Football Manager 2009

FIFA, CS, Diablo, WoW и всякакви останали игри...

Мнениеот LuXiRiS на Съб Дек 27, 2008 2:31 pm

Аз да , предполагам и Cappy ще помага :) :P

LuXiRiS
Юноша
 
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 8:55 am

Мнениеот kalka на Съб Дек 27, 2008 5:46 pm

и мен ме зарибихте :D:D:D:D и за почнах да играя
Тихо дядо си подръпна внуче за ръка : Дядо Гонзо я кажи ми "ВЕЧНО ВТОРИ! ДО КОГА?!?" - Ще ти кажа мило внуче , туй левскарска е съдба! - Вечно втори ще сме щото има ЦСКА !!!

Аватар
kalka
Резерва в "Б" група
 
Мнения: 639
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 10:17 am
Местоположение: София

Мнениеот Deluxed на Чет Яну 01, 2009 10:37 pm

Хора айде помагайте.. Не мога да си оправя нито тренировките, нито тактиките! Играя с Тотнъм и само падам! Помагайте, щото мн се нервя! :x
TH_Papa_Roach 4/5/1

Аватар
Deluxed
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 428
Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 7:03 pm

Мнениеот Creatincho на Чет Яну 01, 2009 10:42 pm

Deluxed ми аз да ти кажа не съм си оправял тренировките но за тактиките ако искаш намериме в скайп и ще ти помагам за игричката защото наистина е доста зарибяваща :)
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот khristov на Пет Яну 02, 2009 12:05 am

Аз от онзи ден съм с нова схема на игра и направо нямам равен, малко по-дефанзивна е, но с правилните играчи в центъра и по крилата става убийствена...

--------------------------------Felipe-----------------------------
-----------------Kavdanski---Demidov---Ivanov-----------------
Vidanov-------------------------------------------------Georgiev
---------------------------------------------------------------------
----------------------Smith---------Zuculini----------------------
Ljajic-------------------------------------------------------Tonev
---------------------------------------------------------------------
--------------------------Lewandowski---------------------------

Хубавото на тази схема е, че Vidanov и Georgiev ми се включват изключително добре в атаките, а и се връщат моментално в защита, което не оставя големи пространства за атака на противника и се сменят с крилата пред тях, което също е изключително добре :)
В центъра на халфовата линия редувам доста играчи - Chipev, Yanchev (макар да е вече на възраст), Ivanov (юноша), Rodney Sneijder. В атака редувам и Kadlec и Aleksiev (юноша). Goergiev и той ми е юноша на 17 година и вече е твърд титуляр много добре се справя там, за този пост имам още и Zanev. За резерзвен вратар имам Karadjov, а за резервни защитници Mario Hristov (юноша), Terziev (от Naftex го взех), Martin Dechev (юноша). По крилата слагам и Sneijder, както и Vidanov. Сега през трансферния прозорец купих играчи на стойност около 30-40 милиона. Парите ми дойдох от продажбата на Mascio, който го взех за 100k, но го продадох за 13M, както от продажбата на Ivelin Popov, Simon Vukcevic, Fraizer Campbell. Купих един нападател - Smirnov, централен халф някакъв украинец, взех като свободен агент играч от Porto и съм купил още една дозина млади таланти, предимно българчета. Отделно ми се връщат един куп млади български таланти които съм дал поднаем (Terziev(юноша - нападател), Tomislav Pavlov и др.) и ще продам някои играчи от сегашния отбор, като Zanev, Sneijder, Terziev, Lewandowski ще го дам поднаем и още юноши ще дам поднаем и ще атакувам групите на ШЛ където съм неизменен участник, но до там... Този сезон смятам да направя нещо голямо... Това ми е отбора в момента :D Ако някой има някакви въпроси да пита :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Creatincho на Пон Яну 12, 2009 10:52 am

така нека кажа и аз своя успех с Пирин Благоевград първият сезон завърших на 3то място сега играя за уефа вече съм 2ри сезон и взех няколко футболисти току що бих и Цска като домакин с 2:0 но съм още в началото на сезона сега ще покажа и тактиката ми на игра не мога да я изобразя за това ще я дам като screen там тъкмо ще се видат и играчите ми :)
http://www.prikachi.com/files/540194Z.jpg
http://www.prikachi.com/files/540195x.jpg
ами това е за сега от мен при нещо ново ще пиша :)
ето и крайното класиране за миналия сезон :
http://www.prikachi.com/files/540210D.jpg
Manchester blg 2/2/1
Зоб до гроб който спре умира!

Аватар
Creatincho
Титуляр във "В" група
 
Мнения: 589
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 2:10 pm
Местоположение: Благоевград

Мнениеот juveteam на Пон Мар 09, 2009 2:04 pm

Значи да ви кажа играта я играя вече от незнам колко години и сега като излезе новия 2009 съм го теглил 1-2 пъти,но се немога да си я инсталирам и сега вече я тегла и се надявам вие да ми помогнете с инсталирането на играта и да започвам и аз да мачка.... 8)
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот khristov на Пон Мар 09, 2009 2:07 pm

Нямаш проблеми...при мен лично при инсталирането нямаше никакви проблеми, но един приятел се мъчи откакто е излезнала и все му дава някакви грешки...

П.С. Започнах отначало с Leeds и сега съм втори сезон в Championship и съм първи, победих Болтън, Бирмингам и още някакви силни отбори... Разчитам на изцяло млади играчи като средната възраст ми е около 21-23 години... Юноши на клуба които в началото струваха по 1 милион, сега са по 7. Взех едно бразилче на 19г. Едуардо, страшен е...взех го за 2-3 милиона, сега ми предлагат 15, но не го давам :)
Последна промяна khristov на Пон Мар 09, 2009 2:15 pm, променена общо 1 път
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот juveteam на Пон Мар 09, 2009 2:09 pm

Еми мене братко само да ми се инст играта и сиг ще започна да си играя с ЦСКА,а иначе мен ме претиснява да не би и да ми е слаб компа,че си е слабичак... :cry:
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот juveteam на Пон Мар 09, 2009 4:19 pm

Еми сичко беше добре този път...Инст си играта :idea: самоче явно компа найстина ми е доста слабичак,защото ми зарежда бавничко,а когато дойде мача ми :? :? мн зле засича и нищо немоога да видя....Езък,че бих с 5:0 Нотингам и явно като си купя нов комп тогава ще играя играта :cry:
Изображение

Аватар
juveteam
Титуляр в "Б" група
 
Мнения: 1088
Регистриран на: Сря Юли 09, 2008 11:56 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот khristov на Пон Мар 09, 2009 4:31 pm

Като играеш мач ве го гледай на 3D и на мен ми сече, гледай си го на 2D Classic или другото 2D :)
Правилник на потребителите на форума:
т. 1 Администраторът и модераторът винаги имат право!
т. 2 Ако админ-ът и мод-ът са в грешка, виж точка 1!
ПРАВИЛА ЗА ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА

Аватар
khristov
Администратор
 
Мнения: 3329
Регистриран на: Нед Ное 04, 2007 10:03 pm
Местоположение: Twilight Zone
Отбор: Geeks United 3/A/1

Мнениеот Grand™ на Пон Мар 09, 2009 8:09 pm

как сте толкова добри, аз с които отбор да играя един сезон 2 място и после се падам s :D

Аватар
Grand™
Резерва във "В" група
 
Мнения: 229
Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 11:21 pm

Предишна

Назад към Игри

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


С подкрепата на