Антивирусна

Ааа т`ва PC ме дразни вече...Как да инсталирам тая програма...всякакви такива работи тук ;)

Антивирусна

Мнениеот kalka на Пет Мар 27, 2009 8:57 pm

коя антивирусна според вас е наи добрата плс помогнете за Windows XP питам :D
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Мнениеот Creatincho на Пет Мар 27, 2009 9:47 pm

Kaspersky има ли нужда да обяснявам защо 8)
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот Lampo на Пет Мар 27, 2009 9:50 pm

Kaspersky най-смотана :D :D :D
иначе за мен най-добра е McAfee
Фк Янтра 2000
Регион: 4
Лига: 6
Група: 6

Lampo
Юноша
 
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 5:01 pm

Мнениеот kampf на Пет Мар 27, 2009 10:13 pm

Avira Personal
http://www.free-av.com/en/download/index.html
свободна и се абдейтва всеки ден
Левски67
Регион: 1
Лига: 2
Група: 1

kampf
Юноша
 
Мнения: 107
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 8:26 pm

Мнениеот kalka на Пет Мар 27, 2009 10:31 pm

creatichno и един друг приятел ми я хвали нея ама я обясни защо и така ли се пише?
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Мнениеот cdna48 на Пет Мар 27, 2009 10:56 pm

AVG тази имая платена и безплатна.на AVG.COM

cdna48
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Дек 29, 2008 12:17 am
Местоположение: rysse

Мнениеот Creatincho на Пет Мар 27, 2009 11:42 pm

Lampo не знам какви наблюдения имаш обаче Kaspersky е една от най-тежките антивирусни я ми кажи твоята мижева антивирусна с какво е по-добра освен че хората с "слаби" компютри могат да я използват защото предполагам знаеш че когато Kaspersky e включена ти заема 512 РАМ памет да говорим ли още ?
Kaspersky Anti-Virus е една от най-популярните и мощни анти-вирусни програми, която е снабдена с множество механизми за засичане и изтриване на вируси, троянски коне и други вредители от вашия компютър. Съдържа в себе си няколко модула, чрез които защитава компютъра, както и повишава сигурността от атаки от непознати вируси. ScriptChecker - проверява и сигнализира за вреден VB скрипт. Office Guard ви държи в течение за Macro вирусите. KAV Inspector следи за промени в Boot секторите и изпълнимите файлове. Virus Scanner - проверява файловете на всички локали дискове за вируси, като ги сравнява с база от над 190 000 дефиниции, която се обновява почти на всеки час. Control Centre - задавате график за задачи.
Значи плюс това че Касперски хваща всичко което заплашва компютъра ви плюс това че има и Internet Protection и така повишава сигурноста от "атаки" ако искате го наречете от всякакъв вид вируси. С Касперски съм от 4 години и мога да кажа че нямам абсолютно никакви проблеми с нея действа повече от перфектно и пак казвам на силните/мощните компютри препоръчвам точно тая антивирусна kalka ако искаш още повече инфо виж официалната страница на антивирусната и да определено така се пише името :)
П.П. На самата страница на Kaspersky има и Comparative Tests там мисля че всичко се вижда който иска може да погледне и да разбере за какво става въпрос :)
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот DON_DOBRINIO на Съб Мар 28, 2009 9:47 am

Creatincho, Мн. добре обяснено, но погледнато от друга страна то компютъра май друго не върши, освен да дири вируси.
Оправдано ли е това? Трябва ли ти такава мощна антивирусна? Нужно ли е да си скъсяваш живота на компютъра заради нея? Да си купуваш +512 РАМ допълнително само за да ти обслужва антивирусната. Харда ти да върти нон стоп...
От друга страна, колкото по-известна е една антивирусна, толкова повече тя е подложена на хакерски атаки.
Години на ред бях с АВИРА, но напоследък я изхабиха. Най-ми харесваше, когато никой не знаеше за нея.
Сега съм с Avast на БГ и съм доволен.

П.П. Повечето разбиратели на компютри карат без антивирусни...
Изображение Изображение

Аватар
DON_DOBRINIO
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:10 am
Местоположение: Сливен

Мнениеот kalka на Съб Мар 28, 2009 10:19 am

мерси за обяснението creatincho
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Мнениеот tihomirbak на Съб Мар 28, 2009 10:39 am

:lol: Няма такова животно като най добрата антивирусна.

слагай нещо безплатно(но без кракове и кейгени) и преинсталирай през 2-3 месеца - това е най добрата защита
Olympique Lyonnais Регион: 4 Лига: 5 Група: 5

tihomirbak
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 10:47 am

Мнениеот kalka на Съб Мар 28, 2009 12:12 pm

е добре какво да сложа?
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Мнениеот cdna48 на Съб Мар 28, 2009 12:44 pm

слушаи мен сложиси AVG

cdna48
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Дек 29, 2008 12:17 am
Местоположение: rysse

Мнениеот tihomirbak на Съб Мар 28, 2009 3:01 pm

сложи си avg free
лека е и като си настроиш да сканира кам 5 сутринта няма да я усетиш

даже може и да забравиш за нея по някое време, не те занимава постоянно с глупасти от сорта на еди кое си ип те атакува или еди кой си червей се е опитал да се внедри еди кога си

човече родих се от как я сложих
преди това съм пробвал всички дето са "по добри" но ми писна да им робувам
касперския само реве взима рам и постоянно трябва ключове да му търсиш иначе май е с по богата дб ама ти няма да защитаваш банка или пентагона
ако ползваш интернет банкиране просто внимавай какви сайтове посещаваш тва е дано съм ти помогнал в избора
Olympique Lyonnais Регион: 4 Лига: 5 Група: 5

tihomirbak
Юноша
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Мар 22, 2008 10:47 am

Мнениеот KA®TaL на Нед Мар 29, 2009 2:59 pm

всекои с различно мнение гледам :D аз съм с NOD32 и като пусна компютъра ми изписва дали имам вируси :)

Аватар
KA®TaL
Юноша
 
Мнения: 74
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 10:24 am

Мнениеот bleedingstar на Нед Мар 29, 2009 8:13 pm

NOD 32 - старата (има я в замунда с регисрационен ключ) + Sygate Personal Firewall Pro (Вече няма каде да я изтеглиш или купиш, но е една от най-добрите защити, ако искаш мога да ти я пратя).
FC Seantos 2/8/1

Търся вратар, защитници и халфове с умения 90 до 110 на линията и да са до 25 години. Пишете ЛС в играта :)

Аватар
bleedingstar
Резерва във "В" група
 
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Май 18, 2008 8:58 pm
Местоположение: Sofia

Следваща

Назад към Software & Hardware

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


С подкрепата на