Кой филм гледах за последно

Тук можете да обсъждате различни филми :)

Мнениеот SpEcA на Чет Юни 03, 2010 8:53 am

Наскоро гледах Пътешествие из Европа/сигурно за 5-ти път/ .Не съм се смял толкова много на който и да е било филм.

В момента чета Златото на Кивира, от поредицата Кралете на трилъра.Уникална книга.Съветвам ви да я прочетете.И на въпроса, не, няма филм по книгата. :lol:

SpEcA
Юноша
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Мар 08, 2010 4:27 pm

Мнениеот killamasta на Чет Юни 03, 2010 2:51 pm

Принца на персия си е доста добра идея,за някой които е решил да се позабавлява :)
Вицепрезидент на GFF
Финалист в турнира "Svoboda cup 1"
Мениджър на "svoboda"

killamasta
Вицепрезидент на GFF
 
Мнения: 974
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 5:05 pm
Местоположение: София

Re: Кой филм гледах за последно

Мнениеот khanbaba на Вто Авг 16, 2022 11:07 am

juveteam написа:Дайте тука да пускаме кой какъв филм е гледал за последно и да го коментира... :)
Сега ще коментирам някой др филм който гледах тея дни... :)
А филмите който гледах бяха....Турбалан 3,Хелоин 2,Турнирът,Последен аргенски запои,Призраци на бивши гаджета,18 годишна девственица,Баварец,Американски пай 7,Професия жиголо,G-Force и немога да се сетя още кой... :)
Та да започвам да ги коментирам..... ;)
Турбалан 3 - добро филмче малко фантазия,но е много добре....Няма нищо общо с 1 и 2,но и те нямат помежду си ... :) Който харесва ужаси може да го тегли няма да съжалява... :)
Хелоин 2 - Продължението на Хелоин 1 не е нещо особено лично на мене 1-ца ми по-хареса,но и 2-та си заслужава.. :) Който иска да гледа жестоки убиства може да си го изтегли... ;) Но преди това да гледа 1цата,че те са свързани... :)
Турнират - Да ви кажа лично на мен не ми хареса толкова тоя филм... :) Немога да кажа дали да го теглите или не... :)
Последен аргенски запои - Много хубав филм...Много съм се смял на него и просто ще ви хареса занегови съветвам кой обича хубавите и смешни комедии да го тегли и да се забавлява... :)
Призраци на бивши гаджета - Не лоша комедия,но аз мога да го препоръчам на хора който искат да разпуснат... ;)
18 годишнна девственица - Хубава комедика... :) Не толкова смешна,но все пак вие я препоръчвам... :)
Баварец - Хубав руски филм(следкато се запалих много по Бригада и всички руски филми ми харесват).Теглете и гледайте... :) Азскоро мисля да гледам 2ката,защото са ми казали,че е доста по-интересна... :)
Америакнски пай 7 - Лично аз не бях гледал до сега нито 1 пай,но този г/д ми хареса... :) Казали са ми ,че с първите серии няма нищо общо,но филма сиго бива и е смешен и т.н.. :)
Професия жиголо - Много хубава комедия... :) Лично мене много ме забавлява... ;) Бих ви препоръчал и тоя... :)
G-Force - Много хубаво 3D с моркси свинчета... :) Малко фантазия + готина комдиика и така... :) Лично на мене много ми харесва,защото си имам 2 морски свинчета и така... :)

Айде ако някой има нещо да каже за някой филм тука да го споделя... ;)

watch all spanish daramas here in HD quality
https://telenovelas.one/

khanbaba
Юноша
 
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Авг 16, 2022 10:48 am

Предишна

Назад към Филми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


С подкрепата на


cron