ДОКОГА АДМИНА ЩЕ НИ ПРАВИ НА ЛУДИ?

Всички изтрити теми са тук :)

Мнениеот khristov на Пон Фев 02, 2009 3:27 pm

Чакай малко! Аз вас ви защитавам, защото ви обижда... А ти не си идиот ами просто едно голямо тарикатче, след хиляди предупреждения продължаваше да си правиш мизерии, всичко се наказва!

Много сте ми интересни така, ако не ти бях блокирал отбора сега щеше да защитиш играта, но понеже вече си блокиран се обръщаш срещу нея! Само дето аз не съм ти виновен, за това, че не спазваш правилата! При регистрация отбелязваш, че си съгласен с тях и при положение, че не ги спазваш следва отбора ти да бъде заключен! Дадох ти 2 шанса ти това не го оцени!

Такива като теб и DON_DOBRINIO са ми пределно ясни... Спирам да се занимавам с такива като вас, които са много милички когато ви изнася, но когато нещата се обърнат срещу вас показват що за хора са...
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Неизвестен на Пон Фев 02, 2009 3:35 pm

Не и да не ми беше блокирал отбора щях същото да си напиша! Мен не ме е обидил с нищо!! Аз казах, че съм съгласен ДО НЯКЪДЕ!!! Ама сега явно ти не четеш!
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Изображение

Неизвестен
Юноша
 
Мнения: 188
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 3:49 pm
Местоположение: В долината на смърта

Мнениеот khristov на Пон Фев 02, 2009 3:46 pm

Аз писах за това, че съм те нарекъл идиот...И ти обясних какво имам в предвид, а не че си идиот, а че само обещаваше, но след това не спазваше обещанията си!

Колкото до DON_DOBRINIO, според теб мислиш ли че мъж на 37 или вече на 38 години е нормално да нарича тийнейджъри (защото един огромен процент от играещите играта са на възраст 14-18г.) лакеи и тем подобни глупости?! Та те може да са му деца! Просто не му отива на годините, разбираш ли?! Това показва каква ниска култура има, а е човек който има достатъчно опит според мен в живота, за да не се отнася така с хора които може да му бъдат деца...

DON_DOBRINIO, на който му харесва играта си дава мнението, не можеш ли да го разбереш това?! :evil:
Последна промяна khristov на Пон Фев 02, 2009 3:57 pm, променена общо 1 път
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Неизвестен на Пон Фев 02, 2009 3:49 pm

Опа доста не подготвено се изказах!! Много се извинявам админе! ЕЕ Вече ще си спазвам обещанията! Благодаря за урока Админ
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Изображение

Неизвестен
Юноша
 
Мнения: 188
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 3:49 pm
Местоположение: В долината на смърта

Мнениеот DON_DOBRINIO на Пон Фев 02, 2009 7:52 pm

Браво, Крисо! Страхотно го каза. Само не разбрах от къде го преписа. Чудя се и аз дали да не започна да пиша със " * " по пример на нашият любим админ.

Сега очаквам всякакви лакеи да те подкрепят. Да дойдат да ти лъснат обувките, Да ти се наведат ниииско. 100% процента ще има такива. АМА ИЗВИНЯВАЙ, АЗ НЕ СЪМ ТЕ ОБИЖДАЛ, А ТИ КАКВО ПРАВИШ!

ХАЙДЕ ДА ИЗРАВНИМ МАЛКО ПОЗИЦИЯТА. НЕКА СЕ СРЩНЕМ И ТОГАВА ИСКАМ ДА МЕ ОБИДИШ В ОЧИТЕ. ТОГАВА ЩЕ ТЕ ПРИЗНАЯ ЗА МЪЖКАР. Иначе така пред компа всеки може. Можеш ли да натискаш клавишите, ВЕЛИК си. Но не ти подхожда на АДМИН да си изпускаш нервите. Още повече, АЗ НЕ ТЕ ОБИЖДАМ! Или може би "ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА" ?
Изображение Изображение

Аватар
DON_DOBRINIO
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:10 am
Местоположение: Сливен

Мнениеот killamasta на Пон Фев 02, 2009 7:56 pm

А на тебе не ти подхожда да говориш тъпотии и да пълниш темите със спам!
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот khristov на Пон Фев 02, 2009 7:57 pm

А теб не те ли е малко срам, да се заяждаш в момента със 17-годишен?! Малко не съм ти в годинките, не мислиш ли?!

