как се правят смени с android приложение

Ааа т`ва PC ме дразни вече...Как да инсталирам тая програма...всякакви такива работи тук ;)

как се правят смени с android приложение

Мнениеот zamar4eto на Чет Май 26, 2016 4:50 pm

тъй като доста често ми се налага да използвам телефона,бих искал да знам как се правят смените,защото с моя тъч скрийн няма как да се случи това провлачване!А и съвсем скоро мисля да сменя лап топа с таблет,по-удобно е при пътуване(размерите)където проблема ще е същия,та въпроса ми е какво става от тук на татък като използвам единствено android,когато играч натрупа картони или се контузи как да го заменя с резервен!
Ако до сега не е измислено,може ли да предложа да се сложат едни цифрички пред играчите като изскачащо меню,както са тренировките например!благодаря предварително и дано се случи в най-кратки срокове,защото не ми се иска да загубя някой мач заради тази причина :)
Newton Heath
Регион: 1
Лига: 7
Група: 1
38 пъти шампион при Мъжете
42 пъти шампион при Юношите
5 Купи на Шампионите
4 Суперкупи на Goalissimo
общо 89 купи във витрината - рекорд за играта

zamar4eto
Юноша
 
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Юни 14, 2009 3:12 pm
Местоположение: Плевен

Re: как се правят смени с android приложение

Мнениеот Verbatim на Чет Май 26, 2016 7:07 pm

И аз съм забелязал, че от мобилно устройство не може да се правят смени. Бих предложил админа да направи функция която да проверява дали устройството в момента e мобилно и ако е смените да се правят както в старата версия на играта.
Lionernly 4/4/1
Регистриран на 03 април 2009
ОРГАНИЗАТОР НА Lionernly Cup 2010, Lionenrly Cup 2011, Lionernly Trophy 2011, Christmas Cup 2011, Lionernly GOLD CUP, Lionernly Cup 2013 и Lionernly Trophy 2013!
Победител в неоф. турнири - Lionernly Cup 2011, Lionernly GOLD CUP и Pavonie96 CUP! :)

Аватар
Verbatim
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 452
Регистриран на: Нед Май 03, 2009 5:39 pm
Отбор: Lionernly

Re: как се правят смени с android приложение

Мнениеот khristov на Пон Май 30, 2016 12:54 pm

Здравей, има го като идея, но както писах в една друга тема незная кога бих имал възможност да го направя.
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Re: как се правят смени с android приложение

Мнениеот anitano на Сря Май 20, 2020 9:46 am

Имате ли нужда от препоръки относно таблет? Също така, ако имате нужда от пари, мога да препоръчам за търговия и компания Instaforex, основана от Ildar Sharipov.

anitano
Юноша
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Май 08, 2020 12:37 pm



Назад към Software & Hardware

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kashifseo3 и 9 госта


С подкрепата на