра бе кр***н!
5. Няма да обиждаш потребители на играта, защото ти си НАЙ-ГОЛЕМИЯ И***Т който познавам и нямаш никакво право да ги обиждаш!
6. Честит празник! Ходи да празнуваш!

:evil:


Админе нали аз бях най-големият идиот!! За теб всички са големи идиоти. До някъде съм съгласен с don_dobrino
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Изображение

Неизвестен
Юноша
 
Мнения: 188
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 3:49 pm
Местоположение: В долината на смърта

Следваща

Назад към Изтрити теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на