Като не ти харесва играта, недей да взимаш мнение по нея и без това вече ти е заключен отбора по твое желание ;) Айде със здраве, че просто няма смисъл да се занимавам с такива като теб!
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот DON_DOBRINIO на Пон Фев 02, 2009 8:04 pm

Cappy написа:Аз писах за това, че съм те нарекъл идиот...И ти обясних какво имам в предвид, а не че си идиот, а че само обещаваше, но след това не спазваше обещанията си!

Колкото до DON_DOBRINIO, според теб мислиш ли че мъж на 37 или вече на 38 години е нормално да нарича тийнейджъри (защото един огромен процент от играещите играта са на възраст 14-18г.) лакеи и тем подобни глупости?! Та те може да са му деца! Просто не му отива на годините, разбираш ли?! Това показва каква ниска култура има, а е човек който има достатъчно опит според мен в живота, за да не се отнася така с хора които може да му бъдат деца...

DON_DOBRINIO, на който му харесва играта си дава мнението, не можеш ли да го разбереш това?! :evil:


Да, Крисо, мога да бъда баща на повечето от потребителите, но не забравяй, че е и голяма вероятността и за теб. Да не говорим, че доста съм "върлувал" особено във Варна, от където си и ти. Всяка година си ги знаех твърърдо поне 2 месеца водолазна работа точно при вас. После 20-40 дни парашутни скокве. А през свободното време, сещаш ли се?
Трябва да те видя на снимка. Нищо чудно и да имам прилика. Нищо не се знае.

А относно "неизвестен", който наричаш идиот ли там как беше - с какво право?
И МИ КАЖИ АЗ С КАКВО СЪМ НАРУШИЛ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА? ДОРИ ИСКАХ САМ ДА СИ ИЗТРИЯ ОТБОРА И СЕГА Я ИГРАЯ САМО ЗАЩОТО СЕ ИЗЛЪГАХ ДА ЗАПОЧНА, А НЕ МОЖЕ ДА СЕ ТРИЕ ОТБОРА, ЗАЕДНО С ИГРАЧИТЕ.

И АКО ОЩЕ ВЕДНЪЖ МЕ ОБИДИШ ЩЕ ОБЯСНЯ КАКВО ДА ТРЕНИРАТ МОМЧЕТАТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ СИ, защото много добре знаеш, че аз открих тренировките за всеки пост, кои са.
Изображение Изображение

Аватар
DON_DOBRINIO
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:10 am
Местоположение: Сливен

Мнениеот khristov на Пон Фев 02, 2009 8:09 pm

От София съм не от Варна.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Неизвестен на Пон Фев 02, 2009 8:15 pm

Леле крисо вярно се прави на мъж!! и аз не прочетох don_dobrino да е обидил някой!! don_dobrino не се занимавай с по-малко от теб! Няма смисъл!! крисо е админ и се прави на големият мъж!!
хахахахахахахахахахахахахаха
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Изображение

Неизвестен
Юноша
 
Мнения: 188
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 3:49 pm
Местоположение: В долината на смърта

Мнениеот killamasta на Пон Фев 02, 2009 8:17 pm

Само спам започна да има в тази тема и един голям чат :) Админе предлагам ти да се разберете най сетне с "недоволният" и всичко да си е ОК
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот bleedingstar на Пон Фев 02, 2009 8:19 pm

Аре разберете се като хора! :evil: :wink: :dunce:
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот Deluxed на Пон Фев 02, 2009 8:23 pm

Криско, заключвай темата! Не разбирам защо още не си го направил!?! :o
TH_Papa_Roach 4/5/1

Аватар
Deluxed
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 428
Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 7:03 pm

Предишна

Назад към Изтрити теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


С подкрепата